Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szuksegem van egy par tanacsra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszter_1984 kérdése:

Szuksegem van egy par tanacsra...megcsal a ferjem mar egy ev ( hosszu)?

Figyelt kérdés

sziasztok. most pont egy eve tudtam meg, hogy a ferjem, akivel akkor egyutt voltunk 12 eve megcsal a fiunk legjobb baratjanak az anyaval. ezt pont a hazassagi evfordulonkon tudtam meg es azt hittem, hogy meghalok. de nem, nem haltam meg en nem is hagytam el a ferjemet. nagyon sokat beszelgetunk errol, sokat veszekedtunkes sokszor kibekultunk. o mindig tagadta, hogy lenne valami koztunk, pedig nagyon sokszor elkaPTAM ES A csajjal is beszeltem stb...

A lenyeg az, hogy asok kicsi elkapasok kozt ebben az evben januarban megint alkaptam. rendesen. Most mar nem tagadott semmit de eskudozott, hogy tevedett, csakis engem szeret, nem akarja, hogy elhagyam. Tobbet soha nem less vele,stb,stb...

En pedig a hulye hittem neki. tulsagosan szerettem ot. februar 14-en megint elkaptam, stb, stb.... a lenyeg az, hogy utoljara most a 13-ik hazassagi evfordulon kaptam megint tl ot. atadtuk az ajandekokat, atoleltuk egymast, a meg konnyezett is. mondta, hogy elolvasta a levelemet( irtam neki azt is). es azutan elkelett menjen az orvoshoz a macskank miatt( ez nem hazugsag). De kozben megtudtam hogy elment a csaj munkahelyehez es hazavitte ot. Pont a hazassagi evfordulon.

Nem tudom mit meg csinaljak. Tudom, hogy meg most is egyutt szoktak talakozgatni, meg le is fekszenek ( en mar nem tudok vele normalisan klefekudni, olyan gyakran)< de nem tudom elhagyni. Nem visz ra a lelek, hogy a ket fiamtol szakitsam meg azt a jo eletmodott amiben elnek. A valas utan en nem maradnak majdnem semmivel, kenne kovartekyban lakjunk, es minimalis fizetessel ez nagyon nehez lenne. A gyerekeim pedig egyenesen imadjak az apjukat. Es az az igaszsag, hogy meg en is dependens vagyok az o szemelyetol. minden este varoom a haz elott( akarmilyen keseon is jon), tudom, hogy a masikkal volt, de amikor meglattom megkonnyebulok, alig varoom, hogy uljunk le beszelgetni mindenfelerol (maz utobbi idoben cask a szeretorol beszelunk). Erzem, hogy megbolondulok. nem tudom medig fogom ezt kibirni. minden nap sirok vagy 3-szor, egy idegroncs vagyok mar, naponta elszivom a csomag szivart es nem alszok ejszakakat.

en erzem, hogy engemet nagyon szeret, de tudom, hogy meg mindig a masikkal van. lehet hogy otet is szereti. nem tudom mitmeg tegyek. Tudom, hogy el kenne valjak de meg nem visz ra a lelek. pedig mar ezd a szerelem szep lassan elmulni.

Mit csinaljak? szenvedjenek a gyerekeim, vagy szenvedjek en?



#bocsajtas
2020. júl. 9. 15:29
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

Ok. Remelem. Mert szerdan adom be a papirokat. Anyosomek majd mennek es cserelik ki a buletinjet. O megy innen.

A gyerekekkel beszelgettem ma. Nem voltak meglepodve. A kisebbik azt mobdta ha no lenne o is ezt csinalna. A nagyobbik egy kicsit el volt szomorkodva de nem volt se siras se semmi. Mar regota tudjak hogy apulanak van mas noje is. Sogornom lellileg mellettem van. Anyosomek anyagilag is. Es a baratnom ...hat elotte le a kalappal.

