Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt már olyan nektek ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan nektek ilyen?

Figyelt kérdés

Hogy megcsaltatok valakit, mert mondjuk akivel megcsaltatok azzal úgy éreztétek, jobban osszeilletek, vagy, hogy boldogabb lennél vele, jobb no stb.. Aztán megbantatok és vissza akartatok kapni a régi szerelmetek?


Én sosem értem, ha egyszer igazán szeret valakit az ember, akkor hogy tudja megcsalni.

Azt meg végképp nem, amikor az az indok, hogy "szeretem a feleségem, de kell mellette egy kis izgalom". Komolyan mondom, úgy érzem, hogy amilyen sztorikat hallok és látok, meg ahogy az emberek gondolkodnak, kezdem úgy érezni, nem akarok egyáltalán férfit sem párkapcsolatot, mert nem akarok megszeretni valakit azért, hogy utána ez történjen, mert sajnos már azt látom, semmi garancia nincs arra, hogy ne csaljanak meg valamilyen ürügy miatt. Lehetsz akármilyen jó nő, gondoskodó, háziasszony, jó anya, semmi nem elég.. És ez persze fordítva is igaz, mert a nők is simán megcsalnak, lehetsz akármilyen figyelmes pasi.

Viszont ez a sok szar tényleg elveszi a kedvem az ismerkedestol mert már ott van a félelem bennem, hogy mi van ha megcsal, mivan ha nem vagyok elég jó, de igazából már az sem számít ha elég jó vagy, mert akkor is megtortenhet.


Szóval a kérdés.. Miért csal az ember, ha egyszer szeret valakit?



2020. jan. 7. 00:30
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Na szépen sikerült megfogalmazni a kérdésem 😂 a kérdés az akart lenne, hogy "volt- e már ilyen nektek", csak ez az okos telefon átka

😂

2020. jan. 7. 00:32
 2/21 A kérdező kommentje:

*az akart lenni


(így hajnali fél 1kor kicsit nehez a pötyöges úgy látom)

2020. jan. 7. 00:34
 3/21 anonim ***** válasza:
36%
Szeretem a férjemet, rajongok érte de van egyetlen egy ember akivel sok évvel előtte nagyon összeillettünk mindenben és olyan vágható szexuális vágy volt kettőnk között amilyet soha mással nem éreztem de sajnos elváltak útjaink. Ha ő most itt állna előttem szerintem remegnének a lábaim és el tudom képzelni, hogy egymásnak essünk de tudom, hogy ami akkor nem működött az most sem működne és ezért visszamennék ahhoz akivel az életemet képzelem el. Bántott sokáig, hogy akkor anno azzal a férfivel nem jött össze de úgy vagyok vele, hogy ő nem az az ember volt, az az ember a férjem akivel filmbe illően ismerkedtem meg de az a másik még mindig piszkálja néha a fantáziámat.
2020. jan. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Ez annyira rossz.. Én is szoktam így érezni. Ez alól én sem vagyok kivétel.

Én is eltudom képzelni, hogy ha lenne valakim akkor kozben attól még ugyanúgy más is feltudna kelteni a figyelmem. De ezt nem akarom. Magamból is ki akarom irtani ezt az érzést. Csak egy valaki iránt akarok bármit is érezni.


A valóságban nincsenek olyan szerelmek, amikor azt mondjuk "más nő vagy férfi nem kell"? Hiszen szoktak ezt mondani, hogy "más no nem kell csak is ő".

Hova tűnik később ez az egész? Meg mi a garancia arra, hogy akivel megcsal, azzal hosszabb távon jobb lesz mint veled? Tényleg nincs kedvem meg csak belekezdeni sem ebbe az egész párkapcsolat dologba.. Elveszi a kedvem az amit magam körül látok és azt érzem ez vár rám is, és amire igazán vagyom, az sosem jön el..

2020. jan. 7. 01:05
 5/21 anonim ***** válasza:
22%

Komoly vonzalom nem volt, mert a párommal minden téren megtaláljuk a hangot, a szex is jó vele, saját lakásomban élünk, jól keresünk, utazunk, gyerekeket akarunk, stb.

