Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rájöttem a párom megcsal. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem a párom megcsal. Mit tegyek? Tovább lent

Figyelt kérdés

Párom bevolt jelentkezve a facebookjába. Mint mindig fogtam magam és kijelentkeztem, de most eszembe jutott, hogy az egyik barátnőjének elküldte arról a parfümről a képet amit szeretne. Gondoltam gyors megkeresem és leírom a nevét. Eddig minden oké volt csak kb 2 perc keresgél után felugrott a chat ablak azzal az üzenettel, hogy kivánlak. Először pislogtam, hogy ez mi. Párom nem volt otthon, de láttam válaszolt is neki. Gyors bele tekertem a beszélgetésbe amit bár ne tettem volna meg. Konkrétan leírják egymással mit tennének, meg hogy jó volt csókolni a karjaidban lenni. Plusz még barátnőm melltartós és bugyis képeivel van teli a beszélgetés. Nem tudom mit csináljak. Elmondjam neki,hogy tudok mindenről vagy várjak? Ti mit tennétek.


egy elkeseredett férfi



2016. nov. 30. 22:43
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:

Nagyon nehéz, nem bírom elmondani neki. Ma hogy megcsókoltam meg megöleltem az egyik felem egész nap ölelte csókolta volna a másik viszont legszívesebben ellökné.

A szívem nagyon szereti őket, de az eszem fel égetne mindent ami volt.

2016. dec. 1. 15:38
 32/49 anonim ***** válasza:
74%
Dobd ki. Egy férfi hallgasson az eszére, ha már a nők nem képesek.
2016. dec. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
100%
Te még szereted, de ő már nem szeret. Ez így nagyon nehéz neked. Most, a tények ismeretében szép lassan kezdj el leválni róla. Az is benne van a pakliban, hogy egyszer csak bejelenti, hogy elhagy. (ha talál jobbat, egyes nők így szokták. Amíg nincs jobb, elvagyok a régivel, ha van jobb, akkor lelépek) Legalább nem fogsz meglepődni, tudod, mire számíts. Vagy az eszedre hallgatsz, és szépen eldöntöd a sorsát. Ezzel a hozzáállással megérdemelsz egy olyan nőt, aki megbecsül.
2016. dec. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%
Baromi jó, hgy állandóan lepontoznak a pihentagyuak. Multkor szépen levezettem, hogy az "iylen nők" szándékosan választanak gyakorló bfszokat. Mit ad isten, kiderült, hogy a csóka azóta is itt, illetve otthon vergődik, ahelyett, hogy meghozná az egyetlen létező helyes döntést, ami arról szól, hogy dobja ki a csajt a HÁZÁBÓL.Ember, gondolkodjál már. Egy idegen ember gyerekét tartatja el veled a csaj. Pusztán ennyiről van szó. Persze tudom, hogy hiába beszélek, hiszen ezek a nők, ahogy már említettem is, JÓL VÁLASZTANAK. A nő téged kb annyira szeretett már a kezdetekkor is , mint egy kormányablakos random ügyintéző.
2016. dec. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
100%
Hadd tegyem még hozzá, hogy kedves kérdező, szerintem te is tudod, hogy ez a nőő, ha ygermektelen , egyedülálló nő lenne, akkor a te 300 mérföldes közeledbe sem ment volna soha. Ez az egész történet rendkívül tipikus egyébként.
2016. dec. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%
En osszepakolnek neki, zarat cserelnek es ahogy az elozo valaszolo irta, atvinnem a cuccait a szuleihez. A szuloknek elmondanam mi a helyzet es azt is hogy naluk, amikor az akkormar szamomra exem nincs otthon, a gyerekkel talalkoznek hogy elkoszonjek, de a not soha tobbe nem akarok latni. Es ezt megtennem a legkozelebbi alkalommal amikor elmegy otthonrol dolgozni. Mellesleg a telefont kikapcsolnam, egy uzenetet hagynek az ajton hogy menjen a szuleihez es aznap keson mennek haza hogy ne legyek otthon amikor megerkezik.
2016. dec. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
94%

Őszintén sajnálom ami veled történt.. remélem sikerült majd megoldanod és túllépned rajta :( a legjobbakat kívánom neked, remélem találsz olyat aki igazán szeretni fog téged!

20L

2016. dec. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
0%
37. Banyek, nem halt meg senki...ne tegyünk már úgy :)
2016. dec. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim válasza:
90%
Ugyan ilyen helyzetbe voltam mint te csak en a baratommal. En elmondtam neki mindent es valasztas ele alitottam. Ha igazan szeret akkor abbahagyja ezt az egeszet es veled marad.
2017. jan. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
Az ilyen nő nem érdemel màst minthogy kidobd !Persze ott a gyerek és gondolom lelkileg kötődhetsz hozzà na ennyiböl nem irigyellek a szivedhez nőtt de ha van egy kis méltósàgod akkor félre teszed az érzelmeidet és reàlisan döntesz !Ha szembesíted és tegyükfel vissza vest akkor mi a garancia arra hogy nem teszi meg mégegyszer !?
2017. jan. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!