Ma megint elment hozza. Kozben idejott anyosom, aposom, sogornom a baratnom a ferjevel. Sok gyermek is volt. 8 . A terv megvan. Csak birjam ki. Anyosom is mondta ha meggondolom magam akkor hulye vagyok

2020. júl. 12. 22:20
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
Arra készülj fel, hogy ez nem fog simán menni! A férjed zsarolni fog lelkileg és mindent megpróbál, hogy ne kelljen onnan elmennie és ne veszítse el azt, aki mos, főz meg takarít rá. Ne hagyd magad, ne engedj a zsarolásnak!
2020. júl. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nagyon nehez lesz. Mar most kezd zsarolni. De forditva csinalja. Olyan szepen beszel velem, hogy az lehetetlen. Tegnap is hianyzott vagy 4 orat . De este mar velem akart aludni. Nem akartam. Kulon aludtunk . Felebredtem ejjel mellettem. Gondoltam valami rosszat akkar nekem mondanni, vagy Istenem mar attol felek, hogy kepes is lesz valamit csinalni nekem. De nem. O lefekudt mellem. Atolelt. Hogy o mennyire szeret engem, csak velem erzi jol magat , neki mellettem van a helye stb, stb. Leroviditem. Mikor elszabadultam tole, nagy nehezen kimnetem a konyhaba. Utanam jott. Nekialltam enni csak ne beszeljek velem. Mont nezet szep szemekkel engem. Hogy o milyen roszzul erzi magat. Faj a hasa. Az mar nem jo senkinek sem. Nem beszeltem vele es elment. Mikor vissza akartam menni a szobaba, mar nem volt hova. Mert megfogta a kisebbik gyermeket( o vele alidt, en meg a gyermek szobajaban) es elvitte a szobajaba. Mondta hogy nekem mellette a helyem. Nem volt mit csinaljak. Reggel 3-kor nem csinalok cirkuszt. Eges ejjel simitotta a hatam, fogta a kezem, olelt at. Egyszoval tonkre akkar tenni. Tudja jol, hogy reggel megyek dolgozni. Pszihikailag jatszik velem. Nem erdekli, hogy en nem pohenem ki magam. Tegnap este mikor elment 6- kor odatett, hogy en fozzek baranypaprikast. Jottek vegul a baratnom is. De csak elkeszitettem. Este 11 - re. Utana hazajott o is. Bennem van az a felelem, hogy o a ferfi es erosebb nalam es en kell alkalmazkodjam magam es turjek. De mar a legjobb baratja is mondta, hogy nem eri meg. Nem is tart vele.

Nem tudom mire megy ki ez a jatek. Meg arra is gondoltunk tegnap( megvolt a noi gyules :))), hogy vajon nem akarja azt, hogy megbolonduljak. Nem tudom. Kibirtam sokaig de mar nem megy. Tudom, hogy a neheze csak most lesz. Mert nagyon okos ember. Epp ma mondta az egyik baratnom, hogy a ferjenek nem jott ,higy elhigye. Hogu pont o csinaljon ilyesmit. Mert mindenki csaladszereto embernek lassa.

Az egyik rokonom meg azt mondta, hogy az lehetetlen. Hiszen o is elvalt es a ferjem mindig szidta a volt ferjet. Hogy milyen aljas es miket kepes csinalni. Ezert feltem szolni anyosomeknak is. Nem tudtam mire fognak gondolni. Lehet azt mondjak, hogy en hazudok. De szerencsere eszrevettek ok is es sok mindenki ki valojaban a ferjem. Az anyukajanak meg nem is mondtam meg mindent. Verbalisan csunyan beszel. Ezt o is tudja es halotta sokszor es sokszor a vedelmembe lepett. De eroszakosam is viselkedik. Igaz es sem hagyom magam de csak erosebb nalam.

Effektiv felek. Egyfolytaban sztreszben elek. Tegnap este mikor hazajott eloszor bement a szuleihez mert azok egyfolytabban hivtak. Halottam mikor aposom ordibalt ra, hogy koltozon el onnan. Mikor halottam a kaput hamar bebujtam az agyba. Hidd el, hogy ugy dobogott a szivem, hogy a nyakamban ereztem. Nem tudtam mi lesz. Hogy fog reagalni. Merges lesz. Megutt. Kidob. Felek tole. Nem tudjatok milyen nehez este halgatni a ,,panaszait,, rolam es nem veszekedni hiszen ott van a hazban meg ket artatlan gyermek. Es meg akart egy kislanyt is. Csak nem jott ossze. Vesziteseim voltak. Semmi ok miatt mondtak az orvosok de szerintem sztresz alapon. Bocs, hogy annyit irok de okyan jolesik leirni bizonyos dolgokat.

