Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalják az exem beleszóljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalják az exem beleszóljak?

Figyelt kérdés

Évekkel korábban összejöttem egy lánnyal netről, sok volt a távolság közöttünk gyakorlatilag az egész ország. Nagyon jól kijöttünk nem volt közöttünk semmi baj, de végül mégis szakítottunk a távolság miatt. Nem volt semmi baj egy ideig, mert maradtunk barátok netről, tervezgettük, hogy nyáron találkozunk mint két barát.


Erre mikor új barátnőm lett azóta eléggé elmérgesedett közöttünk a kapcsolat. Letiltott facebookról, telefonszámot cserélt stb, esélyem sincs felvenni vele a kapcsolatot. Én még régebben regisztráltam fel egy kamu lány facebook nevet, hogy ha már nem beszélhetek láthassam facebook adatlapját, megtudjam mi van vele, képeken láthassam stb, teljesen ártatlan célom volt vele. A pasiját is megnéztem üzenőfalán lájkoltam a fiúnak egy vicces dolgot és attól kezdve a pasija rám írt. Ekkor kicsit eljátszottam vele, érdekelt milyen, és elmondta, hogy csalja barátnőjét, sőt velem is csalni akarja (persze lánynak hisz) küldözget nekem magáról meztelen képeket stb.


Nem akarok rosszat exemnek, de ennél többet érdemel. Hogyan buktathatnám le a pasiját úgy, hogy ne derüljök ni az, hogy én vagyok??? Legjobb az lenne, ha küldhetnék az exemnek postán levelet, de ha innen feladom postán azonnal lebukok a posta pecsétje miatt. Vagy szerintetek ne avatkozzak bele?? Tényleg szerettem azt a lányt, és bánd a dolog, hogy csalják őt.



2013. jún. 18. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Úristen, mennyire gáz vagy...:D Amúgy mondd azt a csajnak, hogy egy lány barátod a kamu profilos csaj, és kiderült, hogy az exednek a pasijáról van szó.


De tényleg rohadt szánalmas vagy.

2013. jún. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Követelhetnéd, hogy hagyja el érted a lányt, aztán leplezhetnéd le magad.
2013. jún. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem addig nem dobná "miattam" az exem míg nem találkoztunk személyesen. Meg nem is akarok ennyire belemerülni.
2013. jún. 18. 16:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha fontos az exed akkor mond el neki azt, hogy milyen viszonyban vagytok csak te tudod mi nem =)


De arra a lehetőségre is fel kell készülnöd, hogy azt állítja hazudsz

2013. jún. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ameoland ***** válasza:
fotózd le az üzenetet váltásotokat, mert az hitelesebben hat mintha csak bemásolnád. Küldd el levélbe a csajnak és fűzz annyit hozzá, hogy tudod,hogy ők együtt vannak és nem akarod,hogy tönkretegye egy ilyen alak az életét (de legalább is x időt, amíg ki nem derül).
2013. jún. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ameoland ***** válasza:
plusz.. szerintem nem érdemes lebuktatnod magad.
2013. jún. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jesszusom! Hát egyszerűen akkor a kamu profilról elküldöd a csajnak a hapsijáról a meztelen képeket (mert hát honnan lenne neked olyan, ha nem tőle) bemásolod a beszélgetéseket v print screen stb. Mellé leírod hogy kikezdett veled
2013. jún. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és így nem tudja hogy te állsz a kamu profil mögött!
2013. jún. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!