Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szólnátok a feleségnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólnátok a feleségnek?

Figyelt kérdés

A héten az egyik munkatársam, egyben haverom megvallotta, hogy kétségei vannak afelől, hogy jó ötlet volt-e megnősülni (alig 2 hónapja házasok). Elmondása szerint mindig csalta a nőt, a kezét is egy gyanú miatt kérte meg. Volt egy-két becsmérlő szava a nőre és annak anyjára is. Részletesen kikérdeztem, hogy sikerült ennyi éven át titokban tartania, nem-e derült ki soha. Azt mondta gyanú volt, de nem érdekli, ha olykor-olykor kiderül, mert simán kimagyaráz bármit, és hogy így addig marad vele a nő, amíg neki tetszik, de ha egyszer beleszeret valakibe simán lelép, hisz ez csak egy papír.

Beszélt egy konkrét nőről is, aki iránt érzései is voltak, de nem volt benne biztos, hogy kölcsönös és valamiért félre is csúszott a dolog, de mostanában sokat gondol a lányra, sokszor szex közben is rá gondol vagy épp mást képzel el.

Tanácsoltam, hogy beszéljen a legbizalmasabb barátaival is, de kétlem, hogy erre szánná rá magát, ha alapból nem hozzájuk fordult. Szerintetek szólnom kellene a feleségnek, ha igen hogyan? Egy fiatal, húszas évei közepén járó, szép, látszólag okos lányról van szó.


2020. nov. 21. 12:33
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
91%
Nyilvánvalóan akkor is ezt tenném, ha a fiam, testvérem lenne az elkövető. Ha a fiam, akkor lehet, fel is kötném magam, hogy egy ilyen sz.aralakot sikerült nevelnem és minden törekvésem ellenére ilyen lett.
2020. nov. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:
Utolsó, fordítsd meg, ha az én haverom tudná, hogy a csajom mit művel a hátam mögött és nem szólna egy szót se, mert a "haverom" vagy épp a "testvérem" nagyon ki lennék akadva. Ezek szerint neked a barátság és sokaknak azt jelenti csak azt mondjuk el, amit a másik hallani akar, minden másról hallgatunk és hazudunk.
2020. nov. 21. 13:09
 13/52 anonim ***** válasza:
15%
hagyjátok csináljon amit akar, itt lepontoznak ha nem igenlő választ adsz
2020. nov. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
95%

11


Ha elküldené a beszélgetéseket, akkor mit tudnék csinálni? Meg ha olyan konkrét infokat osztana meg...

2020. nov. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
90%

15.


Ezért írtam én az előző oldalon még, hogy csak akkor, ha van bizonyíték, akkor van értelme. Mégis lepontoztak, pedig szerintem ez az igazság, hogy bizonyíték nélkül semmi értelme.

2020. nov. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:
Nyugi srácok lepontozzák azt is aki igent ír és azt is aki nem. Van bizonyíték írtam.
2020. nov. 21. 13:13
 17/52 anonim ***** válasza:
32%

Kérdező! De neked az elkövető a haverod!

12-es, dehogy kötnéd fel magad!

Nekem felnőtt lányom, és fiam van. Az a feladatom, hogy mindig támogassam őket. Legfeljebb rázom a fejem..

A haverom is azért haverom. Legfeljebb elmondom neki, hogy ezt fejezze be, nem helyeslem. Legalább is nekem ne meséljen ilyeneket.

2020. nov. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
54%
A bizonyítékot nyomtasd ki, kérj találkozót a lánnyal nem túl sejtelmes indokkal és add át neki. Lehetőleg valami zárt helyen ahol ketten vagytok, h ha nagyon kiborulna na a fél város lássa. Persze úgy h a haverod ne tudjon róla.
2020. nov. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
3%
Majd szerintem én megmondom szerintem, hogy én mit csinálnék, nekem mi az értékrendem.
2020. nov. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 A kérdező kommentje:
A haverom igen, de eleve azért mondta el, mert már kételkedik, és ha úgy adódik lelép, addig meg nyilván nem veti meg a fix puncit, meg hogy főzzenek, mossanak rá
2020. nov. 21. 13:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!