Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem megcsalt, de az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem megcsalt, de az én hibám is?

Figyelt kérdés
10 éve együtt vagyunk, van 1 közös gyerekünk is. Az utóbbi 1 évben megromlott a szex köztünk. Nincs kedvem, fáradt vagyok. A férjem próbálkozott,de nem érdekelt , mindig elutasítottam. Az utóbbi 1 évben kb 3 szex volt. Úgy érzem elrontottam, nem adtam meg neki ,amit akart. Voltunk 3 hete az egyik kollégája esküvőjén ,ahol ott voltak a közeli munkatársak is. Egy hotel szobába aludtunk,mivel az esküvő messzebb volt, nagy lagzi volt. Észrevettem hogy -furcsán néz egymásra a munkatars nő meg a férjem. A férjem az éjszaka folyamán "alvás " címszóval elment. Én még lent maradtam a többiekkel szórakozni. Felment kb fél óra mulva a mi szobánkba és láttam hogy a férjem hempereg a nővel. Nagyon fájt , most könyörög hogy bocsássak meg neki. Igazából tudom hogy én is hibas vagyok ,nem foglalkoztam vele. Kiderült hogy nem ez volt köztük az első, kb 1 hónapja tart köztük. A férjem esküdözik hogy csak a szex volt köztük,meg hogy nem szerelmes a nőbe. Alapból nagy az igénye a testiségre, és hogy frusztrált volt a hiány miatt. A nő meg felizgatta és elveszítette az eszét. Mondta hogy munkát is váltana, hogy ne is lássa többet. Mit gondoltok? Én is hibáztam és kezdjük újra? 38/F 35/N
2018. jún. 15. 13:26
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:

... Nagyjából elolvastam a kommenteket,

Én személy szerint teljesen megdöbbentem, még mondhatni fel is idegesítettek az olvasottak!

Ti úgy csináltok mintha a sze.x olyan alapvető, és elengedhetetlen dolog lenne mint mondjuk a levegő, és a víz...

Hol van a szeretet, a megértés? Ez ebben a tarsadalomban, a mostani kapcsolatokban elmúlt?! Mivan, már majdnem minden férfi csak a farkára gondol, és "ösztönösen" viselkedik?

Ez annyira kiábrándító, most méginkább becsülöm, és tisztelem a férjemet, hogy ő tényleg szeret engem, és borzasztóan sajnálom, hogy a legtöbb női ismerősöm a történeteinken (hogy mennyire szeretjük egymást és jóban rosszban együtt vagyunk) egyszerűen meglepődik, és a párom férfi ismerősei is, mert azért nekik sincs mindig jó tapasztalatuk.

Van itt olyan aki azt írta, hogy 1 hónap sze.x megvonás után már vagy elválna, vagy megcsalná a feleségét...

Nekünk is volt olyan már, hogy hormon zavaraim miatt teljesen megszűnt a libidóm, bár igaz, én orvoshoz mentem, de majdnem másfél évig húzódott ez az egész dolog, orvosi hiba miatt, pénz hiány miatt, a várakozás miatt, a lényeg hogy mi nem is szeretkeztünk ebben az időben, mert érdekes módon a párom nem élvezi úgy az aktust, ha én nem akarom. Azt se akarta, hogy én kényeztessem őt, mert azt olvastam már, hogy ilyenkor legalább a nő segítsen a férfin... Mi ezt nem szeretjük, mindkettőnknek legyen jó. Nem sze.xeltünk,csak sokat szeretgettük egymást, sokat csókolóztunk, sokat jártunk el itthonról. Már meggyógyultam, már van sze.x, de a ferjem teljesen biztos hogy nem csalt meg. És most mivan?! Korona járna érte? Nem halt bele, nem lettek egészségügyi gondjai miatta, csupán csak mellettem állt, és nem volt gerinctelen, ez a normális, meglepődtem volna ha ezért azonnal futott volna válni... Tudom hogy ez a normális, de azért most ezekután megjobban tisztelem, mert emberhez méltóan tudott uralkodni az ösztönein, és kimutatta az együttérzését.


Ez volt a saját véleményem a kommentekről,s ha még olvasod ezt kedves kérdező, menj el orvoshoz kérlek, lehet tényleg komolyabb baj van. Biztos nagyon szereted a férjed, és van egy közös gyerek is (nálunk nincs gyerek, nem akarunk) de nem a te hibád volt a megcsalás... A te hibád annyi volt, hogy nem vizsgáltattad ki ezt, annyiban hagytad, pedig 10- év után is furcsa ha ennyire nem kívánod a férjed.

Nehéz döntés ez, lehet megcsal újra, főleg hogy nem egyszer történt mindez. Nem tudnék újra bízni benne.


Sok szerencsét kívánok!

2018. jún. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:

Utolso,tiszta szivbol orulok,hogy ilyen rendes ferjed van,tenyleg.Jo tudni,hogy van ilyen,ez vol a a jo,a termeszetes.


Azt mar csak halkan sugom,hogy en is vakon biztam a ferjemben,magambol indultam ki.De rajottem a hosszu evek alatt,hogy 100% ig csak magamban bizhatok,es senkiert nem tennem tuzbe mar a kezem...

2018. jún. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:

Kedves 62-es válaszoló!


Nagyon sajnálom, hogy ennyire megbántottak!

Engem is bantottak már nagyon, sok sebet tud ejteni a "szerelem", és valóban elsősorban csak magadra számíthatsz.

De azért nyilván van kivétel, mikor egy olyan társal, baráttal találkozik az ember, akinek van gerince, mély érzésű, jó érzésű, és teljesen átadhatod neki magad. Az felemelő érzés.


Nem lenne jó az, ha valakivel együtt élsz, tiszteled Őt, ahogy Ő is téged viszont már ha elmúlt benne a szerelem, másra vágyik, vagy egyszerűen csak egyedül akar lenni...

szépen leülne ahhoz a bizonyos asztalhoz és egyenesen a szemedbe mondaná az érzéseit, s aztán menne új szerelmet keresni.

Nem tűnik nehéznek, szerintem nehezebb egy megcsalast bevallani,

És mélyebb sebeket lehet azzal okozni.

De... Olyan sok megcsalás történetet hallok,egyszerűen számomra ez felfoghatatlan!

2018. júl. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!