Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tartsam vissza az érzések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tartsam vissza az érzéseket szeretői kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Feleségemmel eléggé lapos a kapcsolatunk. De válni nem szeretnék

Viszont megismerkedtem egy csinos nővel, aki nyitott lenne rám.

Csak szexet szeretnék, nem belemenni érzelmileg.

Eléggé szimpatikus, de nem szeretnék bonyodalmat.

Beszélgettünk már sokat, erről is, mindkettőnknek elég lenne csak a szex.

Viszont ő egy érettebb nő, és érdekes a személyisége is, ami vonzó számomra. Eléggé ellentéte a nejemnek.


Lehet mondani, hogy ne beszélgessünk, vagy az ilyen bunkóság?

Nem szeretnék érzelmeket belevinni


Ezt meg lehet oldani?


2021. márc. 28. 18:22
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondanád, hogy ne beszélgessünk, úgy hagynálak ott, mint a sicc.

Ha már az is fenyegetés a házasságodra nézve, ha beszélgetsz is a szeretőddel, ott elég nagy bajok vannak.

2021. márc. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
93%

Akkor menj prostihoz, én ezt mondanám.

Eddig lehetett beszélgetni, most meg csak dugni?

Maradj inkább az asszony mellett boldogságban.

2021. márc. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, komfort zónában akarsz maradni, konfliktust kerülni a feleségeddel, de közben félre is akarsz dugni, kizárólag saját érdeked a fontos, de közben akit megdugnál, azzal is kerülni akarod a konfliktust.

Nyerni akarsz konfliktuskerüléssel és csak magadra gondolva, szeretnél a komfortzónában maradni.


Nehéz ügy nehéz ügy.

2021. márc. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
100%
Remélem a nőnek több esze van és messzire elkerül téged.
2021. márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:

1. Igazad van. Szívesen beszélgetnék, inkább attól félek, hogy akkor jönnek majd az érzelmek.


2. Nem szeretnék prostizni. Erre sem készültem. De ez a nő nem is tudom. Rég váltott ki belőlem ilyet valaki.

2021. márc. 28. 18:32
 6/60 anonim ***** válasza:
100%

Értem, de nehogy azt hidd hogy ez a nő ürítőlyuk akar lenni.

Biztos te is szimpi vagy neki, de ha nem beszéltek csak gépiesen dugtok aztán haza, az tuti hogy nem lesz hosszútávú dolog.

2.

2021. márc. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 A kérdező kommentje:

6. Üritőlyuk? Hát ez nagyon nem fordult meg a fejemben. Nem tudom. Volt már flört másokkal, de most picit félek, hogyha nyitok felé, többet fog akarni.


Nekem is szimpatikus, de nem engedhetem meg magamnak az érzéseket.

2021. márc. 28. 18:47
 8/60 A kérdező kommentje:
Félre értés ne essék nem robotszexet akarok. De mi lesz ha megismerem? És ha jó a szex is meg ő is?
2021. márc. 28. 18:48
 9/60 anonim ***** válasza:
89%
Figyi ha nincs beszélgetés meg semmi az csak akkor lyuk. Ha ennyire félsz inkább ne menj bele.
2021. márc. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
93%
Mi bajod a felesegeddel? Mi lenne, ha inkább rá összpontosítás, hogy vele delpezsditsd, ha már ennyire nem akarsz elvalni. Hiába adod elő a szolidat, nagy önző féreg vagy ám. Inkább vállalná be h elvalsz, mert szerelmet akarsz. Akkor a nejednek is lenne még esélye szerelemre. Bena vagy és kegyetlen.
2021. márc. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!