Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tartsam vissza az érzések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tartsam vissza az érzéseket szeretői kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Feleségemmel eléggé lapos a kapcsolatunk. De válni nem szeretnék

Viszont megismerkedtem egy csinos nővel, aki nyitott lenne rám.

Csak szexet szeretnék, nem belemenni érzelmileg.

Eléggé szimpatikus, de nem szeretnék bonyodalmat.

Beszélgettünk már sokat, erről is, mindkettőnknek elég lenne csak a szex.

Viszont ő egy érettebb nő, és érdekes a személyisége is, ami vonzó számomra. Eléggé ellentéte a nejemnek.


Lehet mondani, hogy ne beszélgessünk, vagy az ilyen bunkóság?

Nem szeretnék érzelmeket belevinni


Ezt meg lehet oldani?


2021. márc. 28. 18:22
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
79%

Abból gondolom, hogy itt vergődsz ezen.Már most rinyálsz hogy mi lesz. Remélem a nejed hamar rájön aztán kirak a kényelmes kis életedből, joga van tudni. Gondolod ő olyan boldog melletted? Mert kétlem.

15.

2021. márc. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te nem érted. Pont arra akartalak figyelmeztetni, hogy az exem életeben sok minden történt. Nem írhatom le mik, mert nem fontos másoknak, de az exem életében igenis fontosak. És én voltam ott amikor azok megtörténtek vele. Nem ismered az egész történetet, ha ismernéd nem írtad volna, hogy valami versenyt nyertem...Az egésznek a lényege, hogy, tisztességes út is van a vilagon. Ha valaki a hazugságot valasztja, az magára vessen!
2021. márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 A kérdező kommentje:

21. Ezzel a primitív stílussal kínálj meg mást. Nem szokásom ilyen hangnemben kommunikálni.


22. Rendben

2021. márc. 28. 21:09
 24/60 A kérdező kommentje:

Nem kérnék személyeskedő és sértő kommenteket.

Olyan valaki írjon, akinek esetleg van ilyenben tapasztalata.


Nagyon vonzódom ehhez a személyhez, de nem engedhetem meg magamnak, hogy beleszeressek.

2021. márc. 28. 21:10
 25/60 anonim ***** válasza:
Ezért hagyd inkább
2021. márc. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 A kérdező kommentje:
25. És mit mondjak neki? Egy részem le akarja zárni
2021. márc. 28. 21:17
 27/60 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén. Megmondod hogy nem kockáztathatsz, ennyi. Ha lefekszel vele rosszabb lesz.
2021. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 A kérdező kommentje:

27. Értem, és igazad van. Csak nem tudom hogy hova tegyek ilyen vonzalmat.

Illetve lenne még egy kérdésem: miért lesz rosszabb, ha lefekszem vele?

2021. márc. 28. 21:23
 29/60 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a vonzalom, újdonság miatt valószínűleg jó lesz a szex. Aztán megindulsz a lejtőn.
2021. márc. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
74%
Márpedig ez úgy működik, hogy előbb elválsz a feleségedtől, és utána szexelsz más nőkkel. Ha korrekt vagy, nem kell félned az érzelmektől.
2021. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!