Egy dolgot sosem fog tudni megadni: másik puncit. Sok millió év evolúciója van belém kódolva, vonzó férfi vagyok, és vonzanak a csinos lányok, ez szimpla testiség. Úgyhogy néha belemegyek egy ilyen szituba, és picit sincs lelkiismeret furdalásom. Konkrét esetről nem tud, de arról igen hogy néha van ilyen, de nem zavarja annyira. 21. század van, mindenhol impulzusok érnek, nálam egy jó kis dugás ami után a nevére sem emlékszem nem megcsalás, mindenki jól érezte magát, és ennyi. Ettől még őt szeretem, nálam teljesen más síkon mozog a kettő. Ha nem teszem meg, akkor megkattanok, és boldogtalan vagyok, pedig nem akarok az lenni. Talán ha nem görcsölnél rá ennyire, hanem elfogadnád hogy az ember így működik, akkor jól is érezhetnéd magad ebben a nyomorult életben.

2020. jan. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem semmi. És ezt te elhiszed neki, hogy ez őt nem zavarja?

Teged sem zavarna ha ő kurogatna mással csakmert te nemtudsz megadni neki egy másik péniszt?

Amúgy szerintem az elég elkeserito önmagában, hogy úgy érzed ha csak a pároddal vagy, megkattansz.. Az elég gáz. Majd 70 éves korodig felrekursz a párod mellett hogy nehogy megkattanj? Meg amíg a párod otthon van a gyerekekkel addig te teszel néhány "kitérőt" és vacsorára hazamesz?

Hát ha az én apám lennél, rohadtul szégyellnelek.. Ha születik majd egy kislányod, akkor majd ha tinikoraba a valladon sír, hogy megcsalták, majd akkor is magyarázd el szépen neki, hogy "szívem ez csak az evolúció, ettől még szeret".

Gusztustalan gondolkodásmód.

2020. jan. 7. 01:57
 7/21 anonim ***** válasza:
18%

Nem zavarna ha ő is megtenné, az élet arra való hogy élvezzék. Védekezzen, ne kapjon el semmit, ne kerüljön veszélybe. Szerintem 70 éves koromig nem, de azért 40-ig tuti nem fogadok cölibátust, hogy aztán egész életemben úgy gondoljak a fiatal koromra, hogy "mi lett volna, ha...". Inkább a szingliséget választanám akkor, mint egy párkapcsolatot, hiszen amíg nincs gyerek, addig effektive csak limitál. És miért baj az, ha az ember él egy kicsit? Kinek árt vele?

A gyerekeim meg örüljenek, hogy majd többet adok nekik, mint a világ apáinak 99%-a, cserébe pedig néha kieresztem a gőzt.

2020. jan. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Várom azoknak a kommentjeit, akik egyetértenek az utolsó valaszoloval és hasonlóan járnak el. Gondolom vagytok többen is. Már az utolsó hozzaszolo is eléggé megbotrankoztato akármit is hoz fel érvnek. De remélem többen is kommenteltek, hogy kellőképpen ki tudjak abrandulni a férfi nemből.

👍👌

2020. jan. 7. 02:13
 9/21 anonim ***** válasza:
23%

figyelj, 7 számjegyet nyaldossa a havi keresetem, a páromért a tűzbe tenném a kezem, és a jövőbeli gyerekeimért is. De ha egy üzleti úton vagy kiküldetésen mondjuk a helyi bárban rám tapad egy csinos tini vagy huszonéves lány, akkor hazaviszem, és ettől senkinek nem lesz rosszabb az élete, az enyém viszont tutira jobb. Ez csak szex.

De te ezt nem fogod megérteni, mert nem vagy hajlandó, tehát feleslegesen érvelek. :) Szerencsére a párom nem ilyen egysíkú.

2020. jan. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Biztos a párodnak is jó lehet, hogy ilyen egysikú.. :)

Megsugom, hogy a legtöbb nő nem azért nézi el amit csinálsz, mert hogy nem zavarja, hanem mert tudja, hogy ha nem nézi el, akkor is megcsinalod. Én biztosan nem néznem el, inkább lennék egyedül. Persze biztos olyan nő is van, aki leszarja az egészet és tényleg nem érdekli, nekem kicsit más az erkölcsi ertekrendem.

2020. jan. 7. 02:38
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!