Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsalt a férjem egy 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a férjem egy 17 éves lánnyal- van tovább?

Figyelt kérdés
A munkahelyén jött össze egy gyakorlok lánnyal, amúgy a férjem 36 éves. Magától vallotta be, hogy szexelt vele 1x, de azt mondja nem jelentett neki semmit, sőt, szégyelli is inkább. Most abszolút kiakadtam, egyelőre úgy érzem ennek annyi, de nem tudom nélküle elképzeli az életem. Meg lehet ilyet bocsátani?
2017. ápr. 3. 19:55
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, lehet hogy azzal a lánnyal nem volt valami jó, ezért megbánta, de maga a tény, hogy nem döntötte el, a hűség és a ti kapcsolatotok fontosabb az gáz.

Általános tény, hogy a hűség, döntés kérdése. Nyilván mindenkinek meg tud tetszeni ez vagy az, de, hogy teljes amnéziát kapjon ezekben a percekben, azt kétlem.

Mivel mi így nőttünk fel, a párom is így gondolja, nálunk kölcsönösen nem elfogadott a hűtlenség, és egyikünk sem bocsátaná meg emiatt. Ha megtörténne, annak komoly okai lennének.

2017. ápr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Kiürítette a tárat egy 17 éves csajban. Nagy dolog.
2018. jún. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Hu,ez is regi kerdes mar,mi lett ved kerdezo??
2018. jún. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

Elváltunk. De nem (csak) emiatt.


Most Amerikában élek munka miatt, de valószínűleg nem végleg, csak pár év erejéig :) sokat utazok, nincs senkim.

2018. jún. 17. 10:46
 35/35 anonim ***** válasza:
A ferjeddel mi van,tudsz rola?
2018. jún. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!