Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tegnap elmesélte a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap elmesélte a barátnőm, hogy megcsalt engem egy lánnyal, mit tegyek? 23F

Figyelt kérdés

A barátnőm 25 éves, én 23 vagyok, 8 hónapja járunk. Szeretem a barátnőmet, tegnap viszont összetörte a szívem: elmondta, hogy megcsalt engem. Borzalmasan érzem magam, össze vagyok omolva, nem tudom, mit tegyek.


Tegnap történt, hogy a barátnőm átjött hozzám aludni, én pedig meglepetésekkel vártam őt: a kedvenc ételét főztem neki vacsorának (valójában majdnem mindig én főzök neki ételt, én takaritok, én mosok, ezek olyan dolgok, amikkel szeretnék kedveskedni neki), romantikus gyertya is volt, mi több, még egy absztrakt festményt is készítettem neki. (Nem komoly szinten, de hobbiból festek.) Mindezt azért, mert imádom őt, nagyon fontos a számomra és igyekszem mindent megtenni érte.


Amikor viszont a kezébe fogta a festményt, amit készítettem neki, elkezdett sírni. Először nem tudtam, mi a probléma, viszont elmondta, hogy megcsalt engem. Elmesélte, hogy mindez 3 hete történt, 1 alkalom volt, együtt aludt egy lánnyal és minden megtörtént. Azért aludt együtt a lánnyal, mert szerette volna megtudni, milyen érzés lánnyal szexelni és kíváncsi volt.


Összetört a szívem és borzalmasan éreztem magam, ő pedig méginkább. Zokogott órákon keresztül, a vállamra tette fejét, átölelt, könyörgött, hogy bocsássak meg neki és hogy szégyelli magát, illetve azt mondta, nem érdemli meg, hogy a barátnője legyek. Kérdeztem, hogy én rontottam el esetleg valamit, én hibáztam-e, mire azt mondta, hogy nem, mindenképpen szerette volna megtudni, milyen egy lánnyal a szex és ezért tette meg, de rögtön meg is bánta. Egyik barátnőjéről van szó, akit régóta ismer, én is ismerem a lányt.


Amennyire csak lehetséges, udvarias és finom voltam vele tegnap is, nyugtatgattam, mondtam, hogy nagyon fáj a dolog, de köszönöm az őszinteségét. Én SOHA nem tudnék megcsalni egy lányt, nekem a barátnő kérdése egy nagyon fontos, tiszteletreméltó dolog. És mivel a barátnőm alapból egy kedves hölgy, mindig udvarias igyekszem lenni hozzá, de ettől függetlenül, nagyon fáj a lelkem.


Este nagyon sokat beszélgettünk, alig aludtunk, reggel pedig, sírva búcsúzott el tőlem és könyörgött, bocsássak meg neki, szégyelli magát a történtekért. Én azt feleltem, igyekszem megérteni őt, de nagyon fáj ez nekem.


Mit tegyek? Nagyon fáj nekem, hogy megcsalt, borzalmasan érzem magam.


2016. júl. 30. 16:21
1 2
 11/18 BulmaSwan ***** válasza:
Visszaolvastam, lehet nem a legjobb barátnője, csak rég óta ismeri, de az most ilyen szempontból nem lényeges, mert gondolom szokott vele találkozni.
2016. júl. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egyszer megtette, megteheti máskor is baromság.

Aki még sosem tette meg, ugyanúgy megteheti máskor.


Aki már 2x megtette (kb mindegy miről van szó, megcsalás, pofon, kiabálás), az gyakorlatilag biztosan meg fogja tenni harmadszor is.


Egynél még meg lehet bánni, akárannyira, hogy 0-ra csökken az esélye, hogy ismételjen. Ami ugye sokkal kevesebb, mint valakinél, aki még sosem tette meg. Olyan szintű megcsalás-ellenesség alakulhat ki benne egy ilyen élmény miatt, mint ami benned kérdező is megvan. De nem ez az átlag. Az átlag az, hogy ugyan enm szeretjük, nagyjából elítéljük, de ha valahogy bele tudjuk magyarázni, akkor belemagyarázzuk, hogy ez nem is lenne azért olyan nagyon durva dolog. Aztán persze megint csak, sokan nem tesszük meg. De meg tudnánk magyarázni magunknak, hogy az adott dolog miért is férne bele. Ritka manapság az, aki tényleg 100%ig ellene van és semmilyen körülmények között sem. Viszont aki egyszer továbbvitt egyg ilyen megmagyarázom-magamnak dolgot egészen a tettlegességig, lehet hogy annyira megbánja, hogy benne is kialakul 100% kizárt-dolog érzés. Vagy nem.


De úgy tűnik, hogy a te barátnőd tényleg megbánta. Már a leírásod alapján. És szereted is. Ő is szeret.


Ha kivered a fejedből ezt a dolgot, hogy mi-van-ha-újra-megteszi, és csak azt veszed figyelembe, hogy ez már megtörtént, egyszer, megbánta, tényleg, őszintén. Csak ezt. Akkor sem tudod megbocsátani? Mert ha így sem megy és biztos vagy ebben, akkor szakíts. Viszont ha így meg tudsz bocsátani neki, én a helyedben nem raknám ki. Egyszerűen csak azért, mert egy új lánnyal sem lesz kisebb az esélyed rá, hogy megteszi majd egyszer, ha épp nem lánnyal, akkor fiúval, mindegy is.

2016. júl. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Bár az én világom más de én nem dobnám őt ki. Lánnyal csinálta ha a feleségem megcsalna egy lányal mert ki akarja próbálni nekem ezzel semmi bajom nem lenne de egy férfi bármilyen módon is hozzáérne egy életre elhúzhatna mellőlem....


Ami viszont fontos! EMBER NORMÁLIS VAGY? Főzől mosol takarítasz dolgozol és a csaj mit csinál? Eszik alszik kakil?

Hallod én imádom a feleségem de azért 1-2x bunkó vagyok én is vele.... Ha kinyalod valakinek a fenekét akkor az csak rossz lesz hozzád...

2016. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ezután még nagyobb csicska, papucs leszel ha eltűröd.
2016. aug. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"szerette volna megtudni, milyen érzés lánnyal szexelni" - hát ez, amit te neki SOHA nem tudsz megadni, szóval határeset.


Ha meg megbánta, akkor tényleg kíváncsiság volt, én túllépnék rajta.

2016. aug. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Bence_ ***** válasza:

Megcsalás csak egy tünet.

Kérdés, hogy miért mondta el?

Mert így te szakítasz vele és neki nem kell.

Terhet átrakta rád így ő fellélegezhet.

Az biztos, hogy valami hiányzik neki amit a kapcsolatotokon kívülről szeretne beszerezni. Alapnak jó lenne ha felvállalná az igényeit.

2016. aug. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szia. Mi tortent azota?
2016. szept. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Szia 08:03!


Közösen úgy döntöttünk a volt párommal, hogy szétmegyünk. Ő talált egy olyan srácot, akit egyáltalán nem zavar, ha kapcsolatban vannak és közben szexel lányokkal is, mi több, már volt része közös szexben is. Ugyanazzal a lánnyal, akivel megcsalt engem annó, szexeltek közösen a mostani srác partnerével.


Én minden jót kívántam neki, mondtam, legyen nagyon boldog és sok sikert mindenhez! Sajnos, én nem találtam barátnőt azóta, pedig szeretnék, nagyon. :(

2016. szept. 19. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!