Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudok róla, beleszóljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok róla, beleszóljak?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó barátnőmet hónapokig csalta a vőlegénye. Egy közös ismerősünkkel. A srác lebukott, a barátnőm megbocsátott. Esküvő tavaly, most született gyerek. A barátnőm és már a férje, felvették ezt a csokot, tehát még két gyereket akar szülni. De közben megtudtam, hogy a férj egy titkos simkártyával még tartja a kapcsolatot a szeretővel.

Nagyon nem tudom mit tegyek, barátnőm még szülni akar ennek a féregnek két plusz két gyereket, közben csalják. Én örülnék, ha nekem szólnának ha ilyen helyzetben lennék. Ugyanis szerintem előbb - utóbb mindenki lebukik. Az első körben is lebukott a srác...


Ti mit tennétek?


2021. jan. 19. 13:49
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
88%
En elvarnam a baratomtol, baratnomtol, ha ilyen a tudomasara jut, akkor szoljon nekem. Plane ugy, hogy a tovabbi gyerekkel csak sokkal nehezebbe teszi az eletet, mert az szinte biztos, hogy ez a kapcsolat nem fog kitartani az elete vegeig. Marhara nem mindegy, hogy mikor es milyen allpotban valik. Minel hamarabb, annal jobb.
2021. jan. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
36%
Tudok olyat, aki kidobta a férjét amikor az megcsalta. Leginkább azért mert nagy nyomás nehezedett rá, hogy ezt kell tennie. Azóta is vissza sírja. Mert csak "Átlag Józsi" jut neki. Az ex jóképű volt, irigyelték érte + jó életet biztosított neki + többször akarta a szexet mint Ő. Tehát - még a szerető mellett is - nyeregben érezhette magát mellette, igazi nőnek aki kívánatos, akinek a férje kuncsorog. Most Ő gyűjti össze a pénzt, hogy "Józsival" el tudjanak menni nyaralni + Ő kuncsorog, hogy drágám akkor összebújunk hétvégén, "Józsi" elfekszik a TV előtt egy doboz sörrel. Venné vissza az exet, aki /alfa volt/akár szeretővel együtt. Persze ez már nem lehetséges, hiszen a szerető "véletlenül" terhes lett.
2021. jan. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
47%
Miért költözne vissza az anyjához? Ezt első alkalommal kellett volna, így járt
2021. jan. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
68%

Itt mindenki azt fogja mondani, hogy szólj a nőnek.

Szerintem meg a pasit kellene sarokba szorítani, vagy elmondja ő, vagy megtudja máshonnan.

Nem kell közvetlenül kotnyeleskedni.

2021. jan. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
81%
Én szólnék neki, ha nem akarsz közvetlenül, akkor csináld névtelenül. Én elvárnám a barátnőimtől. És sokat segíthetsz neki, ha te elmondod neki, hogy mellette állsz és nem szeretnéd, hogy teljesen elcsessze az életét, mert ha vele marad elcseszi, és mindenben segítetek neki, de ne tűrje el, stb. Én biztos tudni akarnám.
2021. jan. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
79%
Én a meg nem szuletett gyerekek miatt szólnék. Meg úgy alapból is. Hulljon a férgese!
2021. jan. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
0%

Először őszintén tedd fel SAJÁT MAGADNAK a kérdést. Mi a célod vele?

Meg akarod őt dugni, mert mindig is vágyakoztál rá és úgy gondolod, hogy itt a tökéletes szituáció, ahol a megmentő szerepében tetszeleghetsz és segítő farkat nyújthatsz neki a bosszúszexhez? (ha férfi vagy)

Esetleg tetszett régebben neked is a srác vagy simán csak irigykedsz a párkapcsolatukra és mivel neked nincs életed, így másokéval foglalkozol és azt akarod megjavítani? (ha nő vagy)


Ha ki akar derülni az igazság, akkor kiderül. Nem általad, hanem mert akkora marha a srác, hogy véletlenül elöl hagyja a telefont. Vagy a szerető tálal ki. Esetleg a szerető is megcsalja őt, majd hazavisz valami jó kis nemi betegséget és nem tudja kimagyarázni, hogy a vécéülőkéről szedte össze.


Bízd a dolgokat a sorsra... Nem kell beleugatni az emberek életébe, emlékezz vissza a gyerekkorodra, milyen volt, mikor a felnőttek ugattak bele a tiedbe mert úgy gondolták, hogy ők aztán tudják, hogy neked mi a jó.


Nyilván más szituáció mást követel meg, de itt már egyszer lebukott a srác és megbocsátott neki a barátnőd és még bevállaltak 2 gyereket.


Ezek szoktak azok a kapcsolatok lenni, ahol két ember relatíve érdekből van együtt, csak az egyik fél felveszi az áldozatszerepet. Ne csinálj belőle mártírt, nem a te dolgod. Hadd maradjon meg a naiv áldozat szerepben. Ő babázni akar, imádja a gyerekeket, ezzel teljesíti ki nőiességét. A sráccal meg jól működik neki minden és nem is akar tudomást sem venni arról, hogy megcsalja őt. Nem is gyanakszik. Ne ébreszd fel az álomvilágból. Attól, hogy neked rossz még ne legyen neki is rossz.

2021. jan. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
81%

Te nagyon hülye vagy utolsó. A hozzád hasonlók miatt vagy a sok lelkisérült nyomoronc, aki nem lép időben, és persze később az összes megbánja, hogy már nem lépett az első ilyen esetnél.

Ha van bizonyítéka a csajnak (ugye van?!), akkor mi a kérdés?

2021. jan. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
77%

Istenem #17... Remélem megcsalnak, és a kutya sem fog neked szólni! Te meg nem érted miért nincs szex rendesen, miért nincs szavad, miért nincs lelkibékéd... Pedig, te mindent odaadsz. Dolgozol, segítesz, tűrsz, hallgatsz, amikor legszívesebben ordítanál.

Remélem így lesz!! Ilyennek az kell, máskülönben marad ilyen sötét, akinek fogalma sincs egy másik ember érzésvilágáról...

2021. jan. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
81%
Aki lebeszéli a kérdezőt arról, hogy szóljon, az csak egy hűtlen féreg, aki menti a retkes valagát ugyanúgy, ahogy az összes ilyen selejt. Ilyenkor összeállnak és moslék védi a moslékot.
2021. jan. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!