Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem megcsalt, de az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem megcsalt, de az én hibám is?

Figyelt kérdés
10 éve együtt vagyunk, van 1 közös gyerekünk is. Az utóbbi 1 évben megromlott a szex köztünk. Nincs kedvem, fáradt vagyok. A férjem próbálkozott,de nem érdekelt , mindig elutasítottam. Az utóbbi 1 évben kb 3 szex volt. Úgy érzem elrontottam, nem adtam meg neki ,amit akart. Voltunk 3 hete az egyik kollégája esküvőjén ,ahol ott voltak a közeli munkatársak is. Egy hotel szobába aludtunk,mivel az esküvő messzebb volt, nagy lagzi volt. Észrevettem hogy -furcsán néz egymásra a munkatars nő meg a férjem. A férjem az éjszaka folyamán "alvás " címszóval elment. Én még lent maradtam a többiekkel szórakozni. Felment kb fél óra mulva a mi szobánkba és láttam hogy a férjem hempereg a nővel. Nagyon fájt , most könyörög hogy bocsássak meg neki. Igazából tudom hogy én is hibas vagyok ,nem foglalkoztam vele. Kiderült hogy nem ez volt köztük az első, kb 1 hónapja tart köztük. A férjem esküdözik hogy csak a szex volt köztük,meg hogy nem szerelmes a nőbe. Alapból nagy az igénye a testiségre, és hogy frusztrált volt a hiány miatt. A nő meg felizgatta és elveszítette az eszét. Mondta hogy munkát is váltana, hogy ne is lássa többet. Mit gondoltok? Én is hibáztam és kezdjük újra? 38/F 35/N
2018. jún. 15. 13:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
74%

Hagyjuk már ezt a hülyeséget, hogy a másik hibája.

Ezt csak azok szajkózzák, akik félreléptek.

2018. jún. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
35%

Mind a ketten hibásak vagytok.

De az soha ne feledd, ha nem adod meg szex terén a párodnak, amire vágyik, akkor másnál keres vigaszt, ha nálad minden próbálkozása becsődöl, és ezért te nem tehetsz neki szemrehányást. Hisz ő próbálkozott nálad, te voltál a hideg, elutasító nő. És azt hiszed, hogy majd örökké fog azután várni rád, hogy egy fap..nává váltál?

2018. jún. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
95%

Te is hibás vagy, de a megcsalás nem a te hibád.

A férjednek lett volna más választása. Arról nem tehetsz, hogy ő a féregséget választotta.


Tudnál ezután bízni benne? Ez a legfontosabb. Ha nem, akkor semmi értelme próbálkozni.

Ha igen, akkor párterápia, te menj el pszichológushoz vagy szexuálpszichológushoz, a férjed meg növesszen gerincet, fejlesszétek a kommunikációt kettőtök között.

(Én a magam részéről kivágnám mint macskát sz.ni, de ha mindenképp menteni akarnám a kapcsolatot, akkor így kezdeném)

2018. jún. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
100%
A saját hotelszobátokba vitte? Ez meg akart bukni direkt vagy tényleg ilyen hülye?
2018. jún. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
36%
1 hónap nem szexelés után a férjed helyében indítványoztam volna a válást. egyszer egyszer 1-2 hét még belefér, bár még az is nagyon sok, de ha 1 hónapon keresztül se akarna velem lefeküdni az asszony hát tuti elválnék. szóval a férjed eléggé hibás hogy így hagyott elkanászodni és nem regulázott meg, hogy nem teljesíted asszonyi és házastársi kötelességed. de te is hibás vagy, bár azt nem fejtetted ki hogy miért nem volt vele kedved szexelni. a fáradság nem indok. fekve is lehet szexelni, az nem fárasztó :)
2018. jún. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
92%

Kérdés: miből gondolod, hogy mostantól örömmel meg tudod adni neki a heti 3-4 szexet, ha eddig nem volt hozzá kedved? Most lesz?

Vagy az úgy jobb lesz neked, ha ez után kényszerből, a kedved ellenére hagyod magad, mert félsz, hogy ott maradsz egyedül a gyerekkel?

Annak is oka van, ha az elmúlt évben nullára esett a szex. Mi az oka?

2018. jún. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
95%

Te is írtad, meg többen mások is, hogy te is hibás vagy.

Nem, a megcsalásban nem vagy hibás, arról csak a férjed tehet. Erre nincs semmilyen mentség. Ha valami nem működik a házasságban, akkor sem lépünk félre, hanem megpróbáljuk megbeszélni, megoldani a problémákat. Ha ez hosszas próbálkozásra sem sikerül, akkor pedig el lehet válni, ez így lenne korrekt.


Az megint más kérdés, hogy a kapcsolat megromlásában mindkét fél hibás lehet, és mindkettő felelős ha nem veszi észre a figyelmeztető jeleket, nem próbál meg javítani, stb. De a megcsalás akkor sem indokolható, arról csak a megcsaló tehet.

2018. jún. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell deriteni, hogy miert tavolodtatok el egymastol es elkezdeni azon dolgozni. Ha ujra kozel tudtok kerulni, akkor menet kozben azon is lehet dolgozni, hogy meg tudj neki bocsatani es ujra bizni benne. Szerintem ez egy tobb honapos, akar 1-2 eves folyamat is lehet. De ha mindjetten akarjatok a kapcsolatotok megjavitasat, akkor nem lehetetlen. (Velemenyem szerint lehet, hogy tudat alatt szandekosan buktatta le magat a ferjed, mintegy segelykialtaskent)
2018. jún. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
27%

1 évig szinte minden intimitást megvonsz tőle aztán csodálkozol?

Könyörögne neked a franc!

Gusztusom nem lenne hozzád már közeledni!

2018. jún. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
81%
Az intimitas hianyanak is volt egy elozmenye biztos. Egy egeszseges nonek ugyanugy igenye van ra, mint egy ferfinek. Ide kene visszamenni, hogy mitol mult el a vagy.
2018. jún. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!