Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szuksegem van egy par tanacsra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszter_1984 kérdése:

Szuksegem van egy par tanacsra...megcsal a ferjem mar egy ev ( hosszu)?

Figyelt kérdés

sziasztok. most pont egy eve tudtam meg, hogy a ferjem, akivel akkor egyutt voltunk 12 eve megcsal a fiunk legjobb baratjanak az anyaval. ezt pont a hazassagi evfordulonkon tudtam meg es azt hittem, hogy meghalok. de nem, nem haltam meg en nem is hagytam el a ferjemet. nagyon sokat beszelgetunk errol, sokat veszekedtunkes sokszor kibekultunk. o mindig tagadta, hogy lenne valami koztunk, pedig nagyon sokszor elkaPTAM ES A csajjal is beszeltem stb...

A lenyeg az, hogy asok kicsi elkapasok kozt ebben az evben januarban megint alkaptam. rendesen. Most mar nem tagadott semmit de eskudozott, hogy tevedett, csakis engem szeret, nem akarja, hogy elhagyam. Tobbet soha nem less vele,stb,stb...

En pedig a hulye hittem neki. tulsagosan szerettem ot. februar 14-en megint elkaptam, stb, stb.... a lenyeg az, hogy utoljara most a 13-ik hazassagi evfordulon kaptam megint tl ot. atadtuk az ajandekokat, atoleltuk egymast, a meg konnyezett is. mondta, hogy elolvasta a levelemet( irtam neki azt is). es azutan elkelett menjen az orvoshoz a macskank miatt( ez nem hazugsag). De kozben megtudtam hogy elment a csaj munkahelyehez es hazavitte ot. Pont a hazassagi evfordulon.

Nem tudom mit meg csinaljak. Tudom, hogy meg most is egyutt szoktak talakozgatni, meg le is fekszenek ( en mar nem tudok vele normalisan klefekudni, olyan gyakran)< de nem tudom elhagyni. Nem visz ra a lelek, hogy a ket fiamtol szakitsam meg azt a jo eletmodott amiben elnek. A valas utan en nem maradnak majdnem semmivel, kenne kovartekyban lakjunk, es minimalis fizetessel ez nagyon nehez lenne. A gyerekeim pedig egyenesen imadjak az apjukat. Es az az igaszsag, hogy meg en is dependens vagyok az o szemelyetol. minden este varoom a haz elott( akarmilyen keseon is jon), tudom, hogy a masikkal volt, de amikor meglattom megkonnyebulok, alig varoom, hogy uljunk le beszelgetni mindenfelerol (maz utobbi idoben cask a szeretorol beszelunk). Erzem, hogy megbolondulok. nem tudom medig fogom ezt kibirni. minden nap sirok vagy 3-szor, egy idegroncs vagyok mar, naponta elszivom a csomag szivart es nem alszok ejszakakat.

en erzem, hogy engemet nagyon szeret, de tudom, hogy meg mindig a masikkal van. lehet hogy otet is szereti. nem tudom mitmeg tegyek. Tudom, hogy el kenne valjak de meg nem visz ra a lelek. pedig mar ezd a szerelem szep lassan elmulni.

Mit csinaljak? szenvedjenek a gyerekeim, vagy szenvedjek en?



#bocsajtas
2020. júl. 9. 15:29
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
74%

Nem ördögtől való gondolat tisztavizet önteni a pohárba a zavaros helyett.

Úgy tűnik, hogy akarod a férjed úgy is, hogy viszonya van mással.

Akkor mondd el ezt neki és szabaduljatok meg a hazugságtól és képmutatástól.

Fektessétek le a szabályokat. Pl azt, hogyha közös idő van akkor nem kerülhet terítékre a másik nő.

Azt, hogy csinálja diszkrétebben és cserébe te nem nézel utána a dolgainak.

Azt, hogy te megpróbálod ezt elfogadni, de cserébe ő őszinte, ha kérdezel valamit és kíváncsi vagy.

