Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érnek többet azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érnek többet azok a nõk a férfiak szemében, akik megcsalják õket?

Figyelt kérdés

Ugy érzik, hogy ezekért a nõkért harcolniuk kell, ha megakarják tartani õket?!Aki nem csal, azért nem kell harcolni, talán unalmassá is válhat!?

Mondjuk ez foditott esetben is igaz lehet.


2013. febr. 26. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Én eddig csak a nőkön vettem ezt észre. Lehet én másik bolygón élek.
2013. febr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Való életben még egy példát se láttam erre. Még csak nem is hallottam róla.
2013. febr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem érnek többet. Nem azért harcolnak értük a férfiak (már aki), mert felértékelődik a nő a szemükben, hanem mert megijednek, hogy elveszítik, és úgy érzik, kevesebbet érnek, mivel már nem ragaszkodik hozzájuk a nő.
2013. febr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez baromság. Ha engem megcsal egy nő akkor azzal minden kapcsolatot megszakítok! Nem hogy még jobban kellejen.
2013. febr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Akkor miért olyan sok férfi felteszi itt a kérdést, vagy akár nõ, hogy megcsalt a feleségem, megcsalt a férjem és nem akarom elvesziteni.

Olyan szépen irnak róluk stb.

2013. febr. 26. 13:47
 6/10 A kérdező kommentje:

13:04


En nem tartom baromságnak, mert nagyon sok példát láttam, hogy a férjet megcsalta a felesége és annál jobban ragaszkodott a férj és mégcsak válni sem akart tõle, és mégis az ilyen nõk vannak a legjobban tisztelve.

2013. febr. 26. 13:51
 7/10 anonim ***** válasza:

"a férjet megcsalta a felesége és annál jobban ragaszkodott a férj és mégcsak válni sem akart tõle"


Ilyenkor nem a feleség értékelődik fel, hanem a házasság, a családi lét, meg az egész jól felépített élete a férjnek. Lehet hogy a nőhöz is ragaszkodik, de ugyanannyira a megszokott életéhez és domináns szerepköréhez is.

2013. febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért a házasság megmentése kicsit más lapra tartozik! Ezt nem fogod érteni addig, míg nem élted meg. Nem vagyok házas, de lassan tíz éve élek ugyanabban a párkapcsolatban és elmondhatom, hogy ennyi év teljesen más egy párkapcsolat.


A párod ilyenkor már szinte a testvéred, a részed, az egyik lábad. A megcsalás egy oltári fájdalom, egy kitörölhetetlen folt, de valahogy mégis kicsit jelentéktelen tud lenni a közös múlthoz képest.


Nem lesz a nő értéke magasabb a megcsalástól, ez nem igaz, pusztán csak a tény, hogy elveszíthetsz valakit gyakran ráébreszt, mennyire szereted.

2013. febr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te is csak általánosítasz, le lehetne szokni erről, ez meg egy oltári nagy f@szság!
2013. febr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

13:51


a papucsokat ne nevezzük férfiaknak! Köszönöm!

2013. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!