Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak véleménye érdekelne....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak véleménye érdekelne. Ti reagálnátok arra, ha kiderülne hogy barátnőtök csókolózott egy másik lánnyal? Megcsalásnak számítana?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttünk barátnők elmegyünk egy hosszú hétvégére kicsit kikapcsolódni. Hétköznapi “gondokat” hátra hagyni. Jól is sikerült sok vásárlás, közös vacsorák. Viszont este kimentünk városba bulizni s igen mint akik hosszú idő után “kiszabadultak” így elég sokat ittunk. S úgy alakult hogy egy egyik barátnőm megcsókolta a másikat s annyira normálisnak tűnt hogy én is beszálltam. Nagyon sajnálom igaz pia nem mentség de nem tudom párom hogy reagálna. (Csak csók volt)

jún. 28. 11:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalás természetesen, de a férfiak felét/többségét felizgatja a szitu és simán feldobják a hármast.
jún. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
Én úgy értelmezném, hogy ez megcsalás, nekem alapvetően nem férne bele. Mivel azonban jó emberismerő vagyok, tudnám, hogy a nő, akivel összejövök, erre is hajlamos. Tehát úgy járnék vele, hogy úgysem ő lesz a feleségem, viszont amíg vele vagyok, szórakozunk egymással egy kicsit.
jún. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Még valami: a reakcióm tehát az lenne, hogy feldobnám a 3-as szex lehetőségét.


Ha viszont az művelne ilyet, akit feleségnek néztem ki magamnak, nos, akkor nem reagálnék semmit. Letiltanám, és soha többet nem beszélnék vele.

jún. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem ne mond el. Ennyire egyszerű.

A legjobb kapcsolatokban is vannak titkok.


De ha úgy alakulna...mert szokott, hogy még 1x megtörténne és tovább is juttok akkor már másról kell gondolkodnod.

jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom, nekem már mindegy mit csináltok, csalódtam az összes nőben.
jún. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
41%
Eddig én nem találkoztam olyan lánnyal, aki ne csókolózott volna, vagy ne fantáziált volna másik nővel. Persze válltig állítják, hogy ez termesztes, semmi biszex, leszbi hajlam nincs bennünk. Hát jó, furcsa, ha férfi csinálná ezt, egyből jönne a bélyeg, hogy "fuuuu mekkora egy ratyi vagy, tiszta férfiatlan vagy/lettél a szememben."
jún. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
6. Undorító hogy más megítélés alá esik egy férfi és egy nő. És még ők beszélnek egyenlőségről.
jún. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Megkerdezném hármasozunk e
jún. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rettentően gáz ittasan ilyet csinálni vagy ennyire leinni magunkat. Nem csak egy lánnyal egy csók, hanem már szinte orgia. Nekem ittasan is van önkontrollom. Melegként mondom.
jún. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Hogy reagálnék? Kidobnám. Én nem csinálok ilyet részegen, elvárom hogy más se csináljon.
jún. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!