Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szólnátok a feleségnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólnátok a feleségnek?

Figyelt kérdés

A héten az egyik munkatársam, egyben haverom megvallotta, hogy kétségei vannak afelől, hogy jó ötlet volt-e megnősülni (alig 2 hónapja házasok). Elmondása szerint mindig csalta a nőt, a kezét is egy gyanú miatt kérte meg. Volt egy-két becsmérlő szava a nőre és annak anyjára is. Részletesen kikérdeztem, hogy sikerült ennyi éven át titokban tartania, nem-e derült ki soha. Azt mondta gyanú volt, de nem érdekli, ha olykor-olykor kiderül, mert simán kimagyaráz bármit, és hogy így addig marad vele a nő, amíg neki tetszik, de ha egyszer beleszeret valakibe simán lelép, hisz ez csak egy papír.

Beszélt egy konkrét nőről is, aki iránt érzései is voltak, de nem volt benne biztos, hogy kölcsönös és valamiért félre is csúszott a dolog, de mostanában sokat gondol a lányra, sokszor szex közben is rá gondol vagy épp mást képzel el.

Tanácsoltam, hogy beszéljen a legbizalmasabb barátaival is, de kétlem, hogy erre szánná rá magát, ha alapból nem hozzájuk fordult. Szerintetek szólnom kellene a feleségnek, ha igen hogyan? Egy fiatal, húszas évei közepén járó, szép, látszólag okos lányról van szó.


2020. nov. 21. 12:33
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
88%
Oké, hogy a haverod, de ha az én haverom ilyesmit művelne, nem lenne többé a haverom. Ha pedig már nem a haverom, akkor nem köt a "barát iránti lojalitás" amit egyesek itt bőszen emlegetnek. Küldd el a screenshotokat a feleségnek, ez a legemberibb, leggerincesebb dolog amit tehetsz.
2020. nov. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
6%
most akkor te nő vagy ff vagy?
2020. nov. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
6%
és akkor mennyire a barátod? igy konkrétumok nélkűl ne várj konkrét jó válaszokat mert csak lehetőségeket irhatunk
2020. nov. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
93%
egyébként remélem kérdező észrevetted hogy ez a fajta megcsalás nem az a fajta megcsalás, amit a többség művel, pl. hogy nem jó a házassága, sokat veszekednek, bejött neki egy kolléganő és összegabalyodtak. Azt még a legtöbb ember meg is érti, nem dobja el az iylen ember barátságát, még ha nem is ért vele egyet. De az általad vázolt személy nem ilyen, tényleg egy beteges hazudozó, egy szexfüggő, totálisan kihasználja, megalázza azt a nőt. Sok férfi képes folyamatosan váltogatni a nőket, na de azért egy se házasodna meg egy iylenért, mert azt legalább mindenki komolyan gondolja. Akinek még a házasság se szent, aki egy iylen komoly dolgot is úgy kezel, mintha csak a boltban vett volna egy cipőt, amit majd egy használat után visszavisz, az már tényleg alja minőségű ember és hát madarat tolláról, embert barátjáról. Az életünket az befolyásolja a leginkább hogy miylen emberek vesznek körül minket. Én nem tudnék barátkozni egy ilyen emberrel, minden baráti lojalitásom semmis lenne iránta ha iylet előadna nekem. És ez még csak az első szint, vajon hova fog még sülyledni ez a te "haverod" a késübbiekben? Csak nehogy magával rántson...
2020. nov. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
92%
En siman szolnek. Egyreszt, ha ilyen hulye, hogy kikotyogja a dolgokat, akkor megerdemli. Masreszt ne nalad konnyitse a lelket az ilyen. Harmadreszt elgondolkoznek rajta, hogy ilyen ertekrendu embert hogyan vallhatok a baratomnak. En megszakitanam vele a kapcsolatot, nem kernek a velemenyebol, gondolataibol.
2020. nov. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
76%
Ha valóban munkatárs ez a haver, akkor egy kamufacebookról elküldeném a kifotózott beszélgetést a feleségének. Nyilván neked sem hiányzik, hogy sértődöttségében bekavarjon a munkahelyen, így kvázi bevédenéd magad, le tudnád tagadni, hogy te voltál. Akár azt is mondhatod, hogy átküldted egy másik haverodnak stb és ő küldte a csajnak ha számonkérne a haver. Vagy megkéred a csajt, hogy ne mondja el ki volt.
2020. nov. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
10%
úgyis kimagyarázza a srác, azt fogja hazudni, hogy a munkatársával összeveszett és az bosszúból kamuprofillal írt saját magának rá nézve kamu terhelő beszélgetést. nem kell elmondani a csajnak. más pasiknak kell elmondani, hogy nyomulhassanak a nőre....
2020. nov. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
76%
Igen szólnék...
2020. nov. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
85%

1. Én még addig szólnék a nőnek, amíg nem terhes vagy nem szült gyereket. Még azelőtt gyorsan. Mert a gyerek életét és családját szétszakítani már neccesebb. Viszont ha még nem terhes, akkor sietve minél előbb! Mielőtt még gyereket szül egy ilyen féregnek, aki tutira elhagyja majd a saját gyerekét mielőtt felnőne.


2. Azt írtad napokkal ezelőtt, hogy van bizonyíték és megírtad a nőnek, nem? Mi lett a vége? Mi történt?

2020. nov. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
88%

Fogalmam sincs, hogy szólnék e.

Az biztos, hogy okozna némi lelkiismeretfurdálást, ha szólok vagy ha hallgatok is.

Egy biztos, ha én lennék a feleség, én tudni szeretném, hogy mi folyik a hátam mögött.

Ha kiderülne egy hozzám közelálló személyről hogy ilyesmit elhallgatott, az rosszabbul esne mint az,hogy egy ilyen sz@ralakhoz kötöttem az életem.

2020. nov. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!