Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rájöttem a párom megcsal. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem a párom megcsal. Mit tegyek? Tovább lent

Figyelt kérdés

Párom bevolt jelentkezve a facebookjába. Mint mindig fogtam magam és kijelentkeztem, de most eszembe jutott, hogy az egyik barátnőjének elküldte arról a parfümről a képet amit szeretne. Gondoltam gyors megkeresem és leírom a nevét. Eddig minden oké volt csak kb 2 perc keresgél után felugrott a chat ablak azzal az üzenettel, hogy kivánlak. Először pislogtam, hogy ez mi. Párom nem volt otthon, de láttam válaszolt is neki. Gyors bele tekertem a beszélgetésbe amit bár ne tettem volna meg. Konkrétan leírják egymással mit tennének, meg hogy jó volt csókolni a karjaidban lenni. Plusz még barátnőm melltartós és bugyis képeivel van teli a beszélgetés. Nem tudom mit csináljak. Elmondjam neki,hogy tudok mindenről vagy várjak? Ti mit tennétek.


egy elkeseredett férfi



2016. nov. 30. 22:43
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%
Legalább vágd a képébe hogy tudod!
2016. nov. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
25%
Pedig hidd el egy nagy pofon itt jó lehet. Érzelmileg az egy megfelelő helyzetet teremt. Abból ő is érezni fogja, hogy mi van. Hogy fontos volt neked és hogy fáj. Nem azt mondom, hogy erőltesd, de ha kikívánkozik, akkor ne fogd vissza. Meg érted ő ott egy erős érzelmi valami van azzal a másikkal. Neked is valami erős szokatlan ingert kell produkálnod.
2016. nov. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
100%
én csak lelépnék a gecóba. Tudni fogja úgyis... :)
2016. nov. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:
Enyém a ház szóval én maradnék.
2016. nov. 30. 23:30
 15/49 anonim ***** válasza:
Van hova mennie a gyerekkel?
2016. nov. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
Haza az anyáékhoz.
2016. nov. 30. 23:40
 17/49 anonim ***** válasza:
23%
Akkor most biszex? Tudtál róla?
2016. dec. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
25%

Beszélnem kéne vele.

Kapcsolatotok már régen haldoklott.

Ha ő is akarja, visszalehet hozni, de ezért persze tenni kell s jól gondolkodni mostantól.

Természetesen beszélj vele, nézd meg hogyan reagál.

Írj rám s segítek.

2016. dec. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
100%
Én kib-szkodnám az utcára a ház elé az összes cuccát, mikor nincs otthon, kivinnék a foshalom mellé egy kényelmes széket, bontanék egy sört, rágyújtanék, és széles mosollyal az arcomon várnám, ahogy hazaér, és nagyon kárörvendően röhögnék azon, amilyen képet vág, mikor megtudja, hogy hajléktalan lett :D
2016. dec. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
78%
Legyél "úr" és vidd át a cuccait a szüleihez.
2016. dec. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!