Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tegnap elmesélte a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap elmesélte a barátnőm, hogy megcsalt engem egy lánnyal, mit tegyek? 23F

Figyelt kérdés

A barátnőm 25 éves, én 23 vagyok, 8 hónapja járunk. Szeretem a barátnőmet, tegnap viszont összetörte a szívem: elmondta, hogy megcsalt engem. Borzalmasan érzem magam, össze vagyok omolva, nem tudom, mit tegyek.


Tegnap történt, hogy a barátnőm átjött hozzám aludni, én pedig meglepetésekkel vártam őt: a kedvenc ételét főztem neki vacsorának (valójában majdnem mindig én főzök neki ételt, én takaritok, én mosok, ezek olyan dolgok, amikkel szeretnék kedveskedni neki), romantikus gyertya is volt, mi több, még egy absztrakt festményt is készítettem neki. (Nem komoly szinten, de hobbiból festek.) Mindezt azért, mert imádom őt, nagyon fontos a számomra és igyekszem mindent megtenni érte.


Amikor viszont a kezébe fogta a festményt, amit készítettem neki, elkezdett sírni. Először nem tudtam, mi a probléma, viszont elmondta, hogy megcsalt engem. Elmesélte, hogy mindez 3 hete történt, 1 alkalom volt, együtt aludt egy lánnyal és minden megtörtént. Azért aludt együtt a lánnyal, mert szerette volna megtudni, milyen érzés lánnyal szexelni és kíváncsi volt.


Összetört a szívem és borzalmasan éreztem magam, ő pedig méginkább. Zokogott órákon keresztül, a vállamra tette fejét, átölelt, könyörgött, hogy bocsássak meg neki és hogy szégyelli magát, illetve azt mondta, nem érdemli meg, hogy a barátnője legyek. Kérdeztem, hogy én rontottam el esetleg valamit, én hibáztam-e, mire azt mondta, hogy nem, mindenképpen szerette volna megtudni, milyen egy lánnyal a szex és ezért tette meg, de rögtön meg is bánta. Egyik barátnőjéről van szó, akit régóta ismer, én is ismerem a lányt.


Amennyire csak lehetséges, udvarias és finom voltam vele tegnap is, nyugtatgattam, mondtam, hogy nagyon fáj a dolog, de köszönöm az őszinteségét. Én SOHA nem tudnék megcsalni egy lányt, nekem a barátnő kérdése egy nagyon fontos, tiszteletreméltó dolog. És mivel a barátnőm alapból egy kedves hölgy, mindig udvarias igyekszem lenni hozzá, de ettől függetlenül, nagyon fáj a lelkem.


Este nagyon sokat beszélgettünk, alig aludtunk, reggel pedig, sírva búcsúzott el tőlem és könyörgött, bocsássak meg neki, szégyelli magát a történtekért. Én azt feleltem, igyekszem megérteni őt, de nagyon fáj ez nekem.


Mit tegyek? Nagyon fáj nekem, hogy megcsalt, borzalmasan érzem magam.


2016. júl. 30. 16:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Ahogy látom te nagyon nagyon szereted ezt a lányt, konkrétan a fenekét is kinyalod, mégsem volt képes értékelni. Nagyon sajnálom. Én tényleg nem tudom felfogni, hogy egyesek miért nem tudnak megálljt parancsolni és miért nem jó nekik soha semmi... Értékelni kéne, ami van, nem pedig undorító módon hátbatámadni.

Én biztos nem tudnék megbocsájtani egy megcsalást, teljesen mindegy hogy azonos neművel történt, attól még ugyanúgy megcsalt. Kitartást!

2016. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
7%
Ez nem megcsalás. Add tudtára is.
2016. júl. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Biszex lány vagyok, mégsem igazán értem, miért csinált ilyet. Ha vágyik egy másik csajjal való szexre, de kapcsolatban él, alap, hogy megbeszéli a dolgot előre a párjával, és amennyiben neki nem tetszik, ennyiben is marad az egész.

Rajtad múlik, hogy visszafogadod-e. Ahogy téged elnézlek, elég nehéz lesz túllépned a történteken, és talán rá is megy a kapcsolatotok előbb-utóbb a bizalmatlankodásra. Szerintem csak akkor érdemes folytatásban gondolkoznod, ha úgy érzed, képes leszel megbirkózni mindezzel, illetve ha a párod őszintén megbánt mindent a megítélésed szerint. Remélem, sikerül olyan döntést hoznod, ami boldoggá tesz hosszútávon.

2016. júl. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%

Megcsalás esetén sem szoktam azonnal a szakítást javasolni, mert szerintem sok dolgot érdemes ilyen esetben felgöngyölíteni, mielőtt döntesz. Már csak azért is, hogy egy következő kapcsolatban ezekre tudj figyelni. Pl. a barátnőd miért nem merte neked elmondani, hogy ilyen vágyai vannak. Félreértés ne essék, nem akarom mentegetni, de nagyon sokaknak vannak rejtett fantáziái, amiket nem mer megosztani senkivel, és ez ide vezethet sajnos.

