Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A pénz miatt tönkrement a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz miatt tönkrement a házasságunk. Mit lehet ilyenkor tenni? Hogy változhat meg valaki ennyire?

Figyelt kérdés

Férjemnek bejött a vállakozása, komoly pénzeket keres vele, milliós összegeket.

Mióta ennyire megszaladt neki mindenkit lenéz, nagyképű, mindenkivel úgy beszél, mintha a kutyája lenne, lekezelő, mindenkin áttapos, mert ő megteheti mert vitte valamire és mindent sajnál tőlünk.

A lányom és én sajnos kevés pénzt keresünk, ketten sem tudnánk megélni egy albérletben, folyamatosan keressük a jobb lehetőségeket, de egyszerűen semmi.

Férjem úgy osztja be az idejét ahogy akarja, minden nap étteremben ebédel, 3 autóval jár, magára nem sajnálja a pénzt, bármit megvesz, az ár nem számít, mert ő megdolgozott érte, míg tőlünk még az ételt is sajnálja.

Ha hazaér a lányom a munkából az az apja első kérdése, hogy mit vitt enni és mennyit, reggelente ha akarna kivenni vizet, hogy visz otthonról, odaáll a hűtő elé direkt, mert még a vizet is sajánlja, folyton mondogatja, hogy mennyi víz elfogy. Folyamatosan bámulja a lányunkat evés közben, ha kimegy a konyhába követi, tőlem is állandóan azt kérdezgeti, hogy mit ettem. A lányunk egyébként egy szendvicset visz munkába,annyit eszik 8 óra alatt, de még ez se tetszik a férejmnek. Itthon egyszer eszik amikor hazajön, de a férjem azonnal ott terem, és mondja, hogy már megint zabálsz? Lassan a hűtőt nem meri kinyitni, rengeteget fogyott, minden ruhája leesik róla, egy nadrágja van, abban jár minden nap. Múltkor megkérdezte tőlem valaki, hogy azért van így lefogyva, mert beteg?

Egyébként a lányom 70ezret keres, én 60-at. (Errefelé rémesek a fizetések.) Majdnem az összes pénzét le kell adnia, különben mehet a háztól, én napi szinten megyek a boltba, veszek kenyeret, szalámit, kis ezt azt, alig marad a pénzből. Papíron a ház fele az enyém, mégis nekem nincs beleszólásom semmibe, a férjem azt mondja, hogy csak vendég vagyok itt.

Az internetet is ki akarja köttetni, mert ő tud a telefonján is, a lányom meg oldja meg ahogy akarja. Az internetet csak arra használja, hogy a barátaival beszélgessen, még ezt is sajnálja tőle.

Én is napi 8 órát dolgozom, lányom is, ha hazajövök főzök, takarítok, lányom is segít takarítani, mert a férjem egy szalmaszálat nem tesz keresztbe itthon. Elvárja, hogy legyen főtt étel, meg tisztaság, de azt is elvárná, hogy keressünk a lányommal másodállást, éjjel járjunk gyárba, nappal meg a rendes munkahelyünkre.

Ha vásárolni megyünk magának 40ezer Ft-os kabátot vesz, a lányomnak a 800 Ft-os használt tornacipőt nem vette meg, mert drága(!), nem ér annyit, pedig tök új volt, egy 1500 Ft-os új felső árát is sokallta.

Nemrég a lányom fodrásznál volt mert már nagyon törött volt a haja, mikor hazajött természetesen az első kérdés az volt, hogy mennyibe került. 1500 Ft volt, a férjem majdnem elájult, hogy hogy megkérték az árát stb.

Napokig mesélhetnék hasonló sztorikat. Hogy lehet ennyire megváltozni a pénz miatt? Előtte egy intelligens, kedves ember volt, most rá sem ismerni. Nincs mit ezen szépíteni, meggyűlöltem. A házat nem tudjuk eladni, ő nem akar elmenni, mi meg nem tudunk, mert nincs hova.



2016. máj. 14. 13:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
86%

Nem értelek, nyifogsz itt, hogy milyen sz_ar az élet, de semmit nem vagy hajlandó tenni ellene, mindenre van kifogás. Mégis mi a fenéért tetted fel a kérdést?

Válj el nincs más. Nem baj, ha nem lehet eladni a házat, akkor a férjed ki kell fizesse neked a részed belőle és kész.

2016. máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy ha bíróságra visszük az ügyet, akkor borítékolhatom, hogy semmi nem fog járni nekem, és még a perköltséget is nekem kell kifizetni.
2016. máj. 14. 13:38
 13/24 anonim ***** válasza:
92%

Szép regény.

Ezeknél a sztoriknál soha nem lehet elválni, mindig van fenyegetőzés, sosincs pénz, minden probléma. Pedig..

Válás beadása, válás, vagyonmegosztás, gyermekelhelyezés, albérlet. A többi csak kifogás.

2016. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy o mit mond, az ugy kb senkit sem erdekel, az a lenyeg, hogy a torveny mit mond.

Az meg pont azt mondja, hogy dehogynem fog jarni, es meg csak meg sem verhet, es ha bortonbe kerul, akkor raadasul az egesz valalkozasa a tied lesz, siman megeri.

Es ezt o is pontosan tudja, ezert fenyeget.

Nezd. Vagy elturod amit csinal, vagy valoper. Vagy megis, mi mas tanacsot tudnank adni, ami jo lenne? Nincs modszer arra, hogy az emberek megvaltozzanak.

2016. máj. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
98%
Drágám,tudod mi a gáz? Az a gáz,hogy agyatmostak nálad. Nem vagy tisztában a jogaiddal. A többi válaszoló próbál felvilágosítani,de te nem vagy hajlandó felfogni,hogy a világon törvények is vannak,és nem a férjed az atyaúristen,hogy ô szabja meg ezeket. Ha nem vagy hajlandó a sarkadra állni,ne várj változást. (Egyébként nálunk hasonló a helyzet,anya detto,mint te,szóval nem a levegôbe beszélek. Ide drasztikus megoldás kell,ha nem akartok végleg tönkremenni!)
2016. máj. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szája jár. Mindennek a fele a tiéd még a vállalkozás fele is. Szerintem menj el egy ügyvédhez és kèrdezd meg őt mit lehetne kihozni ebből a válásból ha egyszer elmész szerintem az nem is lesz drága lehet, az is, hogy a konzultáció ingyenes. Kezdj el gondolkozni, hogy hova tudnátok menni a lányoddal lakni.
2016. máj. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
91%

Feljelentenem.

Beadnam a valokeresetet.

Meg a gatyajat is elperelnem.

Rohadek! Ennek a pofaja jar csak. De jo lenne ha csodbe menne...

2016. máj. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

És mit mondd a férjed? Miért lett egy intelligens, kedves emberből egy fukar ph@sz?


Mert felteszem beszéltél vele mi a gondja, mièrt ilyen veletek?


Eddig is külön kasszán voltatok?


Hihetetlen számomra, hogy ilyen van :o

2016. máj. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
először is, a férjed persze hogy fenyeget te lüke, mert a házasság alatt szerzett vagyon fele téged illett ha elváltok, akkor is ha a fene fenét eszik is. Másodszor egy válást persze ellehet húzni de nem lehet elveszíteni csak akkor ha igényt tartasz egy ingatlan felére stb. Végül nem dobhat ki titeket ha bevagytok oda jelentve, a rendőr is kiröhögné ha megpróbálná(tudom a részeg apánkat nem tudtuk kilakoltatni csak ezért). Ha megver az se zavarjon akkor látlelet és mehet a feljelentgetősdi, amúgy a pénzetek menjen egy külön számlára és ne adjátok neki oda, hisz ha számlán van akkor nem tud hozzáérni. Ti tisztára gyenge idióták vagytok amiért ezt haygjátok látszik mennyire el vagytok nyomva. ja és ma már a szóbeli fenyegetődzés is bűntettnek számít válásnál ezt is előveheted.
2016. máj. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

hát ez nagyon durva!!! annyit tudtok tenni,hogy a lányoddal összefogtok. add be a válást és ne adjatok neki pénzt, hanem tegyétek félre. a ház fele a tiéd, ezért az ügyvédekkel lehet olyan megoldást kialkudni, hogy a ház felét kifizeti neked a férjed és utána teljesen az övé lesz. így meg neked is lesz pár milliód, amiből új életet tudsz kezdeni és a lányodat is tudod segíteni.

de ne adjatok le egy forintot se ennek a baromnak a fizetésetekből.. a leggazdagabbak szoktak a legsóherebb szarrágók lenni! ahogy a példa is mutatja..

spóroljatok a jó válási ügyvédre.. mindenképpen válj el. ha félsz, hogy tényleg megver ezért, akkor beszéljétek meg a lányoddal,hogy nem hagy kettesben a férjeddel. de ha mégis megütne, azonnal menj a rendőrségre látleletet vetetni. így jobban fog állni a te szénád a válásnál.

és még annyi,hogyha sikerül elvárni, felé se nézz többet a lányoddal együtt. ez nem ember. sajnálom,hogy így félre ismerted. segíts a lányodnak és próbálj ismerkedni, hozzád való pasit találni a válás után.

2016. máj. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!