Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szuksegem van egy par tanacsra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszter_1984 kérdése:

Szuksegem van egy par tanacsra...megcsal a ferjem mar egy ev ( hosszu)?

Figyelt kérdés

sziasztok. most pont egy eve tudtam meg, hogy a ferjem, akivel akkor egyutt voltunk 12 eve megcsal a fiunk legjobb baratjanak az anyaval. ezt pont a hazassagi evfordulonkon tudtam meg es azt hittem, hogy meghalok. de nem, nem haltam meg en nem is hagytam el a ferjemet. nagyon sokat beszelgetunk errol, sokat veszekedtunkes sokszor kibekultunk. o mindig tagadta, hogy lenne valami koztunk, pedig nagyon sokszor elkaPTAM ES A csajjal is beszeltem stb...

A lenyeg az, hogy asok kicsi elkapasok kozt ebben az evben januarban megint alkaptam. rendesen. Most mar nem tagadott semmit de eskudozott, hogy tevedett, csakis engem szeret, nem akarja, hogy elhagyam. Tobbet soha nem less vele,stb,stb...

En pedig a hulye hittem neki. tulsagosan szerettem ot. februar 14-en megint elkaptam, stb, stb.... a lenyeg az, hogy utoljara most a 13-ik hazassagi evfordulon kaptam megint tl ot. atadtuk az ajandekokat, atoleltuk egymast, a meg konnyezett is. mondta, hogy elolvasta a levelemet( irtam neki azt is). es azutan elkelett menjen az orvoshoz a macskank miatt( ez nem hazugsag). De kozben megtudtam hogy elment a csaj munkahelyehez es hazavitte ot. Pont a hazassagi evfordulon.

Nem tudom mit meg csinaljak. Tudom, hogy meg most is egyutt szoktak talakozgatni, meg le is fekszenek ( en mar nem tudok vele normalisan klefekudni, olyan gyakran)< de nem tudom elhagyni. Nem visz ra a lelek, hogy a ket fiamtol szakitsam meg azt a jo eletmodott amiben elnek. A valas utan en nem maradnak majdnem semmivel, kenne kovartekyban lakjunk, es minimalis fizetessel ez nagyon nehez lenne. A gyerekeim pedig egyenesen imadjak az apjukat. Es az az igaszsag, hogy meg en is dependens vagyok az o szemelyetol. minden este varoom a haz elott( akarmilyen keseon is jon), tudom, hogy a masikkal volt, de amikor meglattom megkonnyebulok, alig varoom, hogy uljunk le beszelgetni mindenfelerol (maz utobbi idoben cask a szeretorol beszelunk). Erzem, hogy megbolondulok. nem tudom medig fogom ezt kibirni. minden nap sirok vagy 3-szor, egy idegroncs vagyok mar, naponta elszivom a csomag szivart es nem alszok ejszakakat.

en erzem, hogy engemet nagyon szeret, de tudom, hogy meg mindig a masikkal van. lehet hogy otet is szereti. nem tudom mitmeg tegyek. Tudom, hogy el kenne valjak de meg nem visz ra a lelek. pedig mar ezd a szerelem szep lassan elmulni.

Mit csinaljak? szenvedjenek a gyerekeim, vagy szenvedjek en?



#bocsajtas
2020. júl. 9. 15:29
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
20-as. Koszonom szepen. Csak remelem sikerul is betartsam. Mert mar most raz a nyavaja, hogy hivjam fel es kerdezzem meg hogy miert?
2020. júl. 10. 18:18
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kerdezo! Most legy nagyon eros! Ha most megbocsajtassz es visszafogadod akkor minden ugyanugy lesz mint eddig! Ne erdekeljen ,hogy miert az mar nem segit. Ha elgyengulsz gondolj a gyerekeidre, hogy mar most milyen hatassal van rajuk ! A ferjed nem gondolt ratok mikozben azzal a csajjal hentergett! Kerlek legy eros!
2020. júl. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

22-es. Eskuszom, hogy eros leszek. A sogornom is mondta, hogyha most nem lepek akkor megerdemlem a sorsomat. Szerinte is ha megbocsajtok neki akkor idovel anyosom haragja elmulik a fia irant es ki tudja mi lesz egy par ev mulva. Ugyanez. Vagy meg rosszabb. Mert mar mind tobbet es tobbet enged meg maganak.

Ma reggel a baratnom kerdore vonta. Miert viszi a csajt a munkaba. Azt mondta a ferjem, hogy nem igaz. Nem latott jol a csaj. Pedig 10 meterre volt toluk. A szereto hogy tudjon elhaladni a baratno mellett le keletett lepjen a jardarol. A baratnom csinalt kepet a ferjemrol ahogy all a palacsintas elott es a ge*i alak meg mosolygott is.

