Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak véleménye érdekelne....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak véleménye érdekelne. Ti reagálnátok arra, ha kiderülne hogy barátnőtök csókolózott egy másik lánnyal? Megcsalásnak számítana?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttünk barátnők elmegyünk egy hosszú hétvégére kicsit kikapcsolódni. Hétköznapi “gondokat” hátra hagyni. Jól is sikerült sok vásárlás, közös vacsorák. Viszont este kimentünk városba bulizni s igen mint akik hosszú idő után “kiszabadultak” így elég sokat ittunk. S úgy alakult hogy egy egyik barátnőm megcsókolta a másikat s annyira normálisnak tűnt hogy én is beszálltam. Nagyon sajnálom igaz pia nem mentség de nem tudom párom hogy reagálna. (Csak csók volt)

jún. 28. 11:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
26%
Nekem a feleségem már csókolózott másik lánnyal, vagyis őt csókolta meg egy másik lány, igaz nem olyan értelemben, és kicsit más vége is lett. Viszont engem nem zavar a tudat, mondjuk még csak ismerkedési fázisban voltunk de csak jóval később hallottam a dologról.
jún. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%
11. Megszoksz vagy megszöksz, nyilván..
jún. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem megcsalás szerintem. Nem vagy biszex, így nem vonzalomból csókolóztál. Én örülnék, ha a feleségem egy másik nővel csókolózna, de az másik topik.
jún. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Fordítva miért nem ilyen elnézőek a nők? Miben más egy férfi mint egy nő? Én is ugyanolyan ember vagyok
jún. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
23%
Engem qrvára izgatna, egyik legnagyobb álmom, hogy egy másik csajt is bevonjunk, és hármasban csináljuk.
jún. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont este kimentünk városba bulizni s igen mint akik hosszú idő után “kiszabadultak” így elég sokat ittunk."

Gondolom idegen férfiak nem is voltak abban a buliban... :D

jún. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az jutna eszembe,hogy ugyanezt férfiakkal is megcsinálja.De mindegy ,amúgy sem bízom már egy nőben sem.
jún. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Undorító.

Aznap látna utoljára, mikor megtudtam.

júl. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szakítanék egyből. R1bancokkal nem állok szóba
tegnapelőtt 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!