Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsalt a férjem egy 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a férjem egy 17 éves lánnyal- van tovább?

Figyelt kérdés
A munkahelyén jött össze egy gyakorlok lánnyal, amúgy a férjem 36 éves. Magától vallotta be, hogy szexelt vele 1x, de azt mondja nem jelentett neki semmit, sőt, szégyelli is inkább. Most abszolút kiakadtam, egyelőre úgy érzem ennek annyi, de nem tudom nélküle elképzeli az életem. Meg lehet ilyet bocsátani?
2017. ápr. 3. 19:55
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
58%

kihasznált egy kiskorút, gyakorlatilag szexuális objektumként használta, mert szart sem jelentett neki.

prostihoz nem jár(t)?

dobd ki!

ha 36 évesen ezt csinálja, mi lesz később?

az életközépi válság még ezután jön!

számomra durva, h. egy ilyen majom nélkül nem tudnál élni.

dehogynem! ne alázd meg magad!

2017. ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
38%
Mindent meg lehet bocsátani (kivéve ha megölnek!) Neked kell eldöntened, hogy neked hogyan jobb? Ne hallgass azokra akik mindenre az azonnali szakitást javasolják (ök nem szerettek még senkit sem igazán!!!).
2017. ápr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
90%

Elhiszem,hogy régóta együtt vagytok, sok minden összeköt, nem tudod elképzelni nélküle.Normális érzés.

De én ennek ellenére nem maradnék vele.Számomra a megcsalás kizáró ok. Egy percig sem maradnék vele tovább.Hidd el,aki ennyire nem tisztel, megteszi egyszer, az meg fogja tenni többször is, ha látja,hogy szabad, elnézed neki.

Hagyd ott a fenébe, gondolom te is 30 körül vagy, fogsz még találni normális férfit, ne aggódj. Biztos nehéz újrakezdeni de jobb,mint egy ilyenbe benne ragadni.

2017. ápr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
93%

"Ne hallgass azokra akik mindenre az azonnali szakitást javasolják (ök nem szerettek még senkit sem igazán!!!)."

ez nagyon bölcs tanács volt. kérdés,hogy szerinted a férj mennyire szereti a feleségét, ha mással dugott?

2017. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
78%

Szakíts egy kis időt csak magadra, és elemezd a benned kavargó érzéseket. Ha látsz rá esélyt, hogy újra bízni tudj majd benne (természetesen a megfelelő mennyiségű és jellegű munkával, pl párterapeuta, egy kis teperés az úriembertől, vagy bármi), akkor érdemes megpróbálni, ha meg nem megy, később is elválhatsz.


De én nem néznék el ilyesmit. Minden kapcsolatom legelején leszögezem, hogy bármilyen megcsalás azonnali szakítást jelent, akár öt napja vagyunk együtt, akár öt éve (ötvenet nem mondhatok, mert még csak huszonéves vagyok :) ). Voltam megcsalt és megcsaló fél is, nagyon jól tudom, hogy megy ez. Az ember nem elfelejti a párját, ugyanis nem csak úgy hirtelen beleesik a görkoris leányzó az álló farokba, el is kell jutni addig a helyzetig, és ahhoz flört kell, és legalább némi tervezés, hogy hol és mikor. Még a buliban spontán felszedett csajokat is minimum a mosdóig el kell vinni.

Ez idő alatt az embernek bizony eszébe jut, hogy van valakije, csak nem érdekli. Ez a saját döntése volt, úgy gondolta, megéri a lebukás kockázata és az esetleges bűntudat azért az egy menetért. Vállalta. Hát akkor lehet viselni a következményét annak, hogy megalázott és hátba szúrt.

2017. ápr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
95%
Nem voltam még ilyen helyzetben szerencsére, remélem nem is leszek, de biztos vagyok benne, hogy nem tudnám megbocsátani. Nagyon nehéz lenne az biztos, de ha ilyen történne és együtt maradnánk, akkor tuti biztos, hogy minden veszekedés alkalmával a fejéhez vágnám, ezer százalék, hogy nem tudnám lenyelni. Ismerem magam ennyire. Így meg semmi értelme az egésznek.
2017. ápr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
79%
Megbocsájtottam egyszer, aztán másodszor, harmadszor és sokadszor...aztán megcsaltam, hogy megtudja milyen érzés, akkor kiakadt, hogy mertem :-) Utána újra megcsalt és nagy sokára (én voltam a balfa...c) végre kidobtam mikor a nőt a lakásba hivta a hazaérkezésem előtt néhány nappal, gyereket lepasszolva.. Soha többet. Ott hibáztam, hogy nem az elsőnél rúgtam ki páros lábbal!
2017. ápr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
35%

Van egy jóval idosebb "baratnom" igazából a lelki tanácsadóm:-) Házas, nagy szerelem szeretet miegymas, egy közös gyerek. Nagyon tisztelik egymast a ferjevel nem csopognek és akadnak fent hulyesegeken.

Ha megcsalna a férje ő megbocsajtana ha csak egyszeri botlás volt. Ha viszonya volt valakivel vagy akar már hosszabb időn át beszélgetne valakivel nem hétköznapi hangnembe nala az lenne a válás indoka. Egyszeri testi botlás megbocsajtana. És teljesen igaza van egy házasságban. Nyilván "frissebb" kapcsolatokra nem ugyanez mondható el:-)

Ő 42 éves és a férje is. Fogadd meg a tanácsát..

20N

2017. ápr. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
17%
Javítsátok meg kapcsolatotokat.
2017. ápr. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
67%
Van egy mondás: "Amelyik kutya egyszer átússza a Tiszát, az nekimegy legközelebb is". Meg tudnál benne bízni ezek után? Ha bármikor, bármilyen okból kimaradna, vagy később jönne haza, vajon nem az lenne-e az első gondolatod, hogy megcsal valakivel. Hidd el, ilyenkor már úgy meginog a bizalom, hogy nincs értelme tovább folytatni.
2017. ápr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!