Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tartsam vissza az érzések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tartsam vissza az érzéseket szeretői kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Feleségemmel eléggé lapos a kapcsolatunk. De válni nem szeretnék

Viszont megismerkedtem egy csinos nővel, aki nyitott lenne rám.

Csak szexet szeretnék, nem belemenni érzelmileg.

Eléggé szimpatikus, de nem szeretnék bonyodalmat.

Beszélgettünk már sokat, erről is, mindkettőnknek elég lenne csak a szex.

Viszont ő egy érettebb nő, és érdekes a személyisége is, ami vonzó számomra. Eléggé ellentéte a nejemnek.


Lehet mondani, hogy ne beszélgessünk, vagy az ilyen bunkóság?

Nem szeretnék érzelmeket belevinni


Ezt meg lehet oldani?


2021. márc. 28. 18:22
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
91%

Tényleg,ha ennyire lapos akkor miért nem rázod fel? Vagy már próbáltad? Tettél érte?

Egyáltalán beszéltél vele,hogy laposnak érzed?

A viszony nem megoldás attól még neked lapos lesz a kapcsolat. Nem változik semmi,max te néha jól fogod érezni magad.

2021. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 A kérdező kommentje:

9. Semmiképp sem az. Nem mondom, hogy nem beszélgetnénk egyáltalán, csak inkább azt szeretném kikerülni, hogy belelássunk egymás életébe. Nem kihasználni szeretném, nem is hazudtam egy sort sem. De minél közelebb kerülök a célhoz annál jobban félek.

És nem tudom miért hiszen nem is ismerem


10. Nem arról van szó, hogy bajom van vele, bár nem zökkenőmentes a házasságunk. Egyszerűen olyan már a kapcsolatunk, hogy megvagyunk és ennyi. Nem játszom a szolidat, nem tudom miből gondolod, de ettől függetlenül nem véleményezést várok, ettől nem leszek előrébb. Szóval a kérdésemre kéne válaszolni, vagy nem írni.


11. Nem tudom. Ez most jött. Nem ismerkedős oldalon találtam a másikra. Szóval nem volt tervbevéve. És úgy most kapcsoltam, hogy rég éreztem így. Jó vele. Szex nélkül is.

2021. márc. 28. 19:40
 13/60 anonim ***** válasza:
85%

Na most ha jól értelmezem neked valami olyat nyújt az új csaj ami neked baromira bejön és piszkosul jól érzed vele magad.(bár ez lehet csak az újdonság varázsa)

Viszont közel engedni sem szeretnéd magadhoz hátha megszereted?!

Közben pedig van egy feleséged akivel csak elvagy de igazából a dolog kb állóvíz.

Én azt mondom erre hogy az ember egyszer él és ha te jól érzed magad az új csajjal és valami olyat nyújt mint még eddig soha senki akkor válaszd őt (persze ezt nektek kell megbeszélni hogy akartok-e a szeretői kapcsolatból egy másik szintre jutni).

A házasságot pedig szerintem engedd el és hagyj lehetőséget a feleségednek arra hogy ő is találjon magának mást.

De igazából ezt neked kell érezned hogy kitől és mit szeretnél, de ez amiben vagy jelenleg az hosszútávon nem fog működni.

2021. márc. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 A kérdező kommentje:

13. Elég jól körülirtad. De első hetekben elég magabiztos voltam, gondoltam simán meg tudom oldani. De ahogy beszélgettünk egyre jobban félek.

Lehet újdonság varázsa, nem tudom. De sok jó nőt látok, nem tudom miért pont ő lett az, aki.


"Viszont közel engedni sem szeretnéd magadhoz hátha megszereted?!"


Pontosan. Nem engedhetem meg magamnak


"akartok-e a szeretői kapcsolatból egy másik szintre jutni"

Már a szerető szó megrémít. De ha írod, akkor pont kérdezem. ha rajtunk múlik, akkor ezek szerint van valami taktika, hogy kézben tartsuk az érzelmeket nem?


"A házasságot pedig szerintem engedd el és hagyj lehetőséget a feleségednek arra hogy ő is találjon magának mást."

Nem így vagyunk sajnos. Mi már fiatalon összekerültünk egybeforrt a két család, van gyerek, kutya-macska. És jól megvagyunk.


Mi van ha kockára teszek mindent és valóban egy fellángolás? És mi van,ha kockára teszek mindent és szex után beleszeretek?

