Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsalt a férjem egy 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a férjem egy 17 éves lánnyal- van tovább?

Figyelt kérdés
A munkahelyén jött össze egy gyakorlok lánnyal, amúgy a férjem 36 éves. Magától vallotta be, hogy szexelt vele 1x, de azt mondja nem jelentett neki semmit, sőt, szégyelli is inkább. Most abszolút kiakadtam, egyelőre úgy érzem ennek annyi, de nem tudom nélküle elképzeli az életem. Meg lehet ilyet bocsátani?
2017. ápr. 3. 19:55
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
gyakornok*
2017. ápr. 3. 19:55
 2/35 anonim ***** válasza:
80%
Csak rajtad, rajtatok múlik, a te életed nem a miénk.
2017. ápr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
94%
Te tudod, túl tudsz-e lépni rajta és visszaállítható-e a bizalmad. Nálam egyértelműen válás lenne a vége, nincs az a szerelem a világon, ami megváltoztatná ezt a döntést, mert egy ilyen után már soha nem tudnék megbízni benne.
2017. ápr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
10%
A legnagyobb taktikus nők sokáig eljátszák azt, hogy nem tudnak az egészről, majd lassan a B terven gondolkodnak. Legyenek azért bizonyítékaid: fotók, stb.
2017. ápr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
81%
Legyél nyugodt, mivel "nem tudod nélküle elképzelni az életed", meg fogsz neki bocsátani, ő meg jó esetben nem fog újra megcsalni a jövő évben érkező gyakornokkal. Ahelyett, hogy úgy rúgnád ki, hogy a lába sem éri a földet...
2017. ápr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
96%
Hát én nem tudnék megbízni benne ezek után. Kérdés, hogy te igen.
2017. ápr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
91%

Én azt javasolnám ne, aki egyszer megtette nem sok esély van a változásra, bár kitudja.

L

2017. ápr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
94%

Tök jól jár. Levarrta a fiatal sunát, aztán otthon szépen mehet is haza a békés házikóba :D

Hülye lennél megbocsátani neki

Míg reszelte nem jutottál neki eszébe? :D

2017. ápr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
87%
Tapasztalatom szerint, ez a jelenség eléggé mindennaposa. Az más dolog, hogy otthon kevesen mondják el. Az meg végkép egyénfüggő, ezt ki hogyan tudja feldolgozni. Van aki túl lép rajta és van aki azonnal megszakít mindent a párjával. Erre, tanácsot nem lehet adni. A döntésedhez, saját magadat kell ismerni.
2017. ápr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
67%
Ez a Te eleted. Csak Te donthetsz. Mi elmondhatjuk a velemenyunket, de a dontest Neked kell meghozni. Hiszen Te tudod, hogy tudsz e vele elni. Tudsz e ujra bizni benne stb.
2017. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!