Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ferjem miatt sokat szenvedek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferjem miatt sokat szenvedek ebben a hazassagban, nem birom elviselni a hibait ( alabb lent) de a gyerekeket nem akarom bealdozni es ot is sajnalom. Megmentsem?

Figyelt kérdés
Ferjem csendes,mszelid, kedves, de gyerek szeretne lenni ebben a kapcsolatban keves munkaval es feleloseggel. En aragaszkodom a feles munkavegzeshez es nem szeretem, ha neki kell elintezni dolgokAt, akkor ideges es frusztralt. De a legnehezebben azt viselem, Hogy ha veszekszem vele, megy az anyjaekhoz vagy a barataihoz es bekop engem, beallit engem mindenfele korlatozo stb noszemelynek es engem mindenkivel megutaltat. Sok az elvarasom ez nem tagadom, de egyedul nem gyozom a sok munkat, szuksegem van ra. Mar az is nagy elorelepes lenne nekem, ha nem vinne ki folyton a belugyeinket ugy h mindenkit ellenem fordit. Rajottem h ezt amugy nem rosszindulatbol teszi, hanem gyenge, fel, onbizalomhianyos, oda megy ahol kisebb a nyomas, de basszus ha nem szolok neki, akkor ki csinalja meg a dolgok o ra eso reszet? En egyedul nem birom elvinni a hazassagot a vallamon. iszonyu erzes h nem tudok kire tamaszkodni, hogy a ferjem a belso konfliktusaink megoldasat a szuleitol varja. Ezen kivul azt mondom jo ember, de ha terhelnem kell, mert mondjuk nekem mas munkam van, akkor gyenge es megy masokhoz onbizalomert. olyan mintha a gyerekem lenne, nem tudom meddig birom mar igy tars, tamasz nelkul, es csalodott vagyok. De a gyerekeimet nem akarom tonkretenni egy valassal es vegulis a ferjemet is sajnalom hogy gyenge es nem terhelheto.
2015. jún. 7. 16:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Koszi a kommenteket, hasznos volt. Ez a feladatadas nalunk is meg volt, muszaj volt lefektetni ki mit mikor, de persze a tarsasagaban ez erositi az elnyomo feleseg kepet. kar hogy a dolgokat nem szivbol, onszantabol csinalja...
2015. jún. 8. 11:27
 12/12 anonim ***** válasza:

9-es vagyok,a hasonló házassággal.Túl kell lépned azon,hogy nem önszántából csinálja.A panaszkodásról sajnos nem fog leszokni.Senki nem látja,hogy nem igaz???

Nálunk anyósom vevő rá,uszítja is a férjem ellenem.De apósom mellettem áll.A barátoknál meg csak akkor panaszkodik,ha pia nap van,hogy én nem engedem sehova.Mindig mehetett,még akkor is,mikor itthon feküdtem műtét után, s a 1,5 éves gyerekünket el kellett látnom.Na,azóta ha beteg vagy fáradt vagyok,közlöm,hogy majd mentek a jövő héten bulizni,most nekem van szükségem rád.A hiányérzet meg fog maradni,hogy milyen jó lenne,ha ő magától tenné meg érted.Ha elegem van,kisírom egyedül magam,aztán minden megy tovább.

2015. jún. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!