Azutan hazajott es mondta anyukajanak, hogy kepzelje el mi tortent. O csak elment venni palacsintat az imadod gyermekeinek, mert akart agy meglepit reggelire. Es akkor megjelent Andrea, es ot az artatlant bemucskolta.

Maskulonben nekem is azt irta. Valaszoljak, mert rosszul van. Nem tud vezetni. Ideges. Hogy kepzeljem el az az elefant ( igy szolitja a legjobb baratnomet, pedig szerintem 3 gyermek utan ahol a legkisebb egy eves nagyon jol nez ki) mind dumal osszevissza. De en megertem ot es tudom, hogy o artatlan.

Minden tisztelet a baratnomnek. Gyermekkorom ota a legjobb baratnom es mindig egymas mellett voltunk.

Maskulonben regebb mindig megfogott avval, hogy mondta mennyien irigyek a mi kapcsolatunkra es milyen karorvendowk lennenek a roszmaju emberek ha mi szakitanank. Ne engedjem, hogy ez megtortenjen. Ne robtsam szet a gyermemkeim gyermekkorat. De ez mar nem megy. A sogornom szegeny mar honapok ota mind mondja, hogy probaljak megvaltozni. Nem az vagyok akit o ismer. Bezarkoztam magam es onsajnalatban eltem. De most vege.

A draga mama azt is mondta, hogyha nem akarom o nem is ion fellenk, hogy ne zavarjon. Csak ne csinaljam azt a hulyeseget hogy en kilepjek a hazbol . Szeretem ot es nem zavar. Meg azt is mondta( jo masfel orat beszeltunk harmasban) hogy idovel legyen kapcsolatom. Sot inszisztalt mondvan, hogy meg fiatal es szep vagyok. Ma delutan egy tejer esett le a vallamrol . Miutan jol kisirtam magam es megertettem hogy az a ker noszemely mellettem van( meg most is csodalkozok, elvegre az egyik a testvere es a masik az anyja) egy kulonos boldogsag fogott el. Remelem, hogy a ferjem nem veri ki majd a cirkuzzt. De mindenesetre megigertem anyosomnak hogy varok meg. Ez titok a ferjem elott. Nem veszem szamba. Engedem, hogy elje az eletet. Addig kipihenem magam, nem varok ejszakakat, hogy jojjon haza. A gyerekeimmel foglalkozok csak . Vallas lesz. Csak ne doljek be neki megint . Mindenesetre en ide meg irok. Mar csak azert hogy lelegyenek irva az erzeseim. Nem muszaly valaszolni de azert jolesne.

2020. júl. 10. 19:59
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy vissza irj neki!ez csak zsarolas! A baratnodet meg azert utalja mert igazat mondott es nem hagyta magat ! Mekkora szanalmas ez a faszi ! Ne torod vele. Te csak gondolj arra hogy milyen jo lesz ha mar ennek vege! Szabad leszel es bekeben lehetsz , nevelheted a gyermekeidet . Orulok hogy mama es a tesoja is melled allt , ez biztos nagy meglepetes volt! Megerdemled hogy tamogassanak ! Es ha gyengenek erzed magad csak gondolj arra hogy a gyereked bevett valami tablettat ! Ennyire rossz hatassal van ra a helyet amiben eltek!
2020. júl. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Én már az elején rájöttem ,hogy Erdélyi a hölgy. Amikor azt írta ,hogy elszívok egy doboz szivart 🙂😂Erdélyben a cigit szivarnak mondják.Ja meg a munkakonyv.
2020. júl. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
25. Probalom redukalni a cigit, de nehezen megy. Minden aldot nap mas es mas nehezsegek es gondok jonnek.
2020. júl. 11. 22:24
 27/42 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Hogyan lehet megtudni ki ir ide? Vagyis van lehetosege a ferjemnek, hogy megtudja? Kicsi felek, mert nagy lepesek jonnek a hata mogott.
2020. júl. 12. 21:30
 28/42 anonim ***** válasza:
Sehogy.Nem hinném ,hogy Erdélyi férfiak nezegetnek a gyakorit😂 Sokan meg a Facebookhoz sem értenek.
2020. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

;)

Erdelyi no irogat. Akkor a ferje csak lehet ennyire okos.

:))))

De most komolyan. Ha megprobalja az emailcimmel, vagy gondolja hogy azt az user nevet hasznalom es nem tudja a parolammat. Vagyis ha nem tudja a parolammat milyen eselyek vannak hogy megtudja?

2020. júl. 12. 21:46
 30/42 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi!
2020. júl. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!