Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudok róla, beleszóljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok róla, beleszóljak?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó barátnőmet hónapokig csalta a vőlegénye. Egy közös ismerősünkkel. A srác lebukott, a barátnőm megbocsátott. Esküvő tavaly, most született gyerek. A barátnőm és már a férje, felvették ezt a csokot, tehát még két gyereket akar szülni. De közben megtudtam, hogy a férj egy titkos simkártyával még tartja a kapcsolatot a szeretővel.

Nagyon nem tudom mit tegyek, barátnőm még szülni akar ennek a féregnek két plusz két gyereket, közben csalják. Én örülnék, ha nekem szólnának ha ilyen helyzetben lennék. Ugyanis szerintem előbb - utóbb mindenki lebukik. Az első körben is lebukott a srác...


Ti mit tennétek?


2021. jan. 19. 13:49
A kérdező szavazást indított:
Szólnék nyíltan
Nem szólnék
Olyan módon szólnék, hogy ne derüljön ki az, hogy tőlem van az infó.
53 szavazat
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
82%
Ha az elsőt elnézte valószínű a többit is, ott volt balek elfogadta a helyzetet.
2021. jan. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
63%
Érdemes feltenni a kérdést ha leleplezed őt akkor mi lesz utána?
2021. jan. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
51%

Én eddigi 26 évem alatt megtapasztaltam, hogy nem szabad más dolgába, életébe beleavatkozni a legnagyobb jószándékkal sem. Ha meg kell hallgatni, tanácsot adni, ott vagyok, de ennyi.

Valami úton-módon szinte mindig én jöttem ki belőle rosszul pedig jószívvel hátsó szándékok nélkül cselekedtem.

2021. jan. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
46%
3#-as okos. Én is így látom
2021. jan. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
82%
Egyértelműen szólnék. Mindenkinek joga van az igazsághoz és ahhoz, hogy megfelelő információk ismeretében döntsön a kapcsolatról. Ha olyan jó az a kapcsolat, amibe kár lenne belerondítani, akkor úgyis meg tudják beszélni akkor is, ha az asszony tud róla. Minek titkolni, ha annyira tökös itt pár ember? :)
2021. jan. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
68%
Az sem kizárt, hogy a barinőd tudja, hogy csalják. Láttam már pár ilyet.
2021. jan. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
85%
Szóljál szerintem, mert jobb, ha egy gyerekkel marad ott, mintha kettővel vagy hárommal, és úgyis le fog bukni, ha ilyen megcsalós fajta. Ha nem most, akkor évek múlva, de úgyis szétmennek. Most csak egy gyerek szívja meg, nem több.
2021. jan. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

Már jártam pórul emiatt a nagy igazságosztó szerep miatt, ezért is vagyok most dilemmában.

A csaj vissza költözne szerintem az anyjához. Nem tudom ilyen esetben a csok - al mi lenne.

Amikor lebukott a férj, akkor én hallgattam meg, vagyis én is, de a csaj nagyon szégyellte magát.

2021. jan. 19. 14:00
 9/46 anonim ***** válasza:
81%
Felnőtt emberek, szerintem tudnak mérlegelni akkor is, hogy mi legyen, ha tud a nő arról, hogy félrebsznak mellette. A hitel nem a te dolgod. Az információt átadod, a többit meg intézik egymás között. Ha belefér nekik, hogy borítsák a csokot, akkor úgyis borítani fogják, ha nem fér bele, akkor meg úgyis együtt maradnak és eltűri a nő a félrebszást de legalább akkor ő is szabadon tarthat szeretőt és nem csak vár otthon jóhiszeműen, amíg valaki szopkodja a férje farkát.
2021. jan. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
94%
Én nyíltan szólnék és a barátaimtól is elvárnám, hogy ilyen helyzetben szóljanak nekem.
2021. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!