Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudok róla, beleszóljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok róla, beleszóljak?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó barátnőmet hónapokig csalta a vőlegénye. Egy közös ismerősünkkel. A srác lebukott, a barátnőm megbocsátott. Esküvő tavaly, most született gyerek. A barátnőm és már a férje, felvették ezt a csokot, tehát még két gyereket akar szülni. De közben megtudtam, hogy a férj egy titkos simkártyával még tartja a kapcsolatot a szeretővel.

Nagyon nem tudom mit tegyek, barátnőm még szülni akar ennek a féregnek két plusz két gyereket, közben csalják. Én örülnék, ha nekem szólnának ha ilyen helyzetben lennék. Ugyanis szerintem előbb - utóbb mindenki lebukik. Az első körben is lebukott a srác...


Ti mit tennétek?


2021. jan. 19. 13:49
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél?
2021. jan. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%
Le kell vele ülni, vagy írásban beszélni, teljesen mindegy. El kell neki mondani hogy ő maga dönthesse el, hogyan tovább. Egyszer már elnézte, esélyes hogy újra elnézi, ettől függetlenül ha marad és megbánja, az ne a te lelkeden száradjon, az ő döntésén alapuljon. Én tudni akarnám, hitel ide vagy oda. A hitel majd megoldodik, de az a plusz két gyerek ott lesz egy életen át és fel kell nevelni majd. Ilyen esetben egy gyerek felnevelése legyen tisztességes mint 3 gyereké egyedül, hitel nyögésével. Sőt, nem simán nyögik majd mert szabályokhoz van kötve a csok.
2021. jan. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
0%
Aki szólna az egy megkeseredett ember akinek olyan szinten üres az élete hogy a másikéba kell turkálnia!
2021. jan. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:
Nem turkálok.. Elém tárta a szerető!
2021. jan. 22. 08:20
 25/46 anonim ***** válasza:
86%
23 mi a frusztrációd oka? Tudod ki lesz megkeseredett? Az akinek nem szóltak és az éveit, idejét, sőt az életét pazarolja valakire, akire nem érdemes, és erre későn jön rá... Na az az ember lesz megkeseredett 🙂
2021. jan. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
0%
Minden sikeres kapcsolat megcsalásra épül!
2021. jan. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
80%
26. Ezt a not nem latott kisgyerek mondja beloled. Befejheted a kampanyt, eredmenytelen lett.
2021. jan. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
28%
"Nem turkálok.. Elém tárta a szerető!"-No és miért is tárta eléd a szerető? Mi volt ezzel a célja ? Ezen kéne elgondolkoznod !
2021. jan. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%

Volt a családban hasonló, házaspár csokkal, folyamatos megcsalással a férj részéről. Sajnos nem tudtam róla, de ha tudtam volna, szólok. Viszont ebben (hogy a szólás mellett döntöttem volna) nagy szerepet játszott 2 fontos körülmény:

1. Tudtam, hogy viszonyul a feleség ahhoz, ha így átverik (tudni akarta volna, iszonyatos megaláztatásnak érzi, biztos hogy nem tűri el, és azonnal borítja a házasságot)

2. Tudtam, hogy a nő anyagilag biztonságban van, önálló, nem azon kell gondolkoznia, melyik híd alá költözzön válás után (volt félretett pénze, vissza tudja fizetni a csok ráeső részét, övé volt a lakás, megállt a saját lábán)


Magától derült ki a dolog, mert a férj egyre bátrabban járt félre, és egyre érezhetőbb volt rajta, hogy valami nem stimmel. A házasság egyre szarabb lett, megszaporodtak a "jelek", végül robbant a dolog, és a szorongó, bizonytalan feleségből igen rövid idő alatt lett felszabadult, megkönnyebbült egyedülálló anya. Két gyerekkel.


A csokot egyébként alapesetben rövid határidővel, a két embernek fele-fele arányban vissza kell fizetnie onnantól, hogy a feltételei nem teljesülnek (felbontják a házasságot, vmelyikük máshová teszi a lakcímét stb). A megadott határidőig nincs kamat, csak annyit kell visszafizetni, amennyit felvettek. Bár talán ha az a fél marad a csokos ingatlanban, akivel a gyerek(ek) marad(nak), akkor a ráeső részt megtarthatja (vagy ha nem született meg a vállalt számú gyerek, akkor az arányos részt), bár ebben nem vagyok biztos.

2021. jan. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:

28-as! Nem tudom miért mondta el nekem? Gondolom nyomta a lelkét a titka...

Többieknek köszönöm, hogy írtak. Egyelőre nem mondok semmit senkinek. De akkor az én lelkemet nyomja ez a titok...

2021. jan. 25. 22:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!