Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem megcsalt, de az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem megcsalt, de az én hibám is?

Figyelt kérdés
10 éve együtt vagyunk, van 1 közös gyerekünk is. Az utóbbi 1 évben megromlott a szex köztünk. Nincs kedvem, fáradt vagyok. A férjem próbálkozott,de nem érdekelt , mindig elutasítottam. Az utóbbi 1 évben kb 3 szex volt. Úgy érzem elrontottam, nem adtam meg neki ,amit akart. Voltunk 3 hete az egyik kollégája esküvőjén ,ahol ott voltak a közeli munkatársak is. Egy hotel szobába aludtunk,mivel az esküvő messzebb volt, nagy lagzi volt. Észrevettem hogy -furcsán néz egymásra a munkatars nő meg a férjem. A férjem az éjszaka folyamán "alvás " címszóval elment. Én még lent maradtam a többiekkel szórakozni. Felment kb fél óra mulva a mi szobánkba és láttam hogy a férjem hempereg a nővel. Nagyon fájt , most könyörög hogy bocsássak meg neki. Igazából tudom hogy én is hibas vagyok ,nem foglalkoztam vele. Kiderült hogy nem ez volt köztük az első, kb 1 hónapja tart köztük. A férjem esküdözik hogy csak a szex volt köztük,meg hogy nem szerelmes a nőbe. Alapból nagy az igénye a testiségre, és hogy frusztrált volt a hiány miatt. A nő meg felizgatta és elveszítette az eszét. Mondta hogy munkát is váltana, hogy ne is lássa többet. Mit gondoltok? Én is hibáztam és kezdjük újra? 38/F 35/N
2018. jún. 15. 13:26
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
A csávók is egyből mennek felrekufircolni, nekik csak a szex kell semmi mas, az ilyenek inkább dögöljenek meg!!!!!!!!
2018. jún. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
0%

@31

Rácsesztél mert nekem tőletek még a szex sem kell már =D

2018. jún. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
90%

#30

Hát bocs, de aki 2 ember vagyonának a feléből, dolgozó felnőtt emberként nem tud valamilyen megoldást találni a lakhatásra, az meg is érdemli a sorsát....

Amúgy a környezetemben volt nem egy válás, 1 kivétellel, ahol a férfi közölte, hogy úgyis elköltözik az ország másik felébe, úgyhogy nem kell neki a ház, minden esetben a férfinál maradt az ingatlan.

A gyt-t meg hasonlítsd össze azzal, hogy mennyibe kerül egy gyerek havonta, és meglátod, hogy ki jár jobban anyagilag.... Mindezt úgy, hogy nagy átlagban a nő kevesebbet keres, kiesett a munkából x időre a gyerek miatt, stb.

2018. jún. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
9%

@20

És a nő miért nem válik el? Ja mert a biztos pont meg a keresete jól jött! :D na erről ennyit.

2018. jún. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
89%
A nő még szeretheti a férjét attól, hogy a szexet nem kívánja. Felhívnám a figyelmet, hogy a nő mással sem kívánja a szexet tehát nem csalta meg a párját. A férfi lépjen ha nem boldog, nem a nő.
2018. jún. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
13%
#35: A férfi még szeretheti a nőt, de 38 évesen igénye van a szexre. Amit a felesége képtelen neki megadni.
2018. jún. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy ráutalva anyagilag?
2018. jún. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
100%

#34

Jelenleg mi is "szexmentes" időszakot élünk (egészségügyi okokból), ettől még szeretem-imádom a párom. Akkor hajítsam ki?

Mi ebben a logika?

Már miért kéne a feleségnek válnia? :D

2018. jún. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
0%

@38

Az egészségügyi okokból egy kissé más kategória mint a kérdésbeli.Ezenkívül az intimitás nem egyenlő a szexszel.

Itt teljes elhidegülés van.Tehát minden intimitás hanyagolva+"undorral" de legalábbis teljes közönnyel nagynehezen egy év alatt 3 összehozott dugás.

Ugye érzed a különbséget.

2018. jún. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
100%

#39

Szerintem ha valaki előtte nem volt ilyen, majd hirtelen csak évi 3-szor kívánja, ott is már valami komoly probléma van. Nekem is a legelső tünetem a libidóm 0-ra csökkenése volt, csak utána derült ki, hogy tényleg konkrét szervi hiba a ludas.

A kérdezőnek megérné felkeresni egy dokit... 35 évesen a derült égből egy ilyen libidócsökkenés szerintem nem egészséges.

2018. jún. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!