Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsalt a férjem egy 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a férjem egy 17 éves lánnyal- van tovább?

Figyelt kérdés
A munkahelyén jött össze egy gyakorlok lánnyal, amúgy a férjem 36 éves. Magától vallotta be, hogy szexelt vele 1x, de azt mondja nem jelentett neki semmit, sőt, szégyelli is inkább. Most abszolút kiakadtam, egyelőre úgy érzem ennek annyi, de nem tudom nélküle elképzeli az életem. Meg lehet ilyet bocsátani?
2017. ápr. 3. 19:55
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
55%

elválnék

fönöknek jelenteném

2017. ápr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
55%

Elvaltam.Igaz nalunk a kicsike 18volt.Aki egyszer megteszi,megteszi ujra.


Van elet utana.Nem is akarmilyen...

2017. ápr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:
41%
Ha te túl tudsz lépni rajta, akkor igen. De azért én elgondolkoznék azon, hogy ennek milyen hatása lesz a férjedre. Vajon nem teszi-e meg újra, ha most is könnyen megúszta!?
2017. ápr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Te ismered magad, hogy tényleg 100%-ig túl tudnál lépni rajta, és nem kínozna a gondolat, hogy mit tett.

Én nem tudnám elfelejteni. Nem szeret igazán, ha megtette. Én elhagynám azonnal, de talán te képes vagy megbocsátani. Kérdés, hogy megérdemli-e.

2017. ápr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Meg
2017. ápr. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
52%

Én most fogok házasodni pár hónap múlva, és én úgy megyek bele a házasságba, hogy van egy dobása a leendő férjemnek.

Már most 8 éve vagyunk együtt és neki én vagyok a második nő az életében akivel lefeküdt.

Ilyen körülménnyel, ha egyszer elérné valami pillanatnyi elmezavar akkor azt meg tudnám bocsátani. Emberek vagyunk.

Az más kerdés, hogy úgy földhöz vágna, hogy sok időbe telne mire ebből talpra állnék, talán szét is költöznénk egy időre.

Mondjuk az én meggyőződésem az, hogy a megcsalást a másik orra alá dörgölni nagyobb szemétség, mint maga a megcsalás. Megcsalni és utána még jól meg is taposni.. szerintem nekem inkább az esne a legrosszabbul, hogy miután megcsalt, még bántani is akart vele, tudjak róla, fájjon csak.

De mondom 10-15 év után egy pillanatnyi elmezavart még meg lehet bocsátani (hosszú viszonyt nem)

2017. ápr. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
44%

Utolso egyetertek,bar le fognak emiatt minket pontozni,mert itt mas velemeny nem lehet,csak hogy megcsalas egyenlo: kuka,valas.

En megbantam volna,ha akkor elvalok...maganyosan,szenvednek,nem olyan konnyu kisvarisban uj part talalni,foleg 40 felett.

Nem biztos hogy megismetlodik,nalunk nem ugy tortent.Sot,jobban odafigyelunk egymasra azota.

Eloszor ugy ertettem,azt irod,h nagyobb szemetseg ha felemlegeti a meg csalast a megcsalt.

De igazad van ,a megcsalo altalaban tagad,csak akkor ismeri el,ha szerelmes lett,es boritani akar,vagy ha bantani akarja a megcsaltat,pl.bosszu.visszacsalas,korabbi serelem.

Az biztos,h nagyon faj,akarhogy es tortent,es nehezen epul ujra a bizalom,evek kellenek .


Sok a negativ pelda,es van amikor tenyleg nincs mas,csak a valas,de akik ezt hangsulyozzak,ott valoszinu,a megcsalo nem banta meg,es nem akarta az ujrakezdest.

2017. ápr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy szégyelli, be ne vedd már ezt a dumát! Boldog, hogy megdöntött egy friss pipikét. És igen, bármikor megtenné és meg is fogja tenni újra és újra, mert látja, hogy részedről nincs retorzió. Simogasd meg a buksiját, vigasztald meg a sérült kis lelkét, hiszen úúúúúgy de úúúúgy szégyelli magát. Szerintem csak azért mondta el neked, mert a kiscsaj megzsarolta. Beszélgess el a kislánnyal, még az is kiderülhet, hogy a férjed ócsárolt téged neki.
2017. ápr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
55%

Ha elnézed neki egyszer, úgyis újra meg újra meg fogja tenni. Idő kérdése. Természetesen ha ezt akarod akkor dönthetsz úgy, hogy nem hagyod ott, de akkor ne sírj majd, amikor majd a következő alkalom megtörténik, és utána még nagyon sokszor, mert ezt az életet már TE választottad.


Én azonnal elválnék a helyedben. Annyit tudok írni erre, hogy ha én szeretek valakit, akkor nem csalom meg. Szóval ezt a másik féltől is elvárom. Én 1 megcsalás után (már amiről tudomást szereztem, mert hát az ilyeneknél nem lehet tudni valójában hányszor ment félre), szakítottam, és azonnal válnék is, ha a férjem csalna meg.

Ezt egyszerűen nem lehet kimagyarázni semmivel. Vagy mondhatnám úgy is, hogy engem személy szerint semmilyen utólagos duma, magyarázkodás, kifogáskeresés nem érdekel, nem vagyok rá kíváncsi.:)

Nem vagyok az a fajta akivel nem lehet beszélgetni, tehát a másik félnek minden bizonnyal van szája, beszélni is tud vele, és ha elmondja mi a gond, megdumáljuk. De nem tűröm a hűtlenséget. Ez szerintem egyszerűen árulás, nincs rá bocsánat és kész.


Szóval választhatsz: Vagy élsz tovább azzal az emberrel aki megcsalt, megalázott, élsz vele úgy, hogy innentől már soha a büdös életben nem fogsz tudni benne megbízni, /mert ha 10 percet késik otthonról pl forgalom miatt, akkor is az lesz az első gondolatod, hogy valakivel megint megcsal,/ vagy új életet kezdesz, és idővel találsz majd olyat aki nem csak szeret, de tisztel is annyira, hogy megbeszéli veled a kapcsolatotok épp aktuális problémáit, nem félrekefélget. Mert az aztán semmire nem megoldás.


Még az is tisztességes, ha a társad elmondja hogy ő már nem boldog veled és előbb szakít mert nem lát megoldást mert pl nem szeret már. És csak ezek után kezd bármit is mással. De a megcsalás undorító dolog, és a gyáva férgek eszköze.

2017. ápr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Andi80018 ***** válasza:
0%
Te, a férjednek pedo hajlamai vannak? Beteg agyú gyökér. Ha lenne gyerek, még a láthatást is elvenném tőle, nemhogy elválnék. Nem túl okos az embered, az biztos! Tiszta szégyen.
2017. ápr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!