Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm pultos, a vendégekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm pultos, a vendégekkel való konfliktusaiba beleszoljak-e vagy ne? F22

Figyelt kérdés

Én és barátnőm munkahelye szinte egymás mellett van, pultosként dolgozik, csinos, de emellett nagy szája van, megvédi magát ha kell.

Sokszor zavar több vendég bunkosága is, vannak állandóak is akik tudják hogy van barátja, és tudják hogy ott is dolgozok mellette, mégis udvarolnak, de volt olyan is aki sértegette, és ocsmány, trágar módon beszélt vele.

Szerintetek hol kéne huznom hatart, melyik az a viselkedés, aminél már közbe kéne avatkozzak, tudva hogy barátnőm csak a munkáját végzi, és a pultos szakmával ezek vele járnak.



2013. aug. 19. 01:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket ő is tudta,hogy elválalta a dolgot.Nem kell beleavatkozni egészen addig,ameddig a barátnőd nem kéri a segítségedet,vagy pedig amíg testi bántalmazás,zaklatás nincs.
2013. aug. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pincér vagyok igaz srác de vannak női kollégáim és nálunk is majdnem mindennaposak az ilyenek ezt tudtuk jól mikor ezt a szakmát választottuk sőt velem is szoktak úgy beszélni akkor fejen tudnám rúgni de ezt nem szabad ezért vagy nem szólok semmit és elmegyek vagy normálisan közlöm hogy hagyja abba, azt hogy flőrtöl vele ahoz neked semmi "közöd" a végèn a barátnőd lenne a p@raszt a főnök szemében hogy te beleszólsz. Nálunk is volt olyan hogy flörtőlt a munkatársammal a vendég mellette meg ott volt a férje aki ugyan úgy ott pincèr mégsem szolhatott semmit a csaj pedig normálisan mondta neki hogy haggya abba mert itt áll mellette a férje és békén hagyta szóval ne szólj addig bele amíg minimum nem csattan el egy pofon a vendégtől utána aztán agyon is verheted. 18/F
2013. aug. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp se szólj bele, mert csak Te húzod a rövidebbet. Én pultos vagyok, csaj... ez benne van a pakliban. Aki nem bírja kezelni a konfliktusokat, annak nem való ez a munka.

Velem olyan is történt már, hogy egy csaj vendég rákattant a páromra az orrom előtt, pedig tudta, hogy együtt vagyunk. Legszívesebben bele köptem volna az italába, aztán már azon is gondolkodtam, hogy melyik üveggel vágjam fejen. De mosolyognom kellett tovább, a profi pincérnek ez a dolga, ezzel keresi a betevőjét.

Vannak helyek, ahol a főnök kimondottan utálja, ha csaj pincére van, és annak bejár a párja... épp ezek miatt a beleavatkozások miatt. Nem szabad! Csak ha már durva a helyzet és nincs ott a főnök, hogy ő lépjen közbe.

2013. aug. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell beleszólnod, amíg nem kér segítséget. Tudja ő kezelni a helyzetet. Ne avatkozz bele.
2013. aug. 19. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Stimp válasza:

Te is ezt a pultos munkát végzed kérdező?Nem azért de sztem hagyd ott azt a munkát nem férfi embernek való az...

Másrészt ha valaki beszól a csajodnak és ezt téged idegesít akkor rúgjad tarkón illetőt..ennyi..nem kell eltűrni az ilyeneket semmit nem kell eltűrni ha nem akarod.

2013. aug. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne! Soha! A pultos ak tudna kell kezelnie a vendégeket. Meg kell hogy oldjon minden konfliktust. Te max a magánéletben szólhatsz bele. A munkáját is elveszítheti, a a lelkes fehér páncélos herceg beszól a kedves vendégnek.

Egy pultos.

2013. aug. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom hogy elég akkor beleszólni ha fizikailag történik valami.... előbb nem kell.
2013. aug. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!