Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szuksegem van egy par tanacsra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszter_1984 kérdése:

Szuksegem van egy par tanacsra...megcsal a ferjem mar egy ev ( hosszu)?

Figyelt kérdés

sziasztok. most pont egy eve tudtam meg, hogy a ferjem, akivel akkor egyutt voltunk 12 eve megcsal a fiunk legjobb baratjanak az anyaval. ezt pont a hazassagi evfordulonkon tudtam meg es azt hittem, hogy meghalok. de nem, nem haltam meg en nem is hagytam el a ferjemet. nagyon sokat beszelgetunk errol, sokat veszekedtunkes sokszor kibekultunk. o mindig tagadta, hogy lenne valami koztunk, pedig nagyon sokszor elkaPTAM ES A csajjal is beszeltem stb...

A lenyeg az, hogy asok kicsi elkapasok kozt ebben az evben januarban megint alkaptam. rendesen. Most mar nem tagadott semmit de eskudozott, hogy tevedett, csakis engem szeret, nem akarja, hogy elhagyam. Tobbet soha nem less vele,stb,stb...

En pedig a hulye hittem neki. tulsagosan szerettem ot. februar 14-en megint elkaptam, stb, stb.... a lenyeg az, hogy utoljara most a 13-ik hazassagi evfordulon kaptam megint tl ot. atadtuk az ajandekokat, atoleltuk egymast, a meg konnyezett is. mondta, hogy elolvasta a levelemet( irtam neki azt is). es azutan elkelett menjen az orvoshoz a macskank miatt( ez nem hazugsag). De kozben megtudtam hogy elment a csaj munkahelyehez es hazavitte ot. Pont a hazassagi evfordulon.

Nem tudom mit meg csinaljak. Tudom, hogy meg most is egyutt szoktak talakozgatni, meg le is fekszenek ( en mar nem tudok vele normalisan klefekudni, olyan gyakran)< de nem tudom elhagyni. Nem visz ra a lelek, hogy a ket fiamtol szakitsam meg azt a jo eletmodott amiben elnek. A valas utan en nem maradnak majdnem semmivel, kenne kovartekyban lakjunk, es minimalis fizetessel ez nagyon nehez lenne. A gyerekeim pedig egyenesen imadjak az apjukat. Es az az igaszsag, hogy meg en is dependens vagyok az o szemelyetol. minden este varoom a haz elott( akarmilyen keseon is jon), tudom, hogy a masikkal volt, de amikor meglattom megkonnyebulok, alig varoom, hogy uljunk le beszelgetni mindenfelerol (maz utobbi idoben cask a szeretorol beszelunk). Erzem, hogy megbolondulok. nem tudom medig fogom ezt kibirni. minden nap sirok vagy 3-szor, egy idegroncs vagyok mar, naponta elszivom a csomag szivart es nem alszok ejszakakat.

en erzem, hogy engemet nagyon szeret, de tudom, hogy meg mindig a masikkal van. lehet hogy otet is szereti. nem tudom mitmeg tegyek. Tudom, hogy el kenne valjak de meg nem visz ra a lelek. pedig mar ezd a szerelem szep lassan elmulni.

Mit csinaljak? szenvedjenek a gyerekeim, vagy szenvedjek en?



#bocsajtas
2020. júl. 9. 15:29
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:
40-es koszonom. En is remelem. :)
2020. júl. 25. 09:40
 42/42 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező?
2020. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!