Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tartsam vissza az érzések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tartsam vissza az érzéseket szeretői kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Feleségemmel eléggé lapos a kapcsolatunk. De válni nem szeretnék

Viszont megismerkedtem egy csinos nővel, aki nyitott lenne rám.

Csak szexet szeretnék, nem belemenni érzelmileg.

Eléggé szimpatikus, de nem szeretnék bonyodalmat.

Beszélgettünk már sokat, erről is, mindkettőnknek elég lenne csak a szex.

Viszont ő egy érettebb nő, és érdekes a személyisége is, ami vonzó számomra. Eléggé ellentéte a nejemnek.


Lehet mondani, hogy ne beszélgessünk, vagy az ilyen bunkóság?

Nem szeretnék érzelmeket belevinni


Ezt meg lehet oldani?


2021. márc. 28. 18:22
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
Ezért veszélyes, az egész eddigi életed rámehet. Írta itt egyik válaszoló hogy ő is csinálja,de ő nincs benne érzelmileg. Olvass vissza oldalakon keresztül ragozod, sokkal többet látsz bele, mint ami.
2021. márc. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy csak szex, köszönés nélkül.


Máris eléggé benne vagy az érzelmekben.

Nem olvastam a sok hsz-t, bocs, ha ismétlem valakit.


Voltam már így, a szex már csak a legvége volt, a hódítás volt az izgalmas, a kihívás.

Csak a szex után még úgyis lépned kell valamerre.

Ott lesz a baj.

2021. márc. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 A kérdező kommentje:

41. Ő nincs benne, honnan tudod én hogy vagyok . Én sem tudom. Nem ragozom felelgetek. És igen, ha érzelmileg mégis több lesz nálam, akkor bajban leszek. Nem ragozni szeretném, hanem megoldást. De úgy látszik akkor tényleg le kell zárnom. Én nem értem, hogy érzelmek nélkül hosszú távon hogy lehet, gondoltam itt írtok pár jó tanácsot. Mert a ne mondd neki, hogy szeretlek meg ilyenek nem segít.


42. Veled mi történt utána?

2021. márc. 29. 15:25
 44/60 anonim ***** válasza:
100%

53, ha már nem tudod, hogy benne vagy-e, akkor már benne vagy!

Érett nő, nem egy ribi.

Beszélgetésekkel érted el, hogy beengednek a bugyijába.

Akkor

Ad1: hogy képzeld a dolgot beszélgetés nélkül?

Ad2: nagyon is odavan érted, a farkad nélkül is. Ez erősödni fog a szex miatt, nyilvánvaló.


Velünk az lett, hogy elváltam, de lassan azalatt ő talált egy egyszerűbb pasit.


Szóval jól pofára estem, jogosan.

De hát nem állt meg a világ.


Ha nem vagy kész a válásra, akkor hagyd a csudába!

A feleségedet meg így is úgy is nagyon megbántod.

Lehet, hogy nem egy csillogó szellem, de valamikor szerelmes voltál bele.

2021. márc. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 A kérdező kommentje:

"ha már nem tudod, hogy benne vagy-e, akkor már benne vagy!"

ezt hogy érted?


Igen amúgy értelmes nő, nagyon is. Lehet picit félek is


Nem vagyok kész a válásra nem akarok válni, nem tehetem meg. Szeretem is a feleségemet. De hogy mondjam, hogy nem öljenek itt meg: hát mintha egy mágnes lenne ami a másikhoz vonz. És nem egy napja érzem.

2021. márc. 29. 20:57
 46/60 anonim ***** válasza:
Ha szexre van szükséged az otthonin felül, akkor ne ennél a nőnél keresd. Ezt a nőt meg kerüld ha teheted.
2021. márc. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 A kérdező kommentje:

46. Ezt nem értem!! De én máshoz nem vonzódom. Úgy értem elég lapos otthon, de ő fogott meg. Most mással szexeljek és úgy gondoljak rá?


Miért kerüljem? Többet fog akarni?

2021. márc. 29. 21:14
 48/60 anonim ***** válasza:
74%

Nem olvastam a többi választ, szóval a kérdésed alapján meg az utolsó kommented alapján írtam.

Úgy értelek, a saját esetlegesen kialakuló érzéseidtől tartasz. Ezért írtam, hogy ha nem akarsz bonyodalmat, magadnak, akkor kerüld ezt a nőt és másiknál keresd a szexet.

Vagy kicsit pont hogy dobd fel az életed, és menj bele. Úgyis azt írod, hogy az házasságod ellaposodott, csak válni nem akarsz.

Ha tudod kontrollálni hosszú távon magad, akkor menj bele, és legalább nem csak szexuális téren, de kicsit érzelmileg is fel lesz rázva, meg lesz színesítve az életed.

Ez az izgalmasabb út, de egyben veszélyesebb is.

Na meg az undorítóbb, de ahhoz már nekem semmi közöm :D

2021. márc. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
100%
Te fogsz többet akarni..
2021. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 A kérdező kommentje:

48.Legalább nem ítélekezel. És ha ő akar többet én meg nem fogok többet tudni nyújtani?


49. Honnan gondolod?

2021. márc. 29. 21:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!