Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kicsit a férjem úgy érzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit a férjem úgy érzi kihűlt a házasságunk?

Figyelt kérdés
Távol vagyunk egymástól most,de nem tudom jó döntést hoztam-e visszakapja a régi énemet amikor megismerkedtünk X évvel ezelőtt. Őt nagyon érdekli ez a dolog és nagyon kiváncsi rám egész nap hív telefonon. Fiatalok vagyunk még,de lehet hibáztam hogy nem törődtem vele annyit. Szerintetek ez jó ötlet? Mindent megszeretnék neki tenni hogy visszakapjam.
2016. júl. 28. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér a dolog, habár én nem hiszek benne. Szerintem csak ideig-óráig működne egy esetleges újra fellángolás, de ha már egyszer megindult a hanyatlás, az tovább fog hanyatlani...
2016. júl. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!