Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szuksegem van egy par tanacsra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszter_1984 kérdése:

Szuksegem van egy par tanacsra...megcsal a ferjem mar egy ev ( hosszu)?

Figyelt kérdés

sziasztok. most pont egy eve tudtam meg, hogy a ferjem, akivel akkor egyutt voltunk 12 eve megcsal a fiunk legjobb baratjanak az anyaval. ezt pont a hazassagi evfordulonkon tudtam meg es azt hittem, hogy meghalok. de nem, nem haltam meg en nem is hagytam el a ferjemet. nagyon sokat beszelgetunk errol, sokat veszekedtunkes sokszor kibekultunk. o mindig tagadta, hogy lenne valami koztunk, pedig nagyon sokszor elkaPTAM ES A csajjal is beszeltem stb...

A lenyeg az, hogy asok kicsi elkapasok kozt ebben az evben januarban megint alkaptam. rendesen. Most mar nem tagadott semmit de eskudozott, hogy tevedett, csakis engem szeret, nem akarja, hogy elhagyam. Tobbet soha nem less vele,stb,stb...

En pedig a hulye hittem neki. tulsagosan szerettem ot. februar 14-en megint elkaptam, stb, stb.... a lenyeg az, hogy utoljara most a 13-ik hazassagi evfordulon kaptam megint tl ot. atadtuk az ajandekokat, atoleltuk egymast, a meg konnyezett is. mondta, hogy elolvasta a levelemet( irtam neki azt is). es azutan elkelett menjen az orvoshoz a macskank miatt( ez nem hazugsag). De kozben megtudtam hogy elment a csaj munkahelyehez es hazavitte ot. Pont a hazassagi evfordulon.

Nem tudom mit meg csinaljak. Tudom, hogy meg most is egyutt szoktak talakozgatni, meg le is fekszenek ( en mar nem tudok vele normalisan klefekudni, olyan gyakran)< de nem tudom elhagyni. Nem visz ra a lelek, hogy a ket fiamtol szakitsam meg azt a jo eletmodott amiben elnek. A valas utan en nem maradnak majdnem semmivel, kenne kovartekyban lakjunk, es minimalis fizetessel ez nagyon nehez lenne. A gyerekeim pedig egyenesen imadjak az apjukat. Es az az igaszsag, hogy meg en is dependens vagyok az o szemelyetol. minden este varoom a haz elott( akarmilyen keseon is jon), tudom, hogy a masikkal volt, de amikor meglattom megkonnyebulok, alig varoom, hogy uljunk le beszelgetni mindenfelerol (maz utobbi idoben cask a szeretorol beszelunk). Erzem, hogy megbolondulok. nem tudom medig fogom ezt kibirni. minden nap sirok vagy 3-szor, egy idegroncs vagyok mar, naponta elszivom a csomag szivart es nem alszok ejszakakat.

en erzem, hogy engemet nagyon szeret, de tudom, hogy meg mindig a masikkal van. lehet hogy otet is szereti. nem tudom mitmeg tegyek. Tudom, hogy el kenne valjak de meg nem visz ra a lelek. pedig mar ezd a szerelem szep lassan elmulni.

Mit csinaljak? szenvedjenek a gyerekeim, vagy szenvedjek en?



#bocsajtas
2020. júl. 9. 15:29
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
S az ekezetek azert nincsenek mert angol nyelv van beteve es lusta vagyok kulon- kulon az ekezetekre ra figyelni. Szerintem igy is el lehet olvasni.
2020. júl. 9. 23:07
 12/42 anonim ***** válasza:
Nem azért mondtam, hogy kijavítsalak. Egyszerűen csak kíváncsi voltam, mert érdekesnek találtam az akcentusod, már ha írásban van lehet ilyet említeni. :) Érthető amit írsz. A replika és a szelekt szerintem latin eredetű és ezért néztem be angolnak.
2020. júl. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem lehet jó tanácsot írni. Két választásod van, megszoksz vagy megszöksz, vállalva a következményeket. Nyugodt életed nem lesz, amïg vele vagy. Egyébként nem tudom mit lehet egy ilyen fszkalapon szeretni. Hányinger az egész lénye.Ami biztos, jól elkurtad az életed és a gyerekeidét is, amikor függővé tetted magad tőle.
2020. júl. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

