Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem megcsalt, de az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem megcsalt, de az én hibám is?

Figyelt kérdés
10 éve együtt vagyunk, van 1 közös gyerekünk is. Az utóbbi 1 évben megromlott a szex köztünk. Nincs kedvem, fáradt vagyok. A férjem próbálkozott,de nem érdekelt , mindig elutasítottam. Az utóbbi 1 évben kb 3 szex volt. Úgy érzem elrontottam, nem adtam meg neki ,amit akart. Voltunk 3 hete az egyik kollégája esküvőjén ,ahol ott voltak a közeli munkatársak is. Egy hotel szobába aludtunk,mivel az esküvő messzebb volt, nagy lagzi volt. Észrevettem hogy -furcsán néz egymásra a munkatars nő meg a férjem. A férjem az éjszaka folyamán "alvás " címszóval elment. Én még lent maradtam a többiekkel szórakozni. Felment kb fél óra mulva a mi szobánkba és láttam hogy a férjem hempereg a nővel. Nagyon fájt , most könyörög hogy bocsássak meg neki. Igazából tudom hogy én is hibas vagyok ,nem foglalkoztam vele. Kiderült hogy nem ez volt köztük az első, kb 1 hónapja tart köztük. A férjem esküdözik hogy csak a szex volt köztük,meg hogy nem szerelmes a nőbe. Alapból nagy az igénye a testiségre, és hogy frusztrált volt a hiány miatt. A nő meg felizgatta és elveszítette az eszét. Mondta hogy munkát is váltana, hogy ne is lássa többet. Mit gondoltok? Én is hibáztam és kezdjük újra? 38/F 35/N
2018. jún. 15. 13:26
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:

Aki irta,h eddig se volt kedve,ezutan se lesz...mibol tudja,atelte???

Elarulom,h en se gondoltam,de a megcsalas,krizishelyzet,elso sokk utan,jon a harag stb.de ha mindket fel akarja,es ujrakezdi,felpezsditheti a szexualis eletet,barmily hihetetlen.

Utana evekig heti 4-5x volt szex,pedig elotte mar heti,ketheti 1 volt...23 ev hazassag utan.


Ennek 8 eve,de heti 1-2 mi dig megvan..

2018. jún. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
55%

Hàt, akinek van gyomra az utàn hozzàérni a pasijàhoz/ csajàhoz, hoogy màst nyalt/ szopkodott , miközben egy pàr voltak, màssal szexelt, annak egészségére. Én undorodnék az érintésétől azutàn hogy megcsalt. Bottal se piszkàlnàm meg, nem hogy újra a közelembe engedjem. Nem vagyok igénytelen.


De akinek van gusztusa hozzà, tegye. Ha màr büszkesége, tartàsa nincs.

2018. jún. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
42%

Itelkezzel csak,nyugodtan.Nem zavar.Ez nem igenytelenseg.Ennyi erovel mindenki csak szuz ferfival,vagy nivel kezdhetne,mert a legtobb em ernek volt elotte mas is...

Eloszor amugy mindenki igy gondolja,en is.De mas atelni.

En megosztottam itt ezt a dolgot,de az nem azt jele ti,hogy itelkezzen,vagy ocsaroljon barki is.

Ennyi erovel csak egy velemeny letezhene itt a gyakorin...

Megcsalas= kuka,valj el,stb...

Mondjak ezt nulla elettapasztalattal,kb.13 evesen..

Csodalkoznak,h pozitiv tapasztalatot senki se ir ide...ezek utan en se fogok...nyugi...

2018. jún. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
50%
Egyet értek az utolsoval.
2018. jún. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:

Azért ez a sztori nem semmi, a férjednek van vér a pucájában, ezt az egyet meg kell hagyni. Mert még ha a te testvéred/barátnőd/kollegád lagzija lett volna, akkor elképzelhető, hogy sokáig lent maradsz bulizni, trécselni egyedül is.

De ez, hogy az ő ismerősének a lagzijában otthagy az ő kollegáival, és a szerencsére bízza, hogy lesz elég ideje levarrni a kolleginát mielőtt megunod és feljössz... na ez a kemény. Pláne a saját szobátokban. Hirtelen nem is tudom, hogy inkább szánom-e a férjedet amiért ennyire hülye, vagy tisztelem hogy ennyire bátor.


Én se zárnám ki, hogy ez szándékos volt, főleg látva, hogy te is egyből magadban keresed a hibát. Ha ismer, és tudja hogy a) nem hagynád el egy ilyenért azonnal, b) sejti hogy ezen a szexmentes házasságon legfeljebb a sokkterápia segít, még az is lehet, hogy direkt volt.

2018. jún. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
0%
Ott a kulcsszó! Előtte! A kapcsolat előtt persze megint màs ha volt valakinek kapcsolata. Fura elképzeléseid vannak a PÀRkapcsolatokról és a hàzassàgról. Azokban 2 ember van, nem több. Èg és föld, ha valakinek exe van, meg ha a pàrkapcsolata mellett màssal kefél. Marhàra nem egy kategória! De kinek mire van igénye ugye. :) Nekem édes mindegy, hogy megcsalàs utàn ki marad ki megy, de ettől még igénytelenségnek tartom azt aki olyan emberrel marad együtt aki megcsalta. Sajàt véleménye mindenkinek lehet. Neked nem kell foglalkoznod az enyémmel, görgess tovàbb.
2018. jún. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
25%
53. Még annyit, hogy ha te úgy àllsz hozzà a megcsalàshoz ahogy leírtad, mégis miért zavar, ha màsvalaki ezt igénytelenségnek tartja? Nem mindegy ki mit gondol? Az a fontos, ha te így boldog vagy! Annyira mégse lehetsz túl a megcsalàson ha ennyire felkapod a vizet azon, hogy egy random ember véleménye szerint igénytelenség hűtlen emberrel együtt maradni. Ezen azért nem àrtana elgondolkodni, miért reagàltàl Igy. Amúgy nem gondolnàm, hogy nincs élettapasztalatom 32 évesen, évek óta hàzassâgban élek. Exvőlegényemet egy egyéjszakàs kaland miatt hagytam el. Van akinek ehhez egyszerűen nincs gyomra. Ennyi. A pattogàsodra nincs logikus magyaràzat, csak hogy magadat is becsapod és nem léptél túl a megcsalàson.
2018. jún. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
48%

Ja, nem tudtam...

Nem én pattogok itt hanem te...,nem baj?

Tovább is görgetek, nyugi, te is tedd azt...

2018. jún. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
0%
Te háborogtál egy teljesen egyéni véleményen, nem én. Nem tűnt fel? Na szia.
2018. jún. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:

Nem. Ez csak a te hibád.

Lehet félrebeszélni, lepontozni, hőzöngeni, úgyis csak az megy. De gyakorlatilag te üldözted a másik nőhöz.

Az viszont már az ő hibája, hogy nincs tartása, és könyörög neked. A helyében közölném veled, hogy "ez van, ha nem tetszik el lehet vonulni". Egy évnyi munkád van abban, hogy más nőhöz kergetted. Sikerült, örülhetsz.

2018. jún. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!