Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem nagyon sokat valtozot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem nagyon sokat valtozott a hazassagunk ideje alatt. Ti is vagytok igy?

Figyelt kérdés
Mikor hozza mentem egesz mas ember volt. Most onzo, sokszor verbalisan agressziv, masok irant nem megerto, rs meg raadasul iszik, ami a hazassag elott nem fordult elo. Ezt az utolsot azzal indokolja, hogy az apja is alkoholista volt. Megigerte, hogy leszokik, de nem sikerult. Nalatok is sokat valtozott a ferjetek a hazassag alatt?
2017. aug. 18. 08:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

"Ezt az utolsot azzal indokolja, hogy az apja is alkoholista volt. Megigerte, hogy leszokik, de nem sikerult."


Ez nem indok az ivásra.Azért iszik, mert gyenge jellem.Leszokni csak, akkor fog, ha ő is akarja, a jelek szerint nem akarja.

2017. aug. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy az apja is az volt. Hát ez jó kifogás... :P Szerintem te rendesen belenyúltál a méhkasba. Én már attól megijedek, hogy ha valaki látja, hogy az apja alkoholista, és ez belőle nem egy jó példát vált ki, hogy milyen ne legyen, hanem ugyanezt akarja folytatni. Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem a helyzet lesz még rosszabb is.
2017. aug. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 acelsziv ***** válasza:
68%

Nálunk én vagyok a férj.

Én is sokat változtam a párom szerint csak én pozitív irányba.

Nálad a férjed elengedte magát és valami helyzettel nem tud mit kezdeni ezért iszik. Gyenge jellem. Most vagy rááldozol több évet és talán sikerül feljebb hoznod, vagy otthagyod a francba. Mert ha nem fölfelé akkor lefelé fog változni.

2017. aug. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

Ha most azt szeretnèd hallani, hogy mindenki fèrje alkesz lesz ès tuskó, akkor van egy rossz hírem!!

Nem, ez így nem normàlis! Van gyerek?? Ha van, ha nincs, nagyon gyorsan lèpj, mert ha ebben maradsz, csak elsüllyedsz!

2017. aug. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
2 gyerekem van, kicsik. Ezert nem valok, legalabbis egyelore....
2017. aug. 18. 08:50
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Meg kéne akkor fontolnod egy névváltoztatást aranyszívre #3as :D.
2017. aug. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nagyon jó lehet a két kicsi gyerekednek, hogy az agresszív, alkoholista apjukkal élnek együtt...szerintem nekik is jobb lenne, ha elválnál, tapasztalatból mondom, én is ilyen családban nőttem fel, igazi megkönnyebbülés volt, amikor elváltak a szüleim. Apám nem törődött velem, konkrétan 7-8 éves koromból annyira emlékszem, hogy kint kellett várnom a kocsma előtt, amíg bement "wc-re".
2017. aug. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"2 gyerekem van, kicsik. Ezert nem valok, legalabbis egyelore...."


Akkor semmi értelme nem volt kérdést kiírni.A jelek szerint neked ez kényelmes mégis a gyerekek miatt, legalábbis anyagilag.A probléma majd akkor lesz igazán, amikor többet iszik majd a férjed, mint amennyit keres.Időbeli lelépéssel sok mindent megtudna az ember spórolni magának, anyagilag és érzelmileg is, de ehhez határozott, erős jellem szükségeltetik, benned ez nincs meg.Mindenesetre a gyerekeknek jó példa lesz az alkoholista apjuk...valamikor lehet ők is erre fogják majd, miért is isznak....mert apám is ivott.

2017. aug. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 acelsziv ***** válasza:
100%
6: Jó ötlet. Majd még meditálok rajta :D
2017. aug. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem az anyagiak miatt nem valok. El tudom tartani magamat es a gyerekeimet. Nem iszik sokat, de minden nap iszik 1-2 sort. Ritkabban, de elofordul, hogy nagyon sokat iszik.Fel eve bevallotta, hogy fuggo. A segitsegemet kerte, igerte megvaltozik. Nem tortent meg. A valasnal attol felek, hogy elveszitem a gyerekeket- nem tudom mennyire valos ez a felelem. A kulvilag nem tud semmit a fuggosegetol, jol tudja titkolni. Jobban keres mint en. De mint mindtam, nem az anyagiak miatt maradok- en is jol keresek.De nem birnam elvesziteni a gyerekeimet.
2017. aug. 18. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!