A munkaba meg voltam szolitva. Nem vegeztem jol a dolgaim. Honapok ota alig alszok vagy 4 orat ejszakankent. Csodalkozok hogy nem lett mazsola az arcombol. Amikor nincs itthon delutan( ez gyakran van, mert vele van) akkor alszok.

A latasom elromlott, sok baratnot elveszitettem miatta, a gyerekeim mar kezdennek pofazni nekem.

Es akkor az a szemely aki a legjobban kenne vedjem es apoljon: a szulo, az visszautasit. Apam nincs mellettem. Igaz nem mondtam el neki bizonyos dolgokat de .ikor egy lany megy az apjahoz es jer segitseget az nem utasitja vissza. Menj el mashova, azt mondja nekem. Evitalt. Ne foz neki es kesz. Ennyi az egesz. Evvel el van rendezve. Kezet fog vele es elkacagja magat. Soha nem vonta kerdore. O ferfi es ez normalis dolog. Es akkor ez lelkileg faj. Mert rendesen dolgozok 17 eves kortol. 1 evet csak 4 orat naponta a liceum mellett. Nem voltak nagy kereseim. Emlekszem, hogy szepen beburkolva meg az is fel lett hanyva nekem, hogy be kellett lepni bankba kolcsonert, mert lett eskuvom es kellett a penz. Ok fizetek a mennyaszonyi ruha, eljegyzes. Hat ez van.

Nagyon nehez mert mindig felek. Most is felek nehogy megtudja hogy irok ide. De nincsen honnan. Mert megprobalta valaki es nem sikerult. De annyira feltem, hogy azt nem lehet elmondanni. Irogatott valami jo lelku szemely akivel meg megbeszelem a problemat, hogy akkor hogyan tovabb. Mit akarok csinalni? Mik a terveim? Meg arra is felek vajon nem lett odateve. Tudom, hogy hulyeseg, de en sajnos mar csak ilyen tudok lenni. Idegroncs leszek. Meg azzon is elgondolkoztam vajon anyosom nem jatsza a szepet, hogy a fia kapja a gyermekeket. Egy kedves baratnom sugta ezt a fulembe. Orakig betegge voltam. Minden egyes mozdulat amit csinalnak az emberek az az erzesem,hogy valamit titkoloznak, valamiben santikalnak. Nekem akarnak rosszat. Ok. El kenne menjek pszihologushoz.Ezt maskulonben mar regebb ota mondom a ferjemnek,hogy nem tudom tultenni magam a csalasain. O felajanlotta, hogy fizeti a pszihologust( nem azt, hogy megvaltozik), csak menjek el. De meg erre is feltem. Vajon a valason nem lesz baj? Ez az asszony bolond, itt van a papir, fizetem neki hogy valaki irjon papira dilibogyokat.

Be vagyok dilizve. Ugyhogy ha valaki tud adni tanacsokat szivesen meghalgatom. Vajon nem az a baj, hogy tul sok tanacsot is kerek? Nem tudom. Csak annyit tudok, hogy amiota ide irok megjott az akaratom es tydom, hogy el kell valjak.

2020. júl. 13. 10:26
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
Szabadulj meg tőle amilyen gyorsan csak lehet,és keress magadnak valakit!
2020. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
Ő csak menjen a szeretőjéhez...
2020. júl. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy hiába jópofizik most, csak azt akarja, hogy maradj. Te egy biztos pont vagy aki főz, meg kimossa a szaros gatyáit. A szerető ezt nem fogja megtenni és fél, hogy egyedül marad. Ha most vele maradsz, akkor 1 hét után ugyanolyan lesz mint eddig.


Ha megtudja hogy elmész, akkor jibban eldurvul a helyzet, zsarolni fog meg fenyegetni, de ne hagyd magad! Eldöntötted, lépj, amilyen gyorsan csak lehet!

