Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tartsam vissza az érzések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tartsam vissza az érzéseket szeretői kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Feleségemmel eléggé lapos a kapcsolatunk. De válni nem szeretnék

Viszont megismerkedtem egy csinos nővel, aki nyitott lenne rám.

Csak szexet szeretnék, nem belemenni érzelmileg.

Eléggé szimpatikus, de nem szeretnék bonyodalmat.

Beszélgettünk már sokat, erről is, mindkettőnknek elég lenne csak a szex.

Viszont ő egy érettebb nő, és érdekes a személyisége is, ami vonzó számomra. Eléggé ellentéte a nejemnek.


Lehet mondani, hogy ne beszélgessünk, vagy az ilyen bunkóság?

Nem szeretnék érzelmeket belevinni


Ezt meg lehet oldani?


2021. márc. 28. 18:22
1 2 3 4 5 6
 51/60 A kérdező kommentje:
Mi van ha pont érzelmileg felrázódom, de ezt nem tehetem meg? Belemegyek és érzések lesznek?
2021. márc. 29. 21:33
 52/60 anonim ***** válasza:
100%
Onnan gondolom, hogy ez a nő megfogott valamivel+otthon nem jó a helyzet. Jönni fognak hamar az érzelmek, bonyodalmak.
2021. márc. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
100%

A 45-ös kommented alapján lehet gondolni, hogy te fogsz hamarabb többet érezni.

Mi lesz ha ő akar többet de te nem adhatsz? Hát ezt fektessétek le előre. Azt mondtad értelmes.

Ha meg nálad lesznek érzések...hát ezt neked kell tudnod, hogy tudod-e kezelni.

De ezek már olyan dolgok amikre másoktól nem kaphatsz választ. Ezek már inkább csak ilyen hangos gondolkodásnak hatnak...

#48

2021. márc. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 A kérdező kommentje:

52. Te jártál már így? Nem lehet elkerülni?


53. Visszaolvastam. Nem értelek. Csak annyit írtam, hogy vonz nagyon. De ez tény. Nagyon-nagyon. Igen, értelmes.


Nem baj, hangos gondolkodással is segítesz. Értelmes és érdekes nő.

De őszintén én sem értem miért ijedek meg tőle ennyire, hiszen nincsenek még érzelmek.

2021. márc. 29. 21:48
 55/60 anonim ***** válasza:
100%

Azért ijedsz meg tőle, mert már most érzed, hogy kialakulhatnak érzelmek.

De szerintem ne menj bele, nem való neked ez a szeretősdi dolog. Túl érzelmes, túl lelkis vagy hozzá. Ha már most ennyit agyalsz rajta, mi lesz ha valóban rosszul sül el, és érzelmek lesznek? Nagyon nem tudod majd elviselni azt a terhet.

#48

2021. márc. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 A kérdező kommentje:

55. Hát eléggé beletaláltál mert férfi létemre tényleg elég érzelgős vagyok.

De hogy kialakulhatnak érzések, azt még csak gondolom, vagyis persze szimpátia meg brutál vonzalom van, de gondolom, hogy ilyenkor logikus, hogy fél az ember hogy több is lehet.

2021. márc. 29. 22:22
 57/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod tudni visszatartani, ha intim kapcsolatba kerulsz vele. Eleve tetszik es szimpatikus neked ez a no. A testiseg erzelmeket valt ki, elkezd kotodni egymashoz a ket fel.
2021. márc. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
Szerintem szimpla fellángolás. Igen, tapasztalat. Én is azt hittem, hogy úúú minket az univerzum is egymásnak teremtett, sosem éreztem még ilyet blablabla.... megtörtént, még csak jó sem volt, folyamatos bűntudatom volt. Az újdonság varázsa kb. azonnal elszállt, láttam minden hibáját, és nem is értettem mit keresek én ebben a helyzetben. Rávilágított arra, hogy mi hiányzik a kapcsolatomból, min kellene dolgozni. Most már tudom, hogy csak fellángolás, de akkor nem tudtam. Pontosan úgy voltam vele, mint te, hogy ilyet még nem éreztem. Voltak akiket vonzónak találtam, de ennek hatalmas ereje volt. Én inkább a kapcsolatomon kezdtem el dolgozni, iszonyatosan megbántam, és most már tudom, hogy csak a páromat akarom, ő az akivel igazán élni akarok. Gerinctelen lépés volt, és legszívesebben szembe köpném magamat, azért amit vele tettem, mert nem érdemelte meg. Javaslom, hogy te ne akarj így érezni, mert nem éri meg a rövidke szenvedélyért.
2021. márc. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
40%

58# Jah, hát ez jó duma :D És ha összejött volna a nővel, akkor hirtelen nem vágyódsz haza. Ez igen.

Határozott jellemre vall.

Mikor betettem a frkam a nőbe, visszaszerettem a feleségembe...


Egyébiránt egy tapasztalatból honnan tudnád másnál mi lesz?

2021. márc. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
Akkor minek kér bárki itt segítséget vagy véleményt? Ilyen alapon teljesen fölösleges, hiszen mindenki, minden eset egyedi, és semmiből sem lehet konklúziót levonni. Én aztán szarok bele, hogy mit kezd magával egy random ember, a saját tapasztalatomat osztottam meg, nem mondtam, hogy ez a szentírás.
2021. márc. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!