Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem megcsalt, de az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem megcsalt, de az én hibám is?

Figyelt kérdés
10 éve együtt vagyunk, van 1 közös gyerekünk is. Az utóbbi 1 évben megromlott a szex köztünk. Nincs kedvem, fáradt vagyok. A férjem próbálkozott,de nem érdekelt , mindig elutasítottam. Az utóbbi 1 évben kb 3 szex volt. Úgy érzem elrontottam, nem adtam meg neki ,amit akart. Voltunk 3 hete az egyik kollégája esküvőjén ,ahol ott voltak a közeli munkatársak is. Egy hotel szobába aludtunk,mivel az esküvő messzebb volt, nagy lagzi volt. Észrevettem hogy -furcsán néz egymásra a munkatars nő meg a férjem. A férjem az éjszaka folyamán "alvás " címszóval elment. Én még lent maradtam a többiekkel szórakozni. Felment kb fél óra mulva a mi szobánkba és láttam hogy a férjem hempereg a nővel. Nagyon fájt , most könyörög hogy bocsássak meg neki. Igazából tudom hogy én is hibas vagyok ,nem foglalkoztam vele. Kiderült hogy nem ez volt köztük az első, kb 1 hónapja tart köztük. A férjem esküdözik hogy csak a szex volt köztük,meg hogy nem szerelmes a nőbe. Alapból nagy az igénye a testiségre, és hogy frusztrált volt a hiány miatt. A nő meg felizgatta és elveszítette az eszét. Mondta hogy munkát is váltana, hogy ne is lássa többet. Mit gondoltok? Én is hibáztam és kezdjük újra? 38/F 35/N
2018. jún. 15. 13:26
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
90%
Ha eddig nem volt hozzá kedved,ezután még annyi se lesz
2018. jún. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
23%
#20: Valószínűleg a gyerek miatt.
2018. jún. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
17%
#19: Erről van szól. Valamiért sok nő azt hiszi, hogy egy házassági papírral végleg megvette a férfit, több dolga nincs, elhagyhatja magát, nincs szex. Aztán jön a keserű csalódás. A mai nők jó részének lövése nincs hogy működik egy férfi, ezért nem tudják megtartani sem.
2018. jún. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
72%

#22

Az örök kedvenc kifogás. Mintha a gyerekek annyira imádnának egy sz.r családi környezetben, két, egymásra köpködő és/vagy frusztrált, boldogtalan szülővel élni :DDD

2018. jún. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
18%

Én sohasem fogom megérteni, hogy a nők miért gondolják, ha egyszer fullra tesznek a párjuk/férjük teljesen természetes igényeire, akkor mire fel van joguk felháborodni, ha az illető mással intézi el szükségleteit. Ha egyszer nem kérnek az intimitásból, akkor miért zavarja, ha más kapja?


Bezzeg ha fordítva lenne a helyzet, akkor meg azt hallaná a férfi, hogy nem kellett volna hanyagolni a feleséget, nem igaz? A férfinak kötelessége elviselni mindent, a nő meg csak áldozat lehet.

2018. jún. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
9%
# 24: Ismered a családi életüket, tudod hogy beszélnek egymással vagy a szokásos közhely? Nem tudsz semmit, csak osztod itt a butaságot.
2018. jún. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
76%

#26

Ha a férj boldog lenne a kapcsolatában, akkor nem kefélne félre. Így boldogtalan, nyilván. A gyerekek meg nem hü lyék, simán megérzik ezt (tudom, szüleim ilyen kapcsolatban voltak egymással)


Azt meg még mindig nem tudta senki megmagyarázni, hogy miért kell a másik képébe hazudni. :D Nyitott kapcsolat smafu, ha már ennyire bizsereg?

2018. jún. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
42%

24#, akkor most röviden összefoglalom, tipikusan mit jelent egy férfinak a válás:

- gyerek el

- pénz el

- ház el

- kocsi el

helyette kap tartásdíjat és lakhat albérletbe, ha még futja rá, különben mehet az utcára.

2018. jún. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
81%

#28

Láttál már válást a valóságban, vagy csak amcsi filmekben? :DDDD

2018. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
27%
29#, a hontalan férfiak jó része váláskor kerül az utcára. Nem Amerikában (bár nyilván ott is), hanem édeshazánkban.
2018. jún. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!