Megváltoztatni nem fogod tudni. Vagy elfogadod így vagy elmész. Ez a helyzet.

Ha nem akarsz elmenni és szereted, akkor kezdjétek el ezt felnőtt módjára megbeszélni.

Élnek nyitott kapcsolatban más emberek is. Főleg hosszú házasság után. Szerintem ez nem egy démoni gondolat, csak nem elterjedt.


Nyugodtabb leszel, ha visszatér az őszinteség a kapcsolatotokba és elkezded megérteni a férjed érzéseit. A házasság, a közös élet, a gyerekek, mind egy társat igényelnek.

Az, hogy izgalmas egy új nőcske nem jelenti, hogy vele is akarna élni a férjed. Nem egy pályán versenyeztek azzal a nővel.


Viszont ez a fajta kapcsolat egy alapvetően más, az eddigiektől eltérő gondolkodást követel meg.

Újra fel kell állítani a szabályokat és mindkét fél erőfeszítést kell tegyen.

2020. júl. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
87%

Te nem szereted a férjedet, hanem függsz tőle anyagilag, mert nem tudod magad és a gyerekeidet eltartani. Ezért nem akarsz lemondani a jólétről sem. Csak ez lehet az oka, mert egyébként ilyen szolgalelkű lábtörlő mint te, nem is létezik.


Hiába adunk tanácsot, elválni nem fogsz úgysem. Akkor mi értelme a kérdésnek?

2020. júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
88%
A ház előtt várod??? Ha a kutyám várna a ház előtt,az talán jól esne,de ha a párom,az k*vára idegesítene.Nem tudnék tisztelni és szeretni egy tartás nélküli embert.Persze szeretném mint egy hűséges ebet,de nem mint a páromat.
2020. júl. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
79%

"Tudom, hogy el kenne valjak de meg nem visz ra a lelek.

Mit csinaljak?"


Most akkor mi a kérdés?

Mivel nem igen van másik opció, így felesleges volt ezt megkérdezni.

2020. júl. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Az elso valaszt szerettem a legjobban. Nem tudok elvalni tole, mert tole fugok anyagilag es erzelmileg is.

En csak tanacsokat kertem hogyan tudnem szebbre epitenni az eletemet, mert en hiaba mondomhogy elbirom es hiaba mondom, hogy nekem jol vab igy azert e lelkem faj es sokszor jon hogy megbolonduljak.

Nem varom a haz elott mint egy kutta, hanem ott ulok estenkent es szivarozok. Tul sokat szivarozok mar es ez nem jo. Hiaba mondom mindig hogy kesz mostantol kezdve hidegen viselkedek vele mert nem sikerul. Alig varom hogy hazajojjon es mondjam meg mi faj. Lehet hogy sokszor teleg el van menve dolgozni( traktorokat javit es sokat megy delutan munkara) de amikor el van menve csak az van a fejembe hogy a masikkal van.

Ma delutan peldaul itthon maradt. En delutanos voltam. Kicsiptem magam ( lefogytam ket honap alatt 10 kilot, ugyelek jobban az oltozetemre, sminkelem magam, es probalok tornazni is). Latszott rajta, hogy feltekeny volt. Inszisztalt hogy vigyen be a munkaba. De ahelyett hogy mondta volna: szep vagy az volt a reprikaja, hogy ugy oltozkodok mintha ki tudja milyen szelekt helyen dolgoznek. Mind1. Tolvah a tolvajtol fel.

Ha el is akarnek valni, nem tudok. Mikor fenyegettem, hogy elvalok azt mondja nekem, hogy ugy elrendezi a dolgokat, hogy semmit sem marad. Assig jar az ugyvedekkel amig csak a csore bugyim marad es meg a gyermektartast is elveszi tolem. Micsoda dolog az, hogy en el akarom ot hagyni? Nekem mellette vn a helyem!!!

En csak tanacsokat kerek, mert erzem, hogy az idegoszeroppanas fog kovetkezni. Nem meg birom mar sokaig. Minden este sirok, naponta is sokat.