2020. júl. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
Kitartást kérdező!! Tudom,hogy nagyon nehéz de el kell válnod,mert látod,hogy mellette is megbolondulsz,akkor inkább fájjon a szakítás pár hónapig de azután boldog leszel.
2020. júl. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Kerdezo! Mi a helyzet? Minden rendben? Be adtad a papirokat ?
2020. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Hat sok minden megvaltozott ez a keves ido alatt. Felhivtam a mult heten egyik ugyvednot, allitolag az egyik legjobb Kolozsvarol es elbeszelgettem vele. Pentek, julius 17-ere beszeltuk meg a talalkat. Csutortok este leultem a ferjem melle az asztalhoz es minden fajdalmamat elmondtam neki. Hogy en mellette mar nem.tudok elni, szerintem egy gonosz ember lett, nem az a szemely aki volt regebb es en el akarok valni. Azt mondta, hogy nyugodtan menjek es valjak el. Leroviditek mindent, vagy legalabbis megprobalom. Vagy egy jo orat elbeszelgettunk. Megkertem szepen, hogy ne legyen velem szarhazi es vallalja a koveteleseimet. Beleegyezett. Csutortokn kikeszitettem egy doszarba a gyerekek keredztleveleit es a hazassagi papirunkat. A buletinem a penztarcamban volt( legalabbis en azt hittem). Olyan nyugodtan aludtam csutortok este. Boldognak ereztem magam. Orvendtem, hogy vegre valahara raszanom magam es elvalok. Hiszen eleget szenvedtem. Jogom van elni az eletemet.

Pentek reggel mielott elmenjek dolgozni gondoltam, hogy vegyem ki a buletinem es tegyem be a tobbi papirok koze. De a buletinem nem volt a penztarcamban. Elso gondolatom az volt, hogy biztos a ferjemnel maradt, most vagy harom hete voltunk atiratni egy autot. Felkoltom es kovetelem a buletinem. O kimegy az autohoz hogy nezze meg ha nincs ott. Kozben jon a sogornom es mondja hogy adjam oda az o buletinjet( vagy ket nappal azelott ki keletett toltsek valami iratokat es kellett az o buletinje is). Akkor jutott eszembe hogy a kisebbik gyermek iroasztalan van az en buletinem is. ( buletin= szemelyi igazolvany). Hamar elveszem es megyek ki az ajton. A taskamat a doszaral letettem egy szekre a teraszra. Mikor el akarom venni a taskam latom, hogy hianyzik a doszar belole. A ferjem kint allt. Kovetelem tole a doszart. O mondja hogy nem tus semmirol semmit. Kozben jott a sogornom es kelletett menjunk dolgozni. Ragyujtottam egy cigire es megint kovetwltem a doszart. Mondja a ferjem, hogy nem vete el, de majd 9 orara bevinni a munkahelyemre. Kesz idegroncs lettem egybol. Tudtam, hogy O vette el. Miert? Hiszen azelott valo ejjel beleegyezett a valasba. Normalisan lehetett vele beszelni. Errefel most elvette a papirjaimat. Hamar befutottam a haloba es elvettem wgy kopiat a gyerekek szuletesi bizonyitvajairol. A hazassagirol nem volt.

Elmentem 7-re dolgozni. 7 ora 5 perckor megjelent a szektoromon a ferjem. Hogy beszeljunk normalisan. O nem akkar elvalni. O szeret engem. Nem gondolta volna, hogy ennyire elfajul a dolog. Bocsassak meg neki. Eskudozott, hogy megvaltozik. Persze, hogy nem hittem neki. Vagy 40 percet ult ott, mire jott a fonoknom es kitessekelte. 11 orakor kellett induljak az ugyvednohoz. A hatso bejaratnal mentem ki, mert gondoltam hogy kint van. Felhivott es mondta hogy nem megy el addig amig nem beszelunk. Lattam az autojat a megallonal es masik iranyba vettem az utam. Nem latott meg.ott kint vart orakat. Hamarabb erkeztem az ugyvednohoz( neztem a gpst), a kabinetje kozel volt egy vendeglohoz ahol a komamek dolgoznak. Gondoltam bemegyek egy kavera hozzajuk. A komaval dumaltam mikor hivott a sogornom. Hol vagyok? Mondtam, hogy az ugyvednonel. A ferjem diszperalva var kint. Nem volt kedvem vele beszelni es mondtam, hogy hagyom, mert dumalok a komaval( nem kellett volna mondjam mert megmondta a ferjemnek. Hiaba na, a testvere, ss maskulonben nekem mondta aznap a munkaba is, hogy Levi oszinten megbant mindent. Beszelt vele is sokat). Ra 2 percre jon ki a komane hogy Levi ( a ferjem) felhivat ot, de nem tudod valaszolni mert beszelt valakivel. Egybol eszrevettem, hogy tudja hol vagyok. El is mentem onnan. Irany az ugyvedno. De tevedtem. Nem mentem at az uton amikor kellett az atjaron es igy veszitettem vagy 5 percet. Vissza kellet terjek, mert az ut masik felen volt a kabinet. Vagy 5 meterre voltam a kabinettol mikor valaki diszperalva dudal. Hat a ferjem volt. Kiszalt az autobol es inszisztalt, hogy uljek be az autoba. Nem akartam. Probalt odavinni de nem engedtem. Muszaly volt vissza menjem, mert az utcan alott meg es mar dudaltak a soforok es mergesek voltak. En hamar elmentem az ugyvednohoz. Egy udvarban vagy tobben is voktak. Ra 2 percre ra jott a ferjem is. Az ugyvedno elott beszelgettunk. Leeszkudoszte a csillagokat is az egrol, csak ne adjam be a papirokat. Megigerte, hogy megvaltozik, tettekel fogja bizonyitanni a szerelmet, stb. Szoval a tipikus suket dumak. Csak be akartam inditanni a valast. Vegul az ugyvedno azt mondta nekem, hogy ne adjam be. Menjek vele haza es adjak meg egy eselyt mert latszik rajtunk hogy szeretjuk egymast. De akarmikor meggondolhatom magam. Ugy is lett. Utana elmentunk a komaekhoz. Bevalott a ferjem mindent. Utana elmentynk enni. Es utana elmentunk a szereto munkahelyehez , hogy mondja meg a masiknak, hogy vege es en is halljam. A csajnak nem nagyon tetszett a dolog. Latszott rajta, hogy masra szamitott. Szerintem bosszu az O reszerol meg lesz . Es nekem.

