Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A pénz miatt tönkrement a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz miatt tönkrement a házasságunk. Mit lehet ilyenkor tenni? Hogy változhat meg valaki ennyire?

Figyelt kérdés

Férjemnek bejött a vállakozása, komoly pénzeket keres vele, milliós összegeket.

Mióta ennyire megszaladt neki mindenkit lenéz, nagyképű, mindenkivel úgy beszél, mintha a kutyája lenne, lekezelő, mindenkin áttapos, mert ő megteheti mert vitte valamire és mindent sajnál tőlünk.

A lányom és én sajnos kevés pénzt keresünk, ketten sem tudnánk megélni egy albérletben, folyamatosan keressük a jobb lehetőségeket, de egyszerűen semmi.

Férjem úgy osztja be az idejét ahogy akarja, minden nap étteremben ebédel, 3 autóval jár, magára nem sajnálja a pénzt, bármit megvesz, az ár nem számít, mert ő megdolgozott érte, míg tőlünk még az ételt is sajnálja.

Ha hazaér a lányom a munkából az az apja első kérdése, hogy mit vitt enni és mennyit, reggelente ha akarna kivenni vizet, hogy visz otthonról, odaáll a hűtő elé direkt, mert még a vizet is sajánlja, folyton mondogatja, hogy mennyi víz elfogy. Folyamatosan bámulja a lányunkat evés közben, ha kimegy a konyhába követi, tőlem is állandóan azt kérdezgeti, hogy mit ettem. A lányunk egyébként egy szendvicset visz munkába,annyit eszik 8 óra alatt, de még ez se tetszik a férejmnek. Itthon egyszer eszik amikor hazajön, de a férjem azonnal ott terem, és mondja, hogy már megint zabálsz? Lassan a hűtőt nem meri kinyitni, rengeteget fogyott, minden ruhája leesik róla, egy nadrágja van, abban jár minden nap. Múltkor megkérdezte tőlem valaki, hogy azért van így lefogyva, mert beteg?

Egyébként a lányom 70ezret keres, én 60-at. (Errefelé rémesek a fizetések.) Majdnem az összes pénzét le kell adnia, különben mehet a háztól, én napi szinten megyek a boltba, veszek kenyeret, szalámit, kis ezt azt, alig marad a pénzből. Papíron a ház fele az enyém, mégis nekem nincs beleszólásom semmibe, a férjem azt mondja, hogy csak vendég vagyok itt.

Az internetet is ki akarja köttetni, mert ő tud a telefonján is, a lányom meg oldja meg ahogy akarja. Az internetet csak arra használja, hogy a barátaival beszélgessen, még ezt is sajnálja tőle.

Én is napi 8 órát dolgozom, lányom is, ha hazajövök főzök, takarítok, lányom is segít takarítani, mert a férjem egy szalmaszálat nem tesz keresztbe itthon. Elvárja, hogy legyen főtt étel, meg tisztaság, de azt is elvárná, hogy keressünk a lányommal másodállást, éjjel járjunk gyárba, nappal meg a rendes munkahelyünkre.

Ha vásárolni megyünk magának 40ezer Ft-os kabátot vesz, a lányomnak a 800 Ft-os használt tornacipőt nem vette meg, mert drága(!), nem ér annyit, pedig tök új volt, egy 1500 Ft-os új felső árát is sokallta.

Nemrég a lányom fodrásznál volt mert már nagyon törött volt a haja, mikor hazajött természetesen az első kérdés az volt, hogy mennyibe került. 1500 Ft volt, a férjem majdnem elájult, hogy hogy megkérték az árát stb.

Napokig mesélhetnék hasonló sztorikat. Hogy lehet ennyire megváltozni a pénz miatt? Előtte egy intelligens, kedves ember volt, most rá sem ismerni. Nincs mit ezen szépíteni, meggyűlöltem. A házat nem tudjuk eladni, ő nem akar elmenni, mi meg nem tudunk, mert nincs hova.



2016. máj. 14. 13:01
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Közben meg mindenki irigyel minket, hogy milyen jó, hogy a férjem ennyit keres...

Bocsánat, ha kicsit zavaros lett, nagyon el vagyok keseredve.

2016. máj. 14. 13:03
 2/24 A kérdező kommentje:
Neki minden jár, nekünk meg még egy szendvics sem, folyton azt hangoztatja, hogy "egy forintot nem ér a bőrötök".
2016. máj. 14. 13:05
 3/24 anonim ***** válasza:
91%

Vallas beadasa?

A hazassagban szerzet vagyon kozos, igy elegge durvan meg tudja szivni.

2016. máj. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy ha elválunk, amint kimondják a válást, úgy megver, hogy az intenzív osztályra kerülök.
2016. máj. 14. 13:09
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
Akkor azert + fel lehet jelenteni. Van olyan is, hogy rendorseg... Mas lehetoseg nincs.
2016. máj. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Megmondta, hogy őt nem érdekli, hogy börtönbe csukják, meg hogy utána jól bújjak el, az országot is hagyjam el.
2016. máj. 14. 13:16
 7/24 anonim ***** válasza:
96%

HA hagyod, hogy így zsaroljon, akkor ne csodálkozz, hoyg így bánik veletek.


Amennyiben van egy ksi eszed, akkor beadod a válókeresetet.

2016. máj. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%

Vannak ilyen emberek, sokan már kevesebb pénztől (vagy a siker érzésétől) is teljesen elveszítik az eszüket. Valószínűleg korábban sem volt jó ember, csak akkor a körülmények még rákényszerítették arra, hogy alkalmazkodjon hozzátok.


Egyszerűen válj el tőle a fenébe. Ha tényleg milliókat keres, meg három autója van, akkor fogsz annyit kapni a válás során, hogy abból tudtok venni egy kis lakást a lányoddal, és kettőtök fizetéséből meg fogtok tudni élni.

2016. máj. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%

Tényleg intelligens, kedves ember lehet az, aki veréssel fenyeget a válás lehetőségnek hallatán.


Miért hagyod, hogy lelki terrorban tartson? Legyél te is tökös és vágd le az asztalra elé a családjogi törvényt és emlékeztesd, hogy váláskor a vagyona fele hozzád kerülne.

2016. máj. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%
..."Előtte egy intelligens, kedves ember volt, most rá sem ismerni"... én ezt nem hiszem el. Biztosan voltak jelek, amiből kiderült, hogy nincs igazi szeretet, legfeljebb te nem figyeltél fel a jelekre.
2016. máj. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!