Sok baratnom van, nagy a barati korom. Szerintem szep vagyok, okos is gondolom es elegge szimpatikus.

Nem tudom mi utorr beleje. A lelki tarsamnak gondoltam. Mindenki irigyelte a kapcsolatunkat es erre mi tortenik? O leall massal de velem is akkar lenni. De en nem akarom ugy de mit csinaljak? Vegyem el a gyerekektol a sok szep dolgot amilyuk van es koltozunk egy garzonba? Vajon nem utalnak meg engem idovel? De az sem jo ha lassak hogy az anyjuk mar mem az aki volt. Mar nem tudok vidam lenni es onfeledt. Gyogyszereket meg nem akarok szedni. Meg mem

2020. júl. 9. 22:06
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

„Ha el is akarnek valni, nem tudok. Mikor fenyegettem, hogy elvalok azt mondja nekem, hogy ugy elrendezi a dolgokat, hogy semmit sem marad. Assig jar az ugyvedekkel amig csak a csore bugyim marad es meg a gyermektartast is elveszi tolem. Micsoda dolog az, hogy en el akarom ot hagyni? Nekem mellette vn a helyem!!!”


Ilyent csak az mond, aki nem szeret. Csak kihasznál. Örülhetsz, ha eddig még nem került sor tettlegességre. Az ilyen embertől ez is kitelik. Te ismered, jobban meg tudod ítélni, hogy erőszakos típus-e. Amit mondott, abból erőszakosnak tűnik Én a helyedben menekülnék tőle, amíg tudok.

Mindent nem tud elvenni tőled, a jogszabályok a gyerekeknek érdekeit nézik. Ha neked ítélik a gyerekeket, akkor nem tud kibújni a gyerektartás alól, hacsak nem megy el feketén dolgozni. A gyerekek lakhatóságát is biztosítani kell, ezért ha közös a ház, amiben laktok, akkor te maradhatsz benne. Próbálj meg bizonyítékot szerezni arról, hogy megcsal, például tanúkat, akik biztosan melletted állnak, és ha kell, bizonyítják a tárgyaláson.

2020. júl. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Tanuk? Mindenki tudja. A haz ahol lakunk az abyosome, O mellettem van de ne felejtsuk el hogy az o fia. Dolgozni meg feketen dolgozok, nincs munkakonyve. Van egy kozos hazunk de felek hogy a felet elveszi tolem. Ha biztos lennek benne hogy ott elhetnek oda mennenk. De az haz az utca masik felen van. Vajon nem lene furcsa?

Ugyvedhez is akartam menni de minden honapban le kell tegyem a fizetesem egy jo reszet. Igy volt az elejtol. Marad zsebpenzem szivara es es egyebb kisebb szemelyi dolgokra. A gyerekeknek megvan mondenjuk. Imadjak az apjukat.

Velem sokszor volt durva szobelileg. Nagyon sokszor . Csak az a baj hogy egy ido utan en is kunyitottam a szam. Utni erosen meg mem utott. Volt utes de mindig visszakapta es mindig bocsanatot kert. Felni nem felek tole, de ha elhagyom nem tudom mit fog csinalni. Egyszer ( tobbszor) azt mondta hogy megol .

2020. júl. 9. 22:55
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező. Ne haragudj, ez nem tartozik a kérdésedhez, de kíváncsi vagyok, hogy melyik országban éltek? Ékezetek nélküli billentyűzeten írsz és furcsa angol eredetű magyarosított szavakat használsz, mint például: "reprikaja" vagy "szelekt".

Angliában? Amerikában?

2020. júl. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Jak nem. Romaniabol vagyok . Kolozsvar. Sietek es nem figyelek oda rendesen. De megprobalok jobban ofafigyelni. A replika szo meg a szelekt szerintem unisex szo. Elromanositott magyar szavak.
2020. júl. 9. 23:04
 10/42 A kérdező kommentje:
Telefonrol potyogtettek es van amikor mas betuket erintek el.
2020. júl. 9. 23:06
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!