Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudok róla, beleszóljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok róla, beleszóljak?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó barátnőmet hónapokig csalta a vőlegénye. Egy közös ismerősünkkel. A srác lebukott, a barátnőm megbocsátott. Esküvő tavaly, most született gyerek. A barátnőm és már a férje, felvették ezt a csokot, tehát még két gyereket akar szülni. De közben megtudtam, hogy a férj egy titkos simkártyával még tartja a kapcsolatot a szeretővel.

Nagyon nem tudom mit tegyek, barátnőm még szülni akar ennek a féregnek két plusz két gyereket, közben csalják. Én örülnék, ha nekem szólnának ha ilyen helyzetben lennék. Ugyanis szerintem előbb - utóbb mindenki lebukik. Az első körben is lebukott a srác...


Ti mit tennétek?


2021. jan. 19. 13:49
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%
Kb 5 ember mondta, hogy ne szolj, gondolom a megcsalok kis csoportja. A tobbiek szerint hibat kovetnel el. Es ezek utan megse akarod elmondani? Hat nem tudom, komolyan elgondolkodnek, hogy vajon mennyire vagy a baratom, ha egy ilyen, az eletemet jelentosen befolyasolo informaciot visszatartanal. Forditott szerepben te nem varnad el, hogy mindegy hogyan, de azonnal szoljon a baratnod? Ez konkretan a cinkostars kategoria.
2021. jan. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
70%
Így van cinkostárs.
2021. jan. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
Én is elvárnám, hogy szóljanak nekem.
2021. jan. 26. 12:43
 34/46 anonim ***** válasza:

Akkor mi a kérdés? Majd amikor kiderül meg majd lapítasz, mintha nem tudtál volna semmit?

Összeszeded a bizonyítékokat, leülsz vele és szépen elmondod. Vagy ha tényleg nem akarod, hogy kiderüljön, hogy te vagy, akkor csinálj egy másik e-mailt/facebook-ot, majd küldd el postán. Ha jól tudom normál levél feladásnál nem kell ráírni a feladó adatait.

2021. jan. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
Nincs bizonyítékom. A szerető szóban mondta el.
2021. jan. 26. 16:00
 36/46 anonim ***** válasza:

Akkor kérd meg, hogy küldjön bizonyítékot különben te sem hiszed el, de ha meg igaz, szeretnéd felnyitni a barátnőd szemét.

De most így ez alapján én kételkedek benne, hogy valóban igaz e, mondni mindent lehet. Ha tud küldeni bármit, akkor igen, beszélj a barátnőddel.

2021. jan. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
Jaj istenem komolyan, ez egy tok egyszerű sztori, és itt kukacoskodtok! Láttam a saját szememmel a beszélgetéseket! Nem bemondás miatt őrlődök! Nincs a birtokomban semmi bizonyíték!
2021. jan. 26. 17:19
 38/46 anonim ***** válasza:
Mert bizonyíték nélkül, hogy várod el, hogy higgyen neked? Én se tenném. Csak ha bizonyítékokat látok. Ezért írtam, hogy kérd akkor meg a csajt, hogy küldje el a beszélgetéseket.
2021. jan. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
Nem fogja elküldeni, miért tenné?
2021. jan. 26. 18:19
 40/46 anonim ***** válasza:
Akkor ne haragudj, de én se hiszem el, hogy ez igaz. Ha már állítólag elmondta, akkor küldje is el. De most azon a véleményen vagyok, hogy kamu a kérdésed.
2021. jan. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!