Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges hogy egy rég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy egy rég lezárt kapcsolat útán újra érzéseket táplálok utána ?? Esetleg velem nem stimmelne valami ??

Figyelt kérdés

Helyzet hogy külön mentünk a volt feleségemmel akitől egykor született egy kislányom. Nem szeretném részletezni a válás okát hiszen ez most nem érzem szükségszerűnek! Lényeg hogy közös döntés alapján történt.

Szóval járok a kislányomhoz,számomra a kislány mindennél/mindenkinnél fontosabb! De még nagyon kicsi ahhoz hogy ell hozzam és kettesben tudjak lenni vele.(az anya nélkül))

Mivel nincs egyikönknek sem senkije valahogy elkezdtünk kissé közelebb kerülni egymáshoz és lefeküdtünk. Ami úgy 1 hónappal ezelött történt. Azóta kezdek az ex feleségem iránt többet éreznék. Jobban megnézem őt mimt férfi a nőt! "Kezdek valamiért igen féltékeny lenni a vele kapcsolatos dolgokra."(ezt máshogy nem tudom megfogalmazni hiszen eléggé zavart vagyok ezzel kapcsolatban!)

Szóval ez történt és e végett kezdem magam szégyelni elötte. Nem akkarok újra érzéseket táplálni iránta sem pedig úgy nézni rá mint nőre ! Mit lehetne ebben a helyzetben tenni ?

Hogyan kellene ezek után viselkednem vele ??


2021. márc. 24. 18:54
 1/1 anonim válasza:

Szerintem először magadban kell tisztaznod a szándékaidat

Ha ezzel meg vagy akkor az ex felesegeddel szerintem beszélhetnél erről hogy ő miként vélekedik a dologról.

Sok sikert kívánok bármi is lesz a döntésed!

2021. márc. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!