Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rájöttem a párom megcsal. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem a párom megcsal. Mit tegyek? Tovább lent

Figyelt kérdés

Párom bevolt jelentkezve a facebookjába. Mint mindig fogtam magam és kijelentkeztem, de most eszembe jutott, hogy az egyik barátnőjének elküldte arról a parfümről a képet amit szeretne. Gondoltam gyors megkeresem és leírom a nevét. Eddig minden oké volt csak kb 2 perc keresgél után felugrott a chat ablak azzal az üzenettel, hogy kivánlak. Először pislogtam, hogy ez mi. Párom nem volt otthon, de láttam válaszolt is neki. Gyors bele tekertem a beszélgetésbe amit bár ne tettem volna meg. Konkrétan leírják egymással mit tennének, meg hogy jó volt csókolni a karjaidban lenni. Plusz még barátnőm melltartós és bugyis képeivel van teli a beszélgetés. Nem tudom mit csináljak. Elmondjam neki,hogy tudok mindenről vagy várjak? Ti mit tennétek.


egy elkeseredett férfi



2016. nov. 30. 22:43
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:

#16 nincs több kérdés.

Vagy helyre akarod hozni még?

2016. dec. 1. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
60%

Előszőr nem értettem miért kérdés ez egyáltalán számodra, mert minden épeszű férfi 3 másodpercen belül meghozná ebben az esetben az egyetlen helyes döntést.

aztán elolvastam ezt:

""Meg még az a baj, hogy van egy gyermeke is akit úgy szeretek mintha az enyém lenne meg ő is. Ez fáj a legjobban, hogy mondjam neki, hogy anyádal mindennem vége""


Igy megértettem, hogy ez a kapcsolat, a csaj részéről már az első perctől kezdve a "megtaláltam a biztonságos balekot" tématikára épült. Bizony az egyedülálló gyerekes nők nagyrésze tudatosan választja a balekot (mert a nem balek nem nevelgetné más férfi gyerekét) igy megteremtve a gyereknek a biztonságot, magának meg a szabad kefélgetés lehetőségét.


Tulajdonképpen a kérdésere az a válasz, hogy egyértelműen ki kell dobni a csajt, miután megmutatod neki, mit is müvelt. És kicsit se foigyelj oda arra, mit hadovál majd.

2016. dec. 1. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
74%
Meg most nézem, még a ház is a tiéd....Figyelj öregem, te itt brutálisan ki vagy használva, azt is láttam, hogy valamelyik okos azt javasolja, hogyakár még helyre is hozható ez az egész. Hát nem. Ilyen nincs, A téged kérdező, konkrétan hülyének néz a csaj, ott lakik nálad, gügyögsz a gyerekével, akihez tényszerüen semmi közöd, gondolom finanszirozod is, ő meg a felszabaduló idejét hapsik farkán tölti. Ez iyg semiylen párhuzamos univerzumban nem lesz sem megbocsájtható, sem helyrehozta.
2016. dec. 1. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
100%

Te tönkre fogsz menni ebbe, ha nem zárod le ezt a kapcsolatot minél előbb.

A gyereket lehet sajnálni, sőt kell is, és nagyon szép és emberséges dolog, hogy így tudsz hozzá ragaszkodni. De tudod, az ő érdekeit az anyjának kellett volna néznie, és legalább miatta uralkodhatott volna a lába közén. De nem tette. :(

Nem a te hibád, és nem te akartad ezt, úgyhogy bűntudatod ne legyen miatta se.


Ezt a nőszemélyt viszont expressz penderítsd ki az életedből, mert ennek a kapcsolatnak vége. Te se úgy akarod leélni az életedet, hogy azt se tudod, ki dugja a nődet, amíg otthon várod, hogy hazaér!


Legyél őszinte, mondd el, hogy láttad a beszélgetést fb-on, mikor belépve maradt, és tudsz mindent. Nem kell magyarázkodni, részedről itt vége, csomagoljon.


Nem lesz könnyű, főleg ha elkezd vádaskodni, hárít, takarózik a gyerekkel, stb. De ne dőlj be ennek, tedd ki minél hamarabb. Ennél már csak rosszabb lesz később.

2016. dec. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
100%
Miért van az, hogy a normális emberek ilyeneket fognak ki mindig?? Ezt látom fordított felállásban. Mintha a legtöbb ember nem azzal lenne, akivel lennie kéne. A normális nők és férfiak miért nem találnak egymásra?
2016. dec. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
100%
Sztem vagyd dobd vagy elvezd az eletet mellette te is!Gondolom a masik pasas biztos nem tartana el a gyereket ezert ragaszkodik hozzad!!az ilyen embereket sosem ertettem meg!es hidd el ez nem az elsö eset h ilyent csinal!lehet massal is megcsalt mar!de ha neked ez igy jo... en a helyedben triplan visszaadnam neki!!
2016. dec. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan az eszem megáll... Felfogni nem tudom, hogy képes egy olyan nő, aki gyereket szült, elhagyták, majd újra talált magának valakit, aki elfogadja a gyerekével együtt, biztonságit ad számára így hátbaszúrni, és ezzel még a gyerekével is kiszúrni. Nem is nő az ilyen...


Csatlakozom a 24-es hozzászólóhoz, rakd ki, és ne foglalkozz a vádaskodásaival, hárításaival. Ha a gyerekkel jön, mondd meg, hogy erre akkor kellett volna gondolnia, mielőtt más alá feküdt. Most már mehet a másik pasihoz szegény lurkóval együtt. Neked semmi felelősséged nincs a továbbiakban feléjük, és a problémát sem te okoztad, így ne legyen lelkiismeretfurdalásod. Töröld ki az életedből, kezdj tiszta lappal egy olyan nővel, aki képes megbecsülni.

2016. dec. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is kicsit fura a barátnőd viselkedése. Próbáld meg felnőtt emberként tisztázni a problémát, mond meg neki, hogy szeretnéd, ha elköltöznének, viszont a gyerekével szeretnéd tartani a kapcsolatot. Ja és semmiképp ne bántsd meg se a gyereket se a nagyszülőket. Lehet, hogy nem fog egyből beleegyezni, hogy láthasd a gyereket, de egy idő után úgyis meggondolja magát. A nagyszülőkkel és a gyerekkel meg lehet továbbra is ugyan úgy tartani a kapcsolatot.
2016. dec. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret téged ez a nő eléggé, sőt egyáltalán nem szeret, ha mással szexel. Ennek tudatában gondold át, hogy akarod-e ezt a kapcsolatot folytatni így. Van-e értelme, vagy nincs. Együtt élni valakivel, aki mást kíván, nem téged? Ez részéről már jobb nem lesz. De te akarsz-e barátként együtt élni vele, vagy nem?? Tudom, nem könnyű, ha szereted, és ott a gyerek is, de kőkeményen csak a tényeket nézve, gondolkozz!!!!
2016. dec. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint a csaló mindig csaló marad. Én elkövettem azt a hibát, hogy bizalmat szavaztam.
2016. dec. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!