Érdemes végiggondolni, hogy voltak-e ennek előjelei, csinált-e bármi hasonlót korábban, akár az előző párkapcsolataiban. Mert vannak azok, akik életükben egyszer csinálnak ilyet, akkor pedig egy életre megtanulják, hogy soha többet. Lehetséges, hogy a barátnőd ilyen? Őszinte volt, elmondta neked, nem mástól derült ki, de valószínűleg régóta érdekli ez a dolog, miért nem próbálta szingliként? De ami a legeslegfontosabb: te meg tudnál bocsátani és el tudnád hinni, hogy ez csak egyszeri botlás volt? Tudnál vele boldog lenni? És akár megbocsátasz, akár nem, szerintrm beszélnetek kellene erről, nem keveset. Végigrágni, miért kellett ez. Neked is könnyebb lesz utána, neki is. És tanulhattok mindketten.

2016. júl. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%
hamarosan jön a "túl jó vagy hozzám, neked olyasvalaki kell aki tényleg megérdemel" szöveg aztán összejön valami machoval.....
2016. júl. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Imádom őt, nagyon szeretem a lányt, de a megcsalás igenis fájdalommal tölt el. Hibásnak érzem magam, mert, mint a párja, éreznem kellett volna, mennyire fontos neki egy lánnyal való szex élménye. A 8 hónap alatt, amióta járunk, csak néha hozta föl a leszbikusság témát, de nekem mindig azt mondta, hogy igazán komoly mértékben nem érdekli őt a dolog, pláne, hogy most én is ott vagyok mellette, a szerelme.


Mégis együtt aludt a lánnyal és szexeltek. Nekem nagyon fontos, hogy ő boldog legyen. Éppen emiatt, azon gondolkodom, hogy mivel én fiú vagyok, lehet, nem is boldog mellettem. Amikor bevallotta a megcsalást, nekem azt mondta, ő imád engem, de már évek óta szeretné megtudni, milyen a lányokkal a szex, én pedig "útban voltam", hiszen most (még...) kapcsolatban van velem.


Folyamatosan könyörgött nekem, hogy bocsássak meg neki, én pedig igyekeztem megvígasztalni őt. Szerintem az lett volna a becsületes, ha ebben a 8 hónapban, amikor felhozta a leszbikusság témát, elmondja az őszinte valóságot, hogy igenis szeretne lánnyal szexelni. És mivel nagyon szeretem őt (bár nem esett volna jól a lelkemnek) azt mondta volna, "Drágám! Megértem az érzéseid, hogy ennyire szeretnél lefeküdni egy lánnyal, rendben, próbáljad ki, mert nekem nagyon fontos, hogy boldog legyél!" Nem tudtam volna elviselni, hogy szenved és szomorú amiatt, mert MIATTAM nem tud megtenni egy olyan dolgot, amit évek óta szeretne.

2016. júl. 30. 17:14
 7/18 A kérdező kommentje:

Viszont ha mélyen belegondolok, van egy másik hangulata is a dolognak. Én sem kértem olyat sohase a barátnőmtöl, hogy "Drágám, van egy csaj aki nagyon dögös, ugye nem probléma, ha lefekszem vele?"


Én biztos, hogy sohasem csaltam volna meg őt. Egyik barátnőmet sem csaltam meg, őt sem fogom, illetve, a jövőben sem fogok egy lányt se, mert szerintem a megcsalás egy becstelen dolog, ami nagyon fájdalmas a párodnak. És az is tény, hogy ha egyszer már megcsaltak valakit (és bizony, megcsalt) könnyen meglehet, hogy ez újra meg fog történni. És mégis, mi lesz a határ? Ha úgy szeretné, minden hétvégén szexel egy lánnyal, mert én, mint a fiú, nem tudom megadni azt, amire vágyik? Én leszek az "alternativ partner" vagy micsoda?


Nem látom ennek semmi értelmét. Jelenleg úgy gondolom, bár nagyon szeretem őt, keresse meg a szerelmet egy másik fiú, vagy lány mellett.

2016. júl. 30. 17:29
 8/18 Szergej55 ***** válasza:
60%
Dobd ki. Mit kellene csinálnod?
2016. júl. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mondd el neki ezeket! Ha tudjátok és akarjátok, megoldjátok... Ha folytatni akarod vele a dolgot, akkor ne vesd fel a szemére soha, mert ha valóban megbánta, akkor ez neki is fáj. Tiszta lappal kell kezdeni újra. Sok bizalmat kell neki adnod... Továbbá én megkérném, hogy szakítsa meg a kapcsolatot a lánnyal. Ha ezt nem képes megtenni a kapcsolatáért, én kiadnám az útját. Nehéz lesz, sokat kell majd dolgoznotok a kapcsolatért.
2016. júl. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 BulmaSwan ***** válasza:
70%
Szerintem teljesen jó az álláspontod az utolsó válaszodban. Ha egyszer megtette, megteheti újra is. Ráadásul a legjobb barátnőjével csinálta, akivel még úgy is fog találkozni. Simán lehet, hogy később megesik még egyszer és akkor lehet jobban be is fog jönni neki és majd te leszel a pótlék hétvégente. Én is inkább elengedném a helyedben.
2016. júl. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!