Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem nagyon sokat valtozot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem nagyon sokat valtozott a hazassagunk ideje alatt. Ti is vagytok igy?

Figyelt kérdés
Mikor hozza mentem egesz mas ember volt. Most onzo, sokszor verbalisan agressziv, masok irant nem megerto, rs meg raadasul iszik, ami a hazassag elott nem fordult elo. Ezt az utolsot azzal indokolja, hogy az apja is alkoholista volt. Megigerte, hogy leszokik, de nem sikerult. Nalatok is sokat valtozott a ferjetek a hazassag alatt?
2017. aug. 18. 08:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Elég minimális esélyed van a gyerekek elvesztésére, pláne, ha kiderül(és ez bizony egyszer csak napvilágot lát, örökké nem lehet titokban tartani), az apjuk iszik.

Az ivásnak előbb-utóbb meglesznek a külső jelei is, amiket nem lehet letagadni, a belső szervi problémákat már nem is említem, az orvosok nem hülyék.Egyébként, aki iszik, az 98%-ban nem ragaszkodik a kizárólagos gyerekneveléshez.A napjai nagy része úgyis az alkohol körül forog, ebbe nem fér bele a gyerek.És mindenki kevéssel kezdi, ez az évek során egyre nagyobb méreteket ölt majd, akkor, ha időben nem változtat magán.És kevés ember ismeri fel időben a jeleket és tesz ellene saját maga.Tehát, ha bizonyítod a szenvedélyét, nyert ügyed van.

2017. aug. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
O ragaszkodik a gyerekekhez. Kulso jelei egyelore- rosszulleteken kivul-nincsenek meg.
2017. aug. 18. 09:52
 13/19 anonim ***** válasza:

Még nincsenek..de feltétlenül meg kell várnod, hogy legyenek?

Azt írtad jól keresel, eltudod tartani a gyerekeidet.Ezek alapján nem hinném, hogy győzne a férjed a bíróságon, pláne, ha bizonyítod az ivászatot.Ne légy gyáva, később rosszabb lesz!De te tudod, én nem várnám meg a dolgok rosszabbra fordulását.Abban az esetben maradnék ebben a házasságban, ha a férjemen látnám az akaratot a változtatásra, de ahogyan elnézem, ő nem akar ezen változtatni(csak mondja).És ez válóok.Nem kell mindent eltűrni csak azért, mert hozzámentél.

2017. aug. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, az a gond, hogy hiába írtuk le neked mindannyian ugyanazt, te sajnos nem fogsz lépni, hanem a gyerekeiddel együtt beleragadsz a posványba. Mi nem tudunk helyetted cselekedni.
2017. aug. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%

Az én apám is alkoholista volt, a fiútestvérem is iszik, és közben fényes tekintettel apánkra hivatkozik. Érdekes, én nem lettem alkoholista ugyanazzal az apával, bár szeretek néha borozni, de ez 2-3 havonta történik meg és csak 1-2 pohárral, úgyhogy szerintem jól vagyok ezen a téren.


A válás a következőképpen történik: Te vagy a felperes. Felkeresel egy ügyvédet, és a leírásba szépen beveszitek, hogy évek óta iszik és már ezt nem bírod. Nincs az az Isten aki neki ítélje a gyerekeket, amiért amúgy hálás is lehet, mert egyedülálló apaként azért nehezebb inni. Ha akarod, tehetsz érte. Ha nem, akkor valóban nincs kiút. A kérdés: akarod, vagy csak szeretnéd? Nincs mitől félni, jobb lesz egyedül. Ennél az egyedüllét sokkal jobb.

2017. aug. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért az nagyon gáz, ha valaki azzal magyarázza az alkoholizmusát, hogy az apja is az volt.
2017. aug. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos előre borítékolható, hogy az ilkető nem fog tudni a sarkára állni a saját és gyerekei értelmében, hanem szépen semmit sem reagál a kérdésre, szépen benne marad a házasságba, majd 1-2 év múlva kiír olyan kérdést, hogy a férje verbálisan és fizikailag bántalmazza őt és a gyerekeit is, mit tegyen :(
2017. aug. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
55%

Nekem egyre aranyosabb az elettarsam.


Mi lenne,ha atkoltoztetnetek egy nagyon lerozzant lakasba es oreg vagy naon dagadt no melle 2 hetre?? Mondjuk anyospajti is megteszi. Utana tudna ertekelni.


N

2017. aug. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
64%

De, PONT, hogy válóok, de ha a tönkre akarod tenni a gyerekeket, akkor maradj csak vele.


Majd aztán nézd végig, ahogy a fiad alkesz lesz, a lányod meg egy gyenge senki, aki agresszív fazonnal jön össze.


Mert mit látnak? Apa iszik, káromkodik, anya meg tűri.

2017. aug. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!