Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után ki hogy értelmezi ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után ki hogy értelmezi ezt?

Figyelt kérdés
Apuka/Anyuka akinél a gyerek el lett helyezve. Számotokra mit jelent az a törvényi megfogalmazás hogy nektek elsősorban termédzetben kell eltartani a gyereket?

2015. febr. 5. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom, hogy megveszem a kajáját, főzök rá, meleg lakást biztosítok neki, ruházom, befizetem szakkörre, elhordom az iskolába, stb.
2015. febr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
ez számomra egyértelműen azt jelenti,hogy gondozza a gyereket,főz neki,mos,vasal rá,takarít,bevásárol neki,viszi oviba,iskolába,külön órára,tanul vele,gondoskodik róla minden téren,minden szabad idejét neki szenteli
2015. febr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen nem jelenti azt, hogy neked nem kell költened a gyerekre.
2015. febr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerencsére én nem vagyok érintett. Csak ezt a mondatot az exsógornőm eléggé félreérti. Mindent a testvéremtől vár el. Rezsiköltségetől kezdve mindent... ő meg szinte nem tesz semmit...
2015. febr. 5. 20:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Természetben:


Van hol lakni, aminek a költségeit én fedezem.


Van mit enni, aminek a költségeit én fedezem.


Van mit hordani a gyereknek, aminek a költségeit én fedezem.


Én oldom meg nagyrészt azt, hogy elvigyem/elhozzam az oviba/suliba/különórára/egyéb foglalkozásra, aminek a költségei feleződnek, ha az előzetes megegyezés úgy szólt.


És a legfontosabb, amit sokan elfelejtenek: szeretem minden szeretetemmel, amit csak adhatok neki, és számíthat rám a bajban. Persze arra is, amelyik szülő épp nem neveli, hiszen nem tiltom el tőle a gyereket csak azért, mert mi elváltunk.

2015. febr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mennyit akar fizettetni?
2015. febr. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kérdésre válasz: a szükségleteit kielégíteni, A nem természet az, mikor nincs direkt interaktus, pl. távoli adomány stb.
2015. febr. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ő költözött el a kisfiúval a testvéremtől. A bátyjámtól a 300 ezer ft-os fizetéséből akar kicsiarni magának 200 ezer ft-ot. Mert ő nem hajlandó dolgozni, de szeretné ha minden ugy lenne anyagilag mínt amíg együtt voltak. Emellett otthon nem főz, alig van a gyereknek ruhája, mert eladta, hogy legyen pénze pasizni járni. A tesóm most a bírósági ítéletig havi 40.000 ft-ot fizet. De emellett folyamatosan zaklatja, hogy bepereli.
2015. febr. 6. 06:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát csak hagy perelje.A testvéred meg kérje,hogy nála helyezzék el a gyereket,és megszűnik a vita.
2015. febr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem. A bátyád fizetése 300 ezer. A bíróság állapítja meg a gyerektartást, ami biztosan nem lesz a 300 ezer kétharmada (200) - hiába is pattog a nő. Szóval ez a kérdés tök fölösleges, mindegy, mi hogyan értelmezzük, ha a jog nem ugyanúgy, attól még az lesz érvényes.
2015. febr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!