2021. márc. 28. 20:09
 15/60 anonim ***** válasza:
100%

Mi van ha rájön a nejed és kivág?


Már most sem tudod kordában tartani az érzelmeket, felejtős így.

2021. márc. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
100%

Hogy “miért pont ő lett az ,aki?”

Most lehet tök hülyén fog hangzani de nem véletlen ő került az életedbe.(szerintem okkal történik minden).

Az hogy ez egy fellángolás-e azt csak az idő dönti majd el.

Az érzelmeket nem lehet kézben tartani. Egy ideig eltudod fojtani de ez nem megoldás.Nem vagyunk robotok,nem tudunk mindent kontrollálni.

Én egy kicsit úgy érzem hogy nagyon benne vagy ebben a komfortzónában :egybeforrt család,kutya-macska,gyerek stb.

Viszont szerintem ezek csak kifogások amikre rálehet húzni hogy miért nem változtatsz az életeden.(önnyugtatás)

Sajnos az utolsó két kérdésedre nem lehet válaszolni hiszen az ember nem tudja előre minek mi lesz a következménye hiszen nem látod előre a sorsodat.

Nem egyszerű a szitu sajnos de neked kell érezned mit szeretnél :)

2021. márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
59%
Valószínű előbb utóbb kiderul, és úgyis ki leszel dobva. Erre is készülj fel, akkor hová mész, stb.
2021. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
56%

Ha papucs vagy maradj otthon.

Max álmodozz az újról.

2021. márc. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
90%

Tudod kérdező volt egy nagyon jónak mondható házasságom, egy férjem, akivel 25 év nevetős, szexelős, mindent együtt csináltunk páros voltunk. Jól megvoltunk, én nagyon is szerettem őt. Valószinűnek tartom a jó dolgában nem tudott mit csinálni és az első nővel akivel szóba elegyedett, szeretők lettek.

A storyval nem untatlak, hosszú és fájdalmas.

Amikor kitálalt a szerető, nem tudom elmondani min mentem keresztül. De amikor kezdtem helyre tenni az érzéseimet és kezdett átalakulni minden bennem, tudod mit mondtam a most már exemnek? Hogy rulettezett, én voltam a tét és eljátszott engem és a kapcsolatunkat. Veszített, mindent elveszített. A szeretővel szakított, én amikor összeszedtem az erőmet, elváltam, vittem mindennek a felét. Gyerekünk nem volt, csak a múlt ami összekötött minket. Azóta sem szedte össze magát, sőt sok minden történt vele.

Tudod mi a vicc? Az, hogy ha a szemembe mondta volna, hogy hiányzik neki valami, akkor azt mondtam volna, hogy menj és légy boldog. Mert pont ezt tettem, éreztem, hogy csendesebb. Nekem nem jár a boldogabb élet? Nekem nem jár valami más? Megvolt mindenünk, semmi mást nem akartam, csak együtt megöregedni vele. Az árulását a mai napig nem tudtam megbocsájtani.


Mit tanácsolok neked? Vagy tisztességesen elválsz és elkezded az új életedet, a feleségednek is adsz esélyt egy boldogabb életre, vagy szeretőzöl, de akkor készülj fel a következményekre is. Mert abban biztos lehetsz, hogy nem úszod meg. Soha nem lesz az életed a régi, a döntés a tiéd.

2021. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 A kérdező kommentje:

15.

Miből gondolod, hogy nem tudom kordában tartani az érzéseimet? Még csak felvetődött bennem, hogy mi lesz. Szimplán megijedtem


16. Kedves tőled, hogy leírtad. Ez az egyik problémám, hogy valami oka van, hogy ennyire vonz, és lehet tényleg csak fellángolás, de pl. ő nem kellette magát, szimplán vonzalom volt első látásra. Van egy ilyen "ismerős" érzés az irányába


17. Jó...


18. Lehet papucs is vagyok, de én inkább arra szeretnék választ kapni, amit kérdeztem


Ki lehet védeni az érzéseket? Persze anélkül hogy sértő legyen. Nagyon is szimpatikus a nő, csak valamilyen szabály kéne.


19. És ha most megállok, még lehet?

Mi nem vagyunk túl nevetős-szexelősök. Nem értelek mondjuk, mert úgy beszélsz, mintha valami versenyt nyertél volna, hogy ő most sem szedte össze magát...

2021. márc. 28. 20:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!