Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ferjem miatt sokat szenvedek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferjem miatt sokat szenvedek ebben a hazassagban, nem birom elviselni a hibait ( alabb lent) de a gyerekeket nem akarom bealdozni es ot is sajnalom. Megmentsem?

Figyelt kérdés
Ferjem csendes,mszelid, kedves, de gyerek szeretne lenni ebben a kapcsolatban keves munkaval es feleloseggel. En aragaszkodom a feles munkavegzeshez es nem szeretem, ha neki kell elintezni dolgokAt, akkor ideges es frusztralt. De a legnehezebben azt viselem, Hogy ha veszekszem vele, megy az anyjaekhoz vagy a barataihoz es bekop engem, beallit engem mindenfele korlatozo stb noszemelynek es engem mindenkivel megutaltat. Sok az elvarasom ez nem tagadom, de egyedul nem gyozom a sok munkat, szuksegem van ra. Mar az is nagy elorelepes lenne nekem, ha nem vinne ki folyton a belugyeinket ugy h mindenkit ellenem fordit. Rajottem h ezt amugy nem rosszindulatbol teszi, hanem gyenge, fel, onbizalomhianyos, oda megy ahol kisebb a nyomas, de basszus ha nem szolok neki, akkor ki csinalja meg a dolgok o ra eso reszet? En egyedul nem birom elvinni a hazassagot a vallamon. iszonyu erzes h nem tudok kire tamaszkodni, hogy a ferjem a belso konfliktusaink megoldasat a szuleitol varja. Ezen kivul azt mondom jo ember, de ha terhelnem kell, mert mondjuk nekem mas munkam van, akkor gyenge es megy masokhoz onbizalomert. olyan mintha a gyerekem lenne, nem tudom meddig birom mar igy tars, tamasz nelkul, es csalodott vagyok. De a gyerekeimet nem akarom tonkretenni egy valassal es vegulis a ferjemet is sajnalom hogy gyenge es nem terhelheto.
2015. jún. 7. 16:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Gondolod, hogy egy ilyen házasság jót tesz a gyerekeknek?
2015. jún. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Irány a párterápia. Ott talán sikerül rendbe rakni a dolgot. A férjednek nincsenek különböző fóbiái? Nem szokott sokat szorongani?
2015. jún. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

kiváló példa a rosszul értelmezett házasságra. ha valakit el kell majd riasztanom a közös élettől ezt a pár mondatot fogom neki idézni...


A házasság nem egy tárgy és a férj-feleség sem két dolog akik működnek. itt egyszerűen az van ahogy nézem, hogy te másként fogod fel az egészet mint a férjed és próbálod rákényszeríteni az akaratodat. ő látja, hogy igazad van de baromira mást gondol az egészről.


szerintem terápia kellene nektek.


mellesleg jelzem, hogy most te is máshova mentél sírni és te is gyenge vagy, mert nem tudod megoldani ezt a problémát

2015. jún. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hat az a helyzet h ha birnam egyedul, mindent megcsinalnek en, csak nem megy. Nem viszem tulzasba a munkafeladatokat, privalom leegyszerusiteni hogy ne legyen sok munka, de megse gyozom, ket kisgyerek plusz munka. Az elmult evekben folyton beteg voltam, rengeteget ejszakaztam, dolgoztam lazasan, betegen vittem, viszek mindent. Egyaltalan nem kenyszeriteni akarom semmire, csak h segitsen, de ehhez lusta es nem terhelheto. Szoval veledoglok a munkaba egyedul vagy hagyok mindent a fenebe es starok minden e vele. Utobbi esetben a gyerekeim az anyosomekbal kotnenek ki, anyjaeknak lepasszolna a ferjem minden munkat. Itt anonim modon panaszkodok, bem futok ossze senkivel aki elott szegyenkezni kene h mar megint valheztunk.
2015. jún. 7. 17:05
 5/12 A kérdező kommentje:
Szorongani szokott, izgulos tipus, nagy munkahelyi megmerettetes elott kis gyomorideg, hasmenes. Fel a halaltol is, ijedos. Hatarozatlan, beki mindegy, csinalja mas tipus.
2015. jún. 7. 17:07
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

mikor nekünk ez előjött, akkor áttekintettük mit lehetne egyszerűsíteni és jobban csinálni. Kapott egy klassz konyhát, meg szárítógépet+mosógépet, tehát a háztartást felhoztuk. Így én is szívesebben segítek neki. Most a legnagyobb probléma a gyerekek örökös furikázása, de próbálom a gyerekekkel megbeszélni, hogy közlekedjenek önállóan stb stb


én sem vagyok egy házitündér, márcsak azért sem, mert a melóm sokszor teljesen kiszámíthatatlan.

2015. jún. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

Huhh, bár tőlem még messze van a család, ebből a beköpősdiből nagyon együtt érzek veled. :( Az én volt "barátnőm" is ezt csinálta állandóan és ez azóta felb.sz, mert mindig, szinte mindig nagyon igazságtalan volt, a szülei pedig pont olyan helyzetben vannak, ahol az ő lányuk véleményére úgy hajlanak, hogy csak na, a nővére nem normális, ő neki pedig ha az egész világ hülye körülötte, akkor az úgy van. Nagyon aljas csúsztató és hazug, se az állítmány, se a történet se a kontextus semmi nem igaz abból amit mond, de ő megtört, én meg szemét voltam, és én voltam a gyökér, ők pedig mindig kielemeztek amit nagy fennhangon az orrom alá dörgölt. Ő volt érzéketlen, szemét, önző, akkor is kicsavargatta a dolgokat hogy kihozzon bármit. Ja és persze, az ő apja nagyon-nagyon okos volt ilyenkor mindig, aki bölcs és tuti hogy igaza van. na meg a nagy lóf..t, elfogult volt, vak és naiv hogy fenntartások nélkül kezelte a lánya szavait, holott ismerhetné. Szánalmas volt, ezzel szemben én nem éltem ezzel soha de nagyon kellett volna!


Szóval tudom hogy ez milyen borzasztó, részvétem.

2015. jún. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Jesszus, ő is félt a haláltól, betegesen :O Meg magától az idősödéstől, és persze tele volt mindenféle komplexussal (fordítva persze nagyon tapintatlanul kezelt, érdekes). Ezeknek mi a bajuk?
2015. jún. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hasonló házasságban élek. Mikor már az én egészségem volt veszélyben,pszichológushoz fordultam.Javasolta a párterápiát,de a férjem nem volt hajlandó eljönni.Végül oda lyukadtunk ki, hogy a saját érdekemben ne sajnáljam.Adjak neki feladatokat,határozottan,ne érdekeljen,hogy frusztrálja stb.Ezt csinálom.Sosem lesz igazi társ,de legalább valamennyi terhet levesz a válladról.
2015. jún. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy a többség megnyomta a lefele nyilat a kommentemre, azt ne higgyétek, hogy nem szenvedtem végig vele minden problémát a kilátástalanságig :) és azt ne higgyétek, hogy ő velem szemben legalább egy tényezőben megértő lett volna, ugyanis semmiben nem volt, csak magával szemben várta el. A nézeteltéréseknek ott volt vége, hogy mindig kiakadt és jött a szüleivel, én pedig mindent lenyeltem, viszont nem csináltam ugyanezt. azért az asszimmetriát érezzétek.
2015. jún. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!