Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudok róla, beleszóljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok róla, beleszóljak?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó barátnőmet hónapokig csalta a vőlegénye. Egy közös ismerősünkkel. A srác lebukott, a barátnőm megbocsátott. Esküvő tavaly, most született gyerek. A barátnőm és már a férje, felvették ezt a csokot, tehát még két gyereket akar szülni. De közben megtudtam, hogy a férj egy titkos simkártyával még tartja a kapcsolatot a szeretővel.

Nagyon nem tudom mit tegyek, barátnőm még szülni akar ennek a féregnek két plusz két gyereket, közben csalják. Én örülnék, ha nekem szólnának ha ilyen helyzetben lennék. Ugyanis szerintem előbb - utóbb mindenki lebukik. Az első körben is lebukott a srác...


Ti mit tennétek?


2021. jan. 19. 13:49
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:

:D kamu kérdés, mi? Miért? Mert a szerető nem bízik meg másban, és nem küld el senkinek bizonyítékot??


Mutatta az illető az üzenetváltásokat. Biztos vagyok benne, hogy nem kamuzott.

2021. jan. 26. 19:53
 42/46 anonim ***** válasza:

Ismered a szeretőt? Miért pont Neked árulta el? Miért pont benned bízik? Mert ha benned ennyire bízik ismerned kell.


Nem azt állítottam, hogy az üzenetváltások kamuk, hanem az egész, amit te itt most próbálsz beadni az a kamu. És valójában te vagy a szerető, aki éket akar verni. Bocs, de másra már nem tudok gondolni. Feleslegesen pattogsz. Olvasd végig, amiket írtál eddig. Mindenki arra biztat, hogy van van bizonyítékod tálalj. Ha nincs, vagy megszerzed, vagy előállsz így, de akkor benne van a pakliban, hogy nem fog neked hinni, vagy hallgatsz és várod, hogy hátha magától kiderül. Feleslegesen problémázol, mert azt teszed és nem úgy tűnik, hogy annyira be akarnád avatni az állítólagos "nagyon jó barátnődet", ha olyan jó lenne, semmi kérdés nélkül beszélnél vele. Ezt úgyse lehet jól tálalni, ha arra akarsz tippeket.

2021. jan. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem is valami sántít, ha nem is a kérdéssel de a kérdezővel biztos. Nem mertem leírni eddig de most hogy nem csak nekem fura valami, igy megteszem. A kérdező már tett fel kérdéseket más szemszögből is 😉
2021. jan. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Linkelnéd a kérdéseket? Most már kíváncsi vagyok..
2021. jan. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Szerintem ide nem kell bizonyitek. Tudomasodra jutott valami es ezt megosztod a baratnoddel. Ez egy fontos informacio, majd o eldonti, hogy mit kezd vele. Ha akarja megkeresi a masik sim kartyat, ha ugy gondolja, hogy eleg volt, akkor kivagja a fickot, de az is lehet, hogy amig nem bukik le, addig ezen tullep. Itt azt kell megertened, hogy te ne hozz dontest helyette, ne a sajat szemszogedbol projektalj ki valamit, ami vagy igaz, vagy nem. LEhet pont ez a puzzle hianyzik a baratnodnek az elhatarozashoz. Ha ilyet muvelt a ficko es neked dicsekedett vele, az nem legbolkapott. Ilyennel az ember nem szorakozik. Barkinek akinek van egy kis esze, bizonyitek nelkul is a szemetdombra hajitana az ilyen embert. Kozold vele, amit tudsz es biztositsd a tamogatasodrol, akarhogyan is dont. Ez a barat feladata, nem pedig helyette donteni, hogy neki mi a jo/jobb.
2021. jan. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet?
2021. jan. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!