Azutan hazamentunk, becsomagoltunk egy-ketto es elmentunk egy furdohelyisegre vasarnap estig. Ott egesz nap a vizbe voltunk es mindent megtargyaltunk.

Azota eltelt 5 nap. Minden megvaltozott. Jo iranyban. Vagy 3 napja megy dolgozni estetol reggeli( Komolyan dolgozni megy, mert egy kozos ismerossel megy es olyan munka amit csak este lehet vegezni, es sokszor felhiv. Ma reggel peldaul nem jott haza reggel 7 orakor sem, es mivel szabadsagon vagyok mar razott a nyavaja vajon hol van. Hiaba abizalom elmult. Felhivtam es teleg halottam a kollegai hangjukat). Szepen beszelunk egymassal, a gyereke csak amultak a mini kirandulas alatt is, hogy ilyen jo a harmonia. Nem tunnik el orakat mellolem, de meg perceket sem.

Egy szobal adtam neki meg egy eselyt. Nem tudom ha sikerul helyrehozzunk a hazassagunkat vagy nem. De ha nem is sikerul legalabb nyugodt lelekkel valok el majd egy ido mulva tudva, hogy az En reszemrol mindent ami lehetseges megprobaltam, hogy jo legyen. Van 2 artalmatlan gyermekunk.

Szeretni meg szeretem ot teljes szivembol, de ha meg egyszer alkapom(akarmilyen kicsi dologal ) akkor elvalok. Mert ugy erzem, hogy abban a percben meg fogom utalni ot es akkor mar konnyebb lesz minden. Tisztelet, becsulet es bizalom az zero. Sok ido kellelteljen, hogy a lelki sebeimmet be tudja gyogyitanni. Lehet nem is fog sikerulni soha. Ki tudja? Jelenleg ez a dolog tunik a legokosabbnak es a legjobbnak: kuzdenni a csaladert. Manapsag sokan elvalnak es egy lelki sebbet kapnak a gyermekek. Ezt nem szeretnem. De megegyszer mondom: utoljara hagyom magam letaposni.

Kb ennyi nagyjabol. Ha erdekel egy jo ido mulva meg irhatok hogy mik a kovetkezmenyek.

Koszonom szepen a tanacsokat, teleg sokat segitettek nekem. Meg ha kicsi dolgoknak is tunnik, en nagyra becsulom oket. A privat tanacsoknak is orvendtem. Legalabb ereztem, hogy nem vagyok egyedul. Habar soha nem voltam, mert aposomek, baratok mind mellettem voltak.

KOSZONOM.

2020. júl. 25. 00:39
 40/42 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Hat mit mondjak,nem erre számítottam! Kívánok neked minden jót! És remélem ,hogy minden jól alakul veletek!

2020. júl. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!