Teljesen fuggo vagyok tole. 18 evesen megismertem es azt hittem o a mindenem. Nem mentem tovabb az iskolaval, mert kelletett a penz a haz epitesre. Minden jo volt, azt gondoltam. Meg a baratnoimet is ki akarta valasztanni de azt mar mem lehetett. Annyira en sem vagyok rabszolga. Volt szorakozas is. Es minden volt. Ezert nem tudom mi utott bele. A lenywg az, hogy mar oda jurortunk hogyha kerek penzt kenyere ( o nem eszi a kenyeret,ritka. Most mar en sem es ezert krizalodik le, hogy kiert akarok jol kinezni. En jol vagyok ugy ahogy vagyok. Szep vagyok ducin is. De o lefogyott sokat. . PersE en is lefogytam de mindig etetett. A szo szoros ertelmeben. Mindig tomte az etelt a szamba. Mivel egyutt ebedel a csalad, nem akartam cirkuszt a gyermekek elott. Vagy 3 honapja mar ritkan etkezunk egyutt. ) ...ok. ott maradtam el, hogy mikor kerek tole kicsi penzt mindug ravagja hogy akinek van penze szivara annak legyen kenyere is. Mivel en szivaros vagyok, sokszor mentem at anyosomhoz 4 szelet kenyere amennyi kell a gyermekeknek.

Igy leirva eszreveszek bizonyos dolgokat. Hulye vagyok. Tudom.

2020. júl. 9. 23:50
 15/42 anonim ***** válasza:

Akkor neked is kell egy szerető. Elválni nem tudsz, mert fenyeget és zsarol, plusz nem is nagyon akarsz. Viszont ha nem akarsz becsavarodni, akkor neked is jár a szórakozás.


Amúgy a szüleiddel mi a helyzet? Rokonok? Sehova nem tudsz menni?

2020. júl. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Az ütött a férjedbe, hogy nem monogám a jelleme(nagy baj, hogy ezt a házasság előtt nem ismerted fel), és látja, hogy veled bármit megtehet következmények nélkül. És meg is teszi. Amíg nem lépsz keményen és határozottan fel ellene, addig semmi változás nem lesz. Bár szerintem itt már akkor sem. Alapból elkúrtad, amikor gyengének mutattad magad előtte. Ez egyenes út volt ahhoz, hogy vissza éljen vele. Tehát marad a megszokás a kényelmed miatt, vagy lelépsz vállalva, hogy nem lesz kényelem már nélküle. Én lemondanék a kényelemről és a vele járó megalázásról. De nekem van önbecsülésem, neked nincs. És én elváltam, mert így nem tudtam volna élni. Nincs az a pénz, hogy tűrjem a megalázást egy hímneműtől.
2020. júl. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

edesanyam mar 6eve meghalt, edesapamnak mikor nagy nehezen elmondtam mi tortent ( meg en szegyeltem magma), az volt a valasza, hogy turjem el mert ilyenek a ferfiak. Most utoljara egy honapja mentem hozza es kertem a segitseget, hogy engedje hogy en es a gyerekek lakjunk abban az apartmenbe ahol o van most es neki en fizetek kovartelyba egy garzont. mivel egyeduli gyerek vagyok es edesapam is egyedul el gondoltam beleegyezik. Bele is egyezett. Megbeszeltunk mindent. Minden gyermeknek kulon szoba. EN alszok a konyhaba( napalli feleseg). Segit uj butort keszitenni a nagyobbik fiamnak. Szep es jo lesz minden. hidd el, hogy egybol megnyugodtam. Halat adtam az Istennek, hogy verge valahara jo lesz minden. A ferjem gazdag, a gyerekek peig mar 10 es 12 evesek. Nincsenek elkenyeztetve , minden etelt megesznek( sot, probalok minnel szimplabb eteleket adni), nem kell nekik firmas ruhak, de ellentetben van bicikli, roller, korcsolya, atv, laptop, ps4, harom taborban voltak a tavaly (a nagyobbik fiam nagyon szenszibilis, es kuldjuk a tarsasaghoz). Halottam hogy a valas utan megnezik milyen lehetoseget tud adni az anyuka es osszekomparaljak az apukaeval. A gyerekek ugyis engem valasztanak, de ki tudja mivel amitja oket.

mind1. a lenyeg, hogy megigert apam fut es fat. Ep mondta, hogy mar csomagolhatok is, mert lent van egy szobas apartment kiberelni. Beszel a tulajdonossal. Jo lesz minden.Mondtam lehet gyerekpenzt nem kapok. mondta ne torodjek ilyen dolgokkal. mindenben segit. Annyira jol ereztem magma. Ereztem,hogy le van veve egy nagy suly a vallamrol: a gyerekek normalis gyermekkoruk legyen. el is almosodtam egybol. Lefekudtam vagy masfel orat,. Mikor felkeltem az volt apamnak az elso szava: hat meggondoltam magma. Nem gondolod, hogy en 65 evesen fogom magames elmegyek a sajat hazzambol? Az soha. Turd el. Ha jon haza es a konyhaban van akkor menj be egyik szobaba, evitald ot. En nem tudok neked segitenni.

Ennyit apamrol. Hetente egyszer ketszer megyek hozza a gyerekekkel de soha nem tudom hogy viselkedik. Neha boldog ha let es aludjanak ot a gyerekek, neha meg effektiv azt kerdezi medig akarunk ullni?

Testvereim nincsenek, unokatestverek mas orszagba. Baratnoim, e hat mindegyiknek van ferje. Most ajanlotta fel az egyik, hogy koltozzek el, mert segit egy par honapig van egy ures garzonjuk. Jo de mi leszz utana? Es maskulonben is szegyellem a gyerekeimet ilyesmire kitenni.Koltozkodes evenkent? Vagy hogy lesz?

Maskulonben ma reggel felkelt es odajott hozzam a konyhaba. Mondta, hogy alig aludt az ejjel es hogy o menyire rosszul erzi magat ha latja, hogy en ejjeleket sirok. Es hogy a masik nem letezik. Nincsen vele. Nem erdekli. O cask engem szeret. Nelkulemsenki. OK.ELmentem a munkaba es felhiv 9 orakor a legjobb baratnom,hogy ott van az uzlet elol ahol dolgozika csaj. Vajon ne bujon el es nezze meg nem viszi a munkaba. Ugy is let. Es persze, hogy vitte. ES mikor meglatta a baratnomet azt mondta neki a ferjem: te nem lattal semmit. A baratnom inszisztalt, hogyne latna, stb. A ferjem mondta, hogy cask palacsintaert jot. A baratnom mondta, hogy latta a csajt. Maskulonben az auto mellett volt. MInd a ketten lattak. A csaj el is huzta a csikot. A ferjem meg akkor is azt mondta, hogy o nem vitte a csajt dolgozni. MOst mind probal hivni, de nem valaszolok. Nagyon nehez. Szegeny csalabol szarmazok. nem a penzeert mentem hozza, mert sok eveket tuloraztam es az egesz penzemet letettem. Elegge jo fizetesem volt valamikor. Most meg minimum. Sajnos.

Szereto meg nem kell. lenne ha akarnek, de nem vagyok az a tipusu. Hidd el, hogy szokszor mondom magamnak, hogy kesz. Leallok valakivel. De mintha nem vine ra a lelek. A helyzet az,hogy neki sok ismerose van. Elobb vagy utobb kitudodna. Es megmondta szepen, hogyha en megcsalom ot akkor megol. azt mondta, hogy micsoda dolog az, hOgy valaki az o asszonyat bassza. pontosan leirom mit mondod. Aznap reggel megijedtem tole . A wc.en ultem mikor reggel benyitott (szoktunk reggelenkent dumalni, ez januar 11-en volt). ezeka szavai: "" Jo reggelt. Hogy aludtal? ( meg sem varta a valaszt). Most te elhalgatsz es nem szolsz bele a beszedembe. ha en megtudom, hogy valakivel jarsz akkor vigyazz magadra, mert ugy ahogy te jartal utanam ugy jarok en is. Figyeld naponta ha akicsi fejsze a helyen van, mert en nem engedem meg, hogy az en nom masse legyen es az en gyerekeimnek mas tegyen etelt az asztalra. Ahogy meglatlak vele a fejsze a homlokaba kerul. veled nem tudom mit csinalok akkor, de nem allok jot magamert. Ugyhogy csillapodj le, en teged nem csalak meg es soha nem is foglak.''

ezzek voltak a szavai. Azelott valo nap 5 orat alltam az autoja elott( betettem egy gpst) es vartam, hogy fejezzek be a baszasukat es induljannak haza. akkor mit csinaljak>? Elvalni nem tudok, nem vagyok benne bisztos hogy szerettem, utalni nem visz ra a lelek. A gyerekek mar erzik. A nagyobbik gyermek meg most is a no gyermekevel a legjobb baratok. A gyermek nagyon sokat van nalunk. Maskulonben nalunk sok gyermekis szokott jonni. Nem tudom miert de szeretik nalam. Soha nem bantottam meg azta gyermeket, mindig szepen beszeltem vele, soha nem ereztettem vele valamit. A gyermek nem hibas. De eleg az, hogy az utobbi idoben a gyermek kezd a fiam elott engem ocsmarolni. pedif semi oka nincs. Azt a baratsagot sem tudom, hogy szakitsam meg. mind1, a lenyeg az, hogy a fiam mar tobb mint egy hobapig semi ok miatt gyakran nekiallt sirni. Hiaba kerdeztem, beszeltem vele, igertem mindent, fenyegettem ot, hazudtam, hogy tudom mi a Baja semi. A gyermek nem mondta el mi a Baja. Most egy hete megint sirt ok nelkul es annyira felidegesitett, hogy megfenyegettem. elegge durvan is viselkedtem vele de erztem, hogy valami nem stimmel. A gyermek vegul bevalotta, hogy vagy egy honapja mikor volt egy veszekedes ( a sok kozul) o el akart aludni es bevett egy gyogyszert amitol fajt nagyon a hasa. nem tudom leirni mit ereztem akkor. Mindenesetre magammat hibaztattom ezert a dologert. Azt se tudom milyen gyogyszert vett be. kezdve a szimpla algocalmintol a xanaxig vannak gyogyszerek. ( nem szedem a xabaxot, de meg van veve. Azt hiszem vasarnaptol allok neki szedni oket.) es ha bevett volba tobbet? Mi let volna?

2020. júl. 10. 09:01
 18/42 anonim ***** válasza:

A gyerekek akkor már bőven járnak suliba (pláne szeptembertől).

Ha elmész dolgozni, akkor tudsz magadnak spórolni.


Nekem volt egy kolléganőm, akit konkrétan vert a férje otthon és ő sem mert sokáig lépni. Amikor már harmadszorra jött be monoklival, akkor próbáltunk meg neki segíteni valahogy. A munkáltató bejelentette 2 órára, papíron alig kapott pénzt, a maradékot meg bent eldugta a szekrényében és így tudott spórolni magának, aztán lelépett amikor összegyűlt neki annyi.


Először anyagilag kellene függetlenedned, mert ez tart vissza. A gyerekek meg nem hülyék, hidd el inkább költöznek veled évente, minthogy ezt lássák ami otthon van.

2020. júl. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

En dolgozok, de a fizetesemmet mindug leteszem. Kapok zsebpenzt es kesz.

Maskulonben azert irtam ide, mert mar nem meg birtam ezt a herce-hurcat. Kozben 2 ora alatt minden megvaltozott. Remelem jo iranyban.

Roviden: mi kozos hazban lakunk a ferjem testverenek a csaladjaval. Ok az emeleten. Mi meg lent. Anyosomek meg mellettunk. Ma a legjobb baratnom megint elkapta a draga ferjemet a csajjal. En a sogornommel dolgozok egy helyen. Szegyelltem magam elotte es nem nagyon mondtam neki sokat. Tudta, hogy folyamatosan elkapom a testveret, tudta hogy neki van minimum egy eve szeretoje. De kb ennyi. Azt is sejtette hogy velem nem bannik jol. Sokszor megszolitotta a ferjemet, hogy nem szep dolog ahogy viselkedik velem . Ma nem valaszoltam a ferjemnek. Ami nagy dolog mert mindig de mindig valaszolok neki. Koteles vagyok. Ellentetben nem volt sok munkank es szepen siman mindent elmeseltem a sogornomnek. I mellettem allt es hazajottunk. En elmentem venni cukrot( rakok el ma izet). Kozben o elment anyosomhoz es mindent elmeselt. Anyosom is mar majdnem mindent tud. Tavaly juliusban is mellettem allt. Ki akarta rakni a fiat, de kozben es megbocsajtottam es nem akartam cirkuszt. Hogy menjen el o az anya hazabol. Oda lettem hivva. Meg lett nwkem mondva, hogy a vallast en veadom es kesz. A hazbol nem teszem ki a labom sem en sem a gyermekek. A fia le is ut es fel is ut. Neki az unokak fontosak . Annyit megkert hogy varjam meg amig eltelik a bagyobbik fiamnak a szulinapja. Augusztusban. Ugyhogy elvalok.

Sok inszisztalas utan irta a ferjem hogy fontos. Egyszer beszeltem vele. Annyit mondot hogy ma falun alszik a gyermekekkel. Holnap tartjuk a kisebbiknek a szulinapjat. Jo lesz minden. Orvendek hogy az edesanya mellettem van. Az igaszsag az, hogy sokaig takargattam a fia viselkedeset. De most mar eleg . Talpra kell alljak es kell eljem en is az eletemet.

2020. júl. 10. 15:19
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kerdezo! Nagyon orulok ,hogy sikerult megoldast talalnod! Sok sikert kivanok. Ne szomorkodj , ne eld meg kudarckent a valast, te mindent megprobaltal amit meglehetett. Tiszta szivembol kivanok neked minden jot. Kitartas !
2020. júl. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!