Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem sokat költ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem sokat költ?

Figyelt kérdés
A férjem hónap elején el tesz 30 ezret, hogy abból vesz magának cigit, kajára nem kell költenie mert konyhán dolgozik, azt eszik amit akar, ha itthon van tele a hűtő meg főzök. De mindig kér még hozzá 10 ezret mert nem elég neki. Én 65 ezret próbálok kajára beosztani , azért, hogy tudjuk félre tenni mert a családi házon még van mit újítani. Mostanában egyre idegesebb vagyok, hogy még kér, egy magára többet költ mint mi pedig mi 3 man vagyunk , sőt amikor itthon van a hónapból 15 napot akkor sincs ingyen az ő kajája. Szerintetek , jogos, hogy megkérdezem mégis mondja el mire költ?

2018. máj. 12. 07:35
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Nem tudom, erre gondoltam , mert találtam már nála kaparós sorsjegyet, hát nem tudom.
2018. máj. 12. 19:45
 32/37 A kérdező kommentje:
Szépen higgadtan megkérdeztem, de elkezdet üvölteni, hogy mit kérem számon ő nem egy kisgyerek elhordott mindennek, ide dobta a pénztárcáját, azt mondta itt van ha ez kell nekem.
2018. máj. 13. 13:25
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell számolni, mennyibe kerül naponta a cigi, esetleg újság, vagy netán kávé, és össze kell adni. Aztán kiderül, sok-e vagy kevés, de elég frusztráló lehet, ha valakinek a felesége számolja ki, hogy mennyit költhet. Inkább a házra tegyetek félre egy bizonyos összeget, aztán egy bizonyos összeget a kajára, és a maradékot osszátok ketté. Amennyi akkor jut költőpénznek, annyival elégedjen meg mindenki. Persze a gyógyszert, ha kell, vagy egyéb állandó kiadásokat is fel kell venni a listára, és utána osztozkodni.
2018. máj. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Az kiabál, akinek a háza ég.

Tuti nem csak cigire meg kávéra megy neki. Több mint valószínű, hogy sorsjegyre meg fogadásokra költi.

2018. máj. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Tényleg fura, hogy üvöltözik egy normális kérdésre... Biztos vaj van a fején.
2018. máj. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mondd meg neki, hogy ossza be ő akkor a pénzt, de mindenre jusson! Kaja, gyerek, háztartás, házfelújítás, plusz 40-40 E fejenként zsebpénznek.
2018. máj. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:

Tényleg gond van, de nem tudom mi pontosan. (Tényleg sokat költ, de csak a jövedelmetekhez képest)


Ami engem mérhetetlenül elszomorít, hogy egy embernek saját magára nem jut ennyi pénz egy hónapban. Amit költ az 1 kaja valami kifőzdében, fél doboz cigi meg egy sör. (de nem is biztos hogy kijön)


Slussz passz, ezért dolgozik. 1300-1500 ft/nap? Szerintem nagyon kevés. Ha tankolok elmegy ennek a havi kiadásnak több mint a fele. Nagyon nehéz ez. Ilyen élet elmegy 1-2 évig de utána a frusztráció a kilátástalanság lenyom mindenkit. A napi fél dobozból több lesz, a sörből is több fogy idővel.


Keressen jobban fizető állást, mert ezt nem fogjátok sokáig bírni.


Lehet kompenzál valami káros dologgal. Kaparós sorsjegyek, lottó, bármi.

2018. máj. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!