Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szólnátok a feleségnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólnátok a feleségnek?

Figyelt kérdés

A héten az egyik munkatársam, egyben haverom megvallotta, hogy kétségei vannak afelől, hogy jó ötlet volt-e megnősülni (alig 2 hónapja házasok). Elmondása szerint mindig csalta a nőt, a kezét is egy gyanú miatt kérte meg. Volt egy-két becsmérlő szava a nőre és annak anyjára is. Részletesen kikérdeztem, hogy sikerült ennyi éven át titokban tartania, nem-e derült ki soha. Azt mondta gyanú volt, de nem érdekli, ha olykor-olykor kiderül, mert simán kimagyaráz bármit, és hogy így addig marad vele a nő, amíg neki tetszik, de ha egyszer beleszeret valakibe simán lelép, hisz ez csak egy papír.

Beszélt egy konkrét nőről is, aki iránt érzései is voltak, de nem volt benne biztos, hogy kölcsönös és valamiért félre is csúszott a dolog, de mostanában sokat gondol a lányra, sokszor szex közben is rá gondol vagy épp mást képzel el.

Tanácsoltam, hogy beszéljen a legbizalmasabb barátaival is, de kétlem, hogy erre szánná rá magát, ha alapból nem hozzájuk fordult. Szerintetek szólnom kellene a feleségnek, ha igen hogyan? Egy fiatal, húszas évei közepén járó, szép, látszólag okos lányról van szó.


2020. nov. 21. 12:33
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
73%

Általában megcsalós esetben az a véleményem, hogy ne szólj, mert nem tudhatod a dolgok hátterét és hogy kik lesznek az áldozatok. Voltam már szerető és szerelmes házas férfibe, utolsó célom lett volna szétszakítani a családját, de attól még szerelmes voltam belé, ugyanolyan joggal, mint a felesége. Viszont voltak olyan akadályok, ami miatt nem élhettük meg ezt a szerelmet, mert túl sok lett volna az áldozat és amit megéltünk belőle, azt is titokban, pont azért, hogy ne legyenek áldozatai. Én megértem, ha egy házas férfi szerelmes lesz, de nem dobja el a gyerekeit és a feleségét se, akit attól még emberként szerethet, hogy nőként már mást szeret.

De ez a te haverod olyan szinten csak kihasznál egy emberi lényt és olyan szinten nem kényszeríti erre rá semmi, max. az, hogy fix lyukra van szüksége, hogy ettől kb. hányni tudnék. Itt csak egy áldozat lehet: ez a fiatal lány. Nincsenek gyerekek, nincs elháríthatatlan külső ok, ami miatt lehetetlen a válás és ami miatt az én szememben megbocsátható egy titkos szerelem. Itt én is azt mondom, a lánynak tudnia kell az igazságot.

2020. nov. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
31%
Én a helyedben kimaradnék ebből. Egyrészt semmi közöd hozzá másrészt ennek könnyen te lehetsz az áldozata. Egyrészt elveszítesz egy havert, aki valószínűleg bosszúvágytól lesz fűtve, ki tudja hogyan fog majd keresztbe tenni neked, főleg így hogy egy helyen dolgoztok. Én a helyében pokollá tenném az életed már bocsánat. Mert rendben hogy gáz a megcsalás, de ő bartáként megadta neked a bizalmat és megosztotta veled egy titkát. Másrészt ilyenkor a feleségek sokszor a "spicli" ellen fordulnak mert úgy érzik hogy valaki kívülről tönkre akarja tenni a házasságukat.Vszeg egy szaralak ez az ember de ettől függetlenül neked ehhz semmi közöd,lehet hogy tudja a feleség, az is lehet hogy ezzel megnyorítanád egy életre lelkileg. Úgyse lesz ez egy hosszú házasság.
2020. nov. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 Angel3000 ***** válasza:
24%
Szia! Ne szòlj a nônek, errôl amit megtudtàl, ne Te legyél a „rossz“! Viszont mivel ez egy rendes nô és sajnàlod, hogy igy becsapjàk akkor annyit meg tehetsz, hogy „bogarat“ teszel a fûlébe! Nem direkt mondod el neki, hanem csak finoman ràvezeted egy enyhe beszòlàssal.
2020. nov. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
62%
Tedd azt amit érzel! Amit te jónak látsz! Csak legyen bizonyítékod nehogy a végén te legyel a hibas!
2020. nov. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
76%
Ne hallgass a mentegetokre, ok is a zavarosban halasznak, azert mondjak ezt a mantrat. Aki pedig baratkent hivatkozott a megcsalo felre, en a baratsagot is megszakitanam az ilyennel, nem veszteseg.
2020. nov. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
36%

Szolj.


Mindenki teged fog utalni.


A csavo meg ugyis kimossa magat.

2020. nov. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
37%

Ahol egy férfi másik nőhöz megy, ott mindig a feleség a hibás! Vagy azért mert egy nulla a szexben, vagy azért, mert minek ment hozzá a pasihoz. Egyébként MINDENKI pontosan azt kapja az élettől, amit kiérdemelt magának. Mindig vannak útelágazások, a tisztelt feleség azért lett feleség, mert szemet húnyt bizonyos dolgok felett, majd ebbe a helyzetbe került. Mindenki sepregessen csak a saját portáján. Érdekes, sok értékes és okos nő hogy a francba tudott ugyancsak értékes és okos férfit találni?

Én sosem hullatnék könnyeket sem férfi sem nő után, akit megcsalnak. Azt kapja amit érdemel, ahogyan az eddigi életét alakította. Ha meg engem csalnának meg, nem másban keresném a hibát. A megoldás is egyszerű lenne. Vagy utána én is keresnék valakit magamnak és így már négyen lennénk boldogok, vagy mindenki mehet az útjára.

2020. nov. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
78%
#47 ezzel a logikával, ha szól a nőnek, akkor is azt kapja a pasi, amit megérdemel és a nő is azt kapja. mert ezt vonzza be és kész. bárki azt kapja, amit megérdemel, ha azt vesszük, hogy azért érdemelte azt, mert megérdemelte.
2020. nov. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a válaszokat. Kérdező! Neked ez z ember eddig a haverod volt. Azért is osztotta meg veled ezt az információt. Ebben az esetben az egyetlen helyes út, ha vala beszéled meg. Meg kellene mondani neki, hogy nagyot csalódtál benne, Te nem ilyen embernek gondoltad. Ezek után nem kívánsz a barátja lenni!A te erkölcsi normádba ez nem fér bele. Arról is szólnod kellene, hogy tudatni kívánod a feleségével hogy mit művel a háta mögött. Ha nem így teszel csak simán beköpöd, akkor semmivel sem vagy jobb nála.
2020. nov. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Igen.Anonim módban.
2021. febr. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!