Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt, békülne, de ugyanugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, békülne, de ugyanugy tartja a kapcsolatot a lánnyal akivel félrement. Én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés

Megcsalt a párom,de nem szeretné ha a gyerekünkel együtt elhagynám,mert h minket szeret,és hibázott,stb...


Megtudtam h szivességből még mindig elviszi kocsival a lányt akivel megcsalt ide-oda,és ugyanugy találkoznak chatelgetnek.


Szerinte ebben nincs semmi,de én béküljek ki vele


Nem értem miért néz ennyire hülyének. Szerencsére hónap végén már költözünk el,de addig még ki kell birni 3 hetet


2016. szept. 9. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Akkor bird ki a 3 hetet! Ne hidd el a dumajat. 3 het es vege. Ez legyen a szemed elott.
2016. szept. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Vágd a centit, és húzd a strigulákat a falon.

A disznónak meg jó kocsikázást!

2016. szept. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Ok és mi a kérdés a panaszkodáson felül? Nyilván próbál hülyének nézni.
2016. szept. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Azért ehhez is pofa kell :/ !!!

Talán talán egy botlást nagy nehezen meg lehetne bocsájtani ...de ez nem az a kategória ... Ezek szerint konkrétan szeretője volt a párodnak ... ill .még most is van . Ha annyira megbánta volna ,ha annyira félne hogy elveszít ...hülye lenne foglalkozni azzal a másikkal ...Ennyire buta a párod ,vagy ennyire hülyének néz ?? Szerintem inkább az utóbbi .. Kitartást a 3 héthez ..Kíváncsi leszek hogyan alakulnak a dolgaitok ..majd írd ki . Minden jót !

2016. szept. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

A nők is állandóan megcsalják a párjukat és még sem válnak el, csak ha a pasas is ezt teszi.

1. Elgondolkoznék, hogy mit nem adtál/tettél meg neki?

2. Mi az amit a másik csaj megad neki, vagy jobban tud nálad?

2. Mihez kezdesz majd besértődött, elvált, egyedülálló anyaként?

2016. szept. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
2 > 3
2016. szept. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rosszul esik,mert közbe meg nekem mondja h szeret és béküljünk ki. De igy hogyanis nyelhetném le a békát ugymond,ha ő ugyanúgy találkozik a csajjal? Tiszta hülyének néz... Szte ebben nincs semmi. Minimum hgy még szóba se áll azzal akivel megcsalt,ha már nekem könyörög... de lehet én gondolom rosszul...
2016. szept. 10. 13:49
 8/10 A kérdező kommentje:

Voltak gondjaink,amt ugy volt megoldunk. Ő ehelyett félrelépett.


A másik csaj tud vele menni bulizni,inni. Ő tőle nem hallja hogy kéne venni pelenkát,ne menj megint este el stb...

2016. szept. 10. 13:50
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Alap: akivel megcsalt azzal soha tobbet semmilyen kontakt. Amerikai pszichologusok itt kezdik, ha ez nincs meg nincs is ertelme parterapiat folytatni a hazassag/parkapcsolat megmentesere. Harm hetet persze kibirhatsz de h akibirsz es ezt lenyeled akkor hiaba koltoztok majd jon azzal hogy de telefon, de email stb. Ha nem szakitja keg vele teljesen a kapcsolatot pont a veled valo bekules es bizalom helyreallitas vegett, akkor teged semmibe vesz. Ujra meg fog csalni vagy vele vagy massal.
2016. szept. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kerdezo mi lett veled azota?irjal.
2017. ápr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!