Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan haragudott meg emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragudott meg emiatt a férjem? Én vagyok az aki túl sokat vár el vagy ő értelmezi furcsán a családi nyaralást?

Figyelt kérdés

3 kicsi gyermekünk van (5 és 2 éves, 5 hónapos) és idén először tudnánk elmenni közösen nyaralni (kettesben csak 1* voltunk 8 éve). Egy ismerő nyaralójába mehetnénk vízpart mellé. A férjem nagyon lelkes volt, hogy végre nyaralunk (ő szeretne jobban menni én nem vagyok nyaralós típus).

Erre a férjem tegnap benyögi, hogy akkor majd milyen jó lesz bográcsozni a haverjaival, sörözgetni a tóparton, meg későig heverészni. Mivel nem értettem, hogy is kerülnek oda a haverok, rákérdeztem és kiderült, hogy a tudtom nélkül őket is beszervezte a családi nyaralásba és úgy gondolja, hogy majd ő haverozik, mi meg nyaralunk a gyerekekkel. Én erre megmondtam, hogy rendben, tőlem mehet, de nekem nem hiányzik, hogy órákig aszalódjunk a vonaton, hogy aztán egy hétig tök idegen helyen, egyedül próbáljak lekötni három picit és kiszolgálni 6 nagyot (a férjem és a haverjai). Megmondtam azt is, hogy én így a gyerekekkel nem megyek vele.

Most én vagyok a hisztis házisárkány, ő pedig a szegény meg nem értett, fáradt férj. Ma már nem is szólt hozzám. Szerintetek kinek van igaza?


2015. júl. 18. 08:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%

Egyiknek sem.

A férjed tényleg hülyén viselkedett ezzel a húzással, hogy beszervezte a haverokat. Veled kellett volna mennie.

Neked viszont nem kellett volna ennyire összehisztériázni az ügyet, egyszerűen megmondani, hogy rendben, menjen el, de te nem mész velük és a gyerekekkel sem. Utólag vagy ha kicsit nyugodtak a kedélyek, akkor felhozni, hogy te ezt nem így tervezted és nem akarod xy ok miatt, csak vele mennél. Hathatsz rá ezzel, de amit tettél, azzal nem nagyon.

2015. júl. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Eppen azt tette a kerdezo, amit javasoltal kedves 1# valaszolo.
2015. júl. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
11%

Igen, hibás a férjed, ezt nem így kéne.

De gondolom a kihagyott 8 év az nagyon sok, a gyerekek körül forog minden, és szeretné már kitombolni magát.

Hasonló helyzetben vagyok én is, de haverok nélkül, nekem nagyon hiányzik a nyaralás, de a párom mindig talál valami kifogást ez ellen, és már nagyon elegem van ebből az otthon punnyadásból, hogy az ember fél élete a 4 fal között telik a gyerekeket körbeugrálva.

2015. júl. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A férjem minden évben megy nyaralni a haverjaival 1-2 hétre. Idén is volt már velük, ezért sem értettem, hogy erre az egy hétre miért kellett beszervezni őket.

Első válaszoló! Nem hisztiztem, csupán elmondtam neki, hogy én így nem megyek, mert nekem az minden lenne csak nem nyaralás. Ha őket kell körbeugrálnom, akkor még a gyerekekre sem tudnék úgy odafigyelni mint kellene, szóval nekik sem lenne túl nagy öröm az a hét.

2015. júl. 18. 09:05
 5/14 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem jogosan lettél mérges. Ha lenyugodtak a kedélyek, akkor higgadtan próbáljátok átbeszélni, hogy miért nem szeretnéd, ha mennének a haverjai stb (amit itt leírtál..).
2015. júl. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát a férjed egy barom.


Fordított helyzetben én kiakadnék hogy a feleség hozná a libanyáját gágogni körülöttem.

2015. júl. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
99%
a férjed a bunkó. nem is értem, hogy ezt hogy gondolhatta. :D
2015. júl. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
99%

Látom vannak még hülye férfiak.Neked van igazad Kérdező.Nem is értem a férjed hozzáállását.

Az enyém húzása az volt most,hogy végre 5 év után nemcsak közös nyaralás,hanem egy hétvégére lett volna lehetőségünk kettesben elmenni.Mondta,ok,szervezzem meg.Aztán jött mindkét kinézett hétvégére (azokra tudtam gyerekfelügyeletet intézni)a kifogás,hogy miért nem.Majd benyögte,hogy most hétvégén elmegy az öccsével az általam kinézett wellnesre.Elsírtam magam,erre összetörte a ruhaszárítót,hogy én nem akarom,hogy ő jól érezze magát.

Ne menj Kérdező!De jó lenne ha ráébredne a férjed,hogy mekorra marhaságot csinált,és veletek menne el!

2015. júl. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
99%
Az ilyen barmokat hol tenyesztik, mint a kerdezo vagy az utolso valaszolo kanja?
2015. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

A férjed egy bunkó.


De ezt már abból is lehetett tudni, hogy az évi szabadsága felét a gyerekei helyett inkább a haverjaival tölti, úgyhogy nem tudom min is lepődünk meg. Eleve ilyen volt, ezt